Gönderen Konu: aracını sevenler  (Okunma sayısı 2141 defa)

mothers türkıye

aracını sevenler
« : Mart 22, 2012, 07:43:43 ÖS »
merhaba  arkadaslar arabanızın dıs görunusu onemlıdır   boya  koruma iç temızlık gold bakım hakkında  hangi markaları  tercıh edıyorsunuz.... >%Sakin

CAGLAR28

Ynt: aracını sevenler
« Yanıtla #1 : Mart 22, 2012, 08:12:00 ÖS »
iç temizlik sonax döşeme temizleyici.torpido parlatıcı içine kullanmam ıslak mendil ile.süpürgem vs var lastik parlatıcı ile paspasları yıkadıktan sonra parlatırım.koku her zaman sıkarım.dışına ise genelde pril ya da cilalı oto şampuanı kullanıyorum.jant temizleyiciyi toptan alıyorum lastik parlatıcı ile birlikte.cila olarak hızlı cila sonax,elwax,turtle wax,formula,autokit kullandım ve hatırlamadığım mutlaka vardır ben çok sık kullanıyorum çünkü.hava güzelse aracım kirli durmaz.cila olarak turtle wax,formula,sonax,carpex,arexons, çeşitlerini bu markaların çoğunu denedim sırada çbs var :) meg e o kadar para bi veresim gelmedi o kadar övülse de :)

chevasil

« Yanıtla #2 : Mart 23, 2012, 11:33:14 ÖS »
würth marka matlaşmış boya cilasını tavsıye ederım bugun alıp kullandım. sonax'tan daha etkılı 500ml 22tl aldım.

rebeloghy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 24, 2012, 09:48:33 ÖÖ »
turtle wax cilalı şampuanı tavsiye ederim, sonax hızlı cila iyi hoş da kalıcılık yok iste