Gönderen Konu: ANKET: Resimli SUV Karşılaştırması: Sportage, İX35, Qashqai, ASX, Tiguan  (Okunma sayısı 9431 defa)

nisay

Suv tarzı araçalar  son yıllarda özellikle  Qashqai ile birlikte sedan seven  halkımızın tercihleri arasına girmeye başladı. Kendi araştırmalarıma göre yakıt konusunda 1,5 dizel seçeneği olan Qashqai iyi sattı. Diğer suvların 1,6 dizellerinin olmaması satışlarını etkiliyor. Vergi dolayısıyla 2.0 dizel motorlu suvlar kimsenin vermek istemeyeceği 100.000 Tl civarlarında. Benzin seçeneğinde yakıtta en cimri asx görünüyor ve motoru lpg'ye uyumlu. Sportage görsel olarak önde bana göre. Hatta aracı test etme olanağım oldu. Sürüş keyfi muazzam. İx35'de ise donanım iyi fiyata sunuluyor. O aracıda birebir inceledim ama test etmedim.

Sizce görsel olarak hangi suv tarzı önde?
« Son Düzenleme: Aralık 19, 2012, 09:35:38 ÖÖ Gönderen: nisay »

nisay

nisay

nisay

nisay

nisay

« Son Düzenleme: Aralık 19, 2012, 09:46:54 ÖÖ Gönderen: nisay »

adyobatik

bu araçların hiçbirisi 4x4 olmadığı için yüksek otomobildir bence, ama eğer 4x4 lerini kıyaslayacak olursak direkt ve tartışmasız mitsubishi derim, onun dışında motor teknolojisi bakımından wv yada hyundai

ilbilge_11

her yönden kesinlikle ve kesinlikle bu grup içinde yakıt sorunsuzluk yol tutus güvenlik açılarından asx derim cok inceledim bu sınıf araçları heryönden bu sınıfta en iyi araç ülkemizde perk tutulmasa da asx ilk sırada yer alır

Mehmetttt

Mazda Cx 5 de olmalı...

emre16

Mazda Cx 5 de olmalı...
kesinlikle katılıyorum, fakat bunların içinde en yakışılısı ix 35...

adyobatik

mitsubishi açık ara atar bunlara, kalite konusunda o kadar iyilerki, ben daha mitsubishi den herhangi bir araç alıp şikayet eden kimseyi görmedim, çok sessiz ve konforludur, sadece sabancı ailesi mitsubishinin ticari araçlarını ön plana çıkardıkları için türkiyede yeterince yer bulamıyor bu marka, yoksa uçar gider, toyotanın binek araçlarına yüklendiler, bu markanın ticarisine, olay bu kadar basit

Carismatiq

• Mustafa

Konu hortlamış, adam alacağını almıştır çoktan  :D

38ZA363

asx derim daha tok ve kompak

just4scream

Subaru Forester'de olmalı