Gönderen Konu: ARacımı sattım almayı düşündüğüm araçta bu şekilde olucak, ne dersiniz  (Okunma sayısı 5135 defa)

Co Black

resim ekleyemedim
http://img408.imageshack.us/f/big36859019bl4.jpg
http://img816.imageshack.us/i/hondav.jpg/

Merhaba vtec II aracımı sattım, şimdi yeni civic almak istiyorum.Alırsam tahmini mod resimdeki gibi olucak.
Sadece görünüm olarak değerlendirirseniz hangisi daha güzel
« Son Düzenleme: Aralık 23, 2010, 06:50:59 ÖÖ Gönderen: Co Black »

yalçınn

Ynt: Sizce hangisi
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2010, 06:52:14 ÖÖ »
bişey göremedimki:(

Co Black

yalçınn

ben mi yanlış anladım acaba yeni civic yazmışsınız ama il resimdeki araba vtec 2 yeni civic değil ki?

LION

vtec2 ler güzel ama yeni civic deki görüntü gayet hoş olmuş buyaz ve makyajlı kasası çok güzel gerçekten hayırlısı olsun

hdyt

Tek seçenek var zaten o da beyaz ola. Diğer resim vtech2 yeni civic değil.

Co Black

Hangisi derken tam anlatamadım.Eski aracım resimdeki vtec II ydi, şimdi beyaz almak istiyorum ama halaa kararsızım.Sizce eski aracımmı güzel, yoksa alıpda modlamayı düşündüğüm yeni civicmi

tpmyo157

bu arabaya nasıl kıydın sattın çok güzelmiş :(

Co Black

Yarın notere gidicez işte bakalım , araç halaa bende
o yüzden kararsızım, vazmı geçsem yoksa bu beyaz gibi bişeymi yapsam diye

tpmyo157

Model yükseltmek iyidir sonuçta alacağın araba yeni civic önceki aracını aratmaz diye düşünüyorum.

canguder

yeni civic daha iyidir.  senin aracında çok hoş. eğer aklına koyduysan al yeni civic modla derim.

Co Black

İki resime de bakıp duruyorum :)

civicci35

cosmıc vtec bulmuşsun birde güzelce modlamışsın kıyılırmı oaraca bu arada kaça vericeksin aracı?

Co Black

28.500 e çok ısrar etti bıraktım, ama dediğim gibi daha aracı servise göstermedi ve çok anlık gelişti.Bende fikrimi değiştirebilirim.

tpmyo157

rakam güzelmiş satılıp yenisi alınmaya müsait :)

Karahan

• Fatih_K
İki resime de bakıp duruyorum :)
İki resime bakıp durma, yeni Civic'e bak ;) Yeni Civic bir başka güzel be yaaavv!
« Son Düzenleme: Aralık 23, 2010, 11:26:29 ÖÖ Gönderen: fkarahan40 »

mehmet1971

şimdiden hayırlı olsun.

PearL GreY MoNsteR

28.500 e satıcı buLmuşsanız hocam bnce durmadan satın iyi bir fiyat vazgeçip sonradan satmak isterseniz bu fiyata satamıyacaqınızı düşünüyorum.
vede yeni cıvıc sizin için daha iyi oLacaktır...
şimdiden hayırLı oLsun...

Co Black

arkadaşlar düşünceleriniz için teşekkürler, satmaktan vazgeçtim.Kime sorsam güzellik olarak vtec II aracımın çok daha güzel olduğunu söyledi.şimdilik vazgeçtim.
Bakalım yaza inş son kasa C180 ya daE92 3.20ci

rotasızKAPTAN

hayırlısı olsun ama 28.500 gerçekten iyi fiyatmış hele sıfır arac fiyatlarındakı muazzam indirimler varken.inşallah istediğiniz araca kavuşursunuz

Co Black

Fiyat olarak bi çok kişi 28.500 için çok ii fiyat diyo, haklısınızda.Ama aracı canlı gören aşık oluyo, polisler bile aracı durdurup inceliyolar :)
Bu modelin modsuz halini 26.000 liraya almaktansa bu hali 28.500 gayet hesaplı bence.