Gönderen Konu: Alman'lar motor arızası açısından en kötüler arasında..  (Okunma sayısı 7297 defa)

denizcan

2013 Amerika ve İngiltere'de 0 ve 2. el otomobillere uzatılmış garanti paketi satan Warrantydirect isimli şirketin poliçe sahiplerinden gelen talepleri baz alarak hazırladığı listede BMW, AUDİ, ve VW 36 üretici arasında son 10 sırada yer aldı..

vakti olan arkadaslar yorumları okursa doğus otonun forumlarda parayla tutmuş olduğu dosbagen amigolarını eğlenerek çözmeye çalışabilir :D :D

http://forum.donanimhaber.com/m_70541072/tm.htm
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2013, 12:27:04 ÖS Gönderen: denizcan »

siriussahin

• Şahin
Ynt: Alman'lar motor arızası açısından en kötüler arasında..
« Yanıtla #1 : Mayıs 09, 2013, 02:25:06 ÖS »
Alman mi birde eski modelmi uzak kalsin hic bulasmasin bana

bbhnda

« Yanıtla #2 : Mayıs 09, 2013, 02:45:18 ÖS »
2013 Amerika ve İngiltere'de 0 ve 2. el otomobillere uzatılmış garanti paketi satan Warrantydirect isimli şirketin poliçe sahiplerinden gelen talepleri baz alarak hazırladığı listede BMW, AUDİ, ve VW 36 üretici arasında son 10 sırada yer aldı..

vakti olan arkadaslar yorumları okursa doğus otonun forumlarda parayla tutmuş olduğu dosbagen amigolarını eğlenerek çözmeye çalışabilir :D :D

http://forum.donanimhaber.com/m_70541072/tm.htm

aynen ancak yurtdışında otomobil fiyatları ucuz olduğu için bmw merso garantisine alınıp satılabilir.honda araçları tüm dünyada sorunsuzca kullanılabilir...

denizcan

« Yanıtla #3 : Mayıs 09, 2013, 02:59:32 ÖS »
evet öyle almanlar demıs kı bmw ıle audı yı dunya ya hondayı kendımıze yaptık :D ama adamlar en kötü almanı en iyi japona değişmem bile demiş yani :D ama bu aracların neden pahalı olduğunu çoluk çocuk herkes azçok biliyor artık baksanıza heryerde aynı muhabbet.http://www.kizlarsoruyor.com/Moda-Sorulari/540642-honda-neden-pahali.html
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2013, 03:00:49 ÖS Gönderen: denizcan »

bbhnda

« Yanıtla #4 : Mayıs 09, 2013, 03:06:51 ÖS »
:D almanyada veya amerikada olsam özellikle amerika bir tane honda bir tane e350 cgi merso alırım ..zati 40 bin dolardan başlıyor fiyatları ve garantisine satarım.merso narin araba honda gibi sorunsuz değil bi sıkıntısı olsa tonla para + 10 bn bakımları bizimkilerin üç katı... ekonomimiz süper olduğundan dolayı !! geçiriyorlar 100 200 lü fiyatlara o arabalrı halbuki bu iki ülkede bu arabaların havası olmaz...ama bizdeki görgüsüzlük ve mersoya biniyom diye kendini üstün görmeyi pek sevdiğimizi bilen alman abiler türkiyeye iyi geçiriyorlar... tabi vw de öyle neymiş kapısı tokk diye kapanıyomuş bi insan passata biniyom diye hava yaparmı ya :D türkiyede yapılıyor....

bbhnda

« Yanıtla #5 : Mayıs 09, 2013, 03:07:35 ÖS »
tabi söz meclisten dışarı vw forumlarını geziyorum ve dh de sanırsınki adam fermas tan ferrari çıkarmış ... :D

denizcan

« Yanıtla #6 : Mayıs 09, 2013, 03:15:09 ÖS »
tabi söz meclisten dışarı vw forumlarını geziyorum ve dh de sanırsınki adam fermas tan ferrari çıkarmış ... :D
heheheh :D valla berkan haklısın elemanın biri demiş zaten hani nerde wv amigoları üzülmesinler onlar sonuçta onların kapıları tok diye kapanıyor araba yolda kalsa ne olur bir dünya masraf çıkarsa ne olur sonuçta kapısı tok diye kapanıyor olay bundan ibaret:D

bbhnda

« Yanıtla #7 : Mayıs 09, 2013, 03:18:27 ÖS »
valla deniz şimdi audinin alman sitesine bakıyorum 3.0 tdi 245 hp lik s line quattro araba 45bin avro ya 45 bin lira gibi düşün yani ...  yüksek lisansa falan kaçacam vallahi bana türkiyede kalmak için bir sebep söyleyin.

bbhnda

« Yanıtla #8 : Mayıs 09, 2013, 03:19:27 ÖS »
ben fulüne baktım ha yoksa orda benzin ucuz 1.8 tfsi 170 hp onun yarı fiyatı... la ben 3 ay kalsam kazanırım o parayı...

denizcan

« Yanıtla #9 : Mayıs 09, 2013, 03:42:18 ÖS »
türkiyede ne doğruki araba piyasasıda düzgün olsun be kardesim resmen emitasyon fiyatlarla hem akaryakıttan hem otomobil fiyatlarından kazıklanıp duruyoruz.bizim ülkemizde vergi değil resmen haraç alınıyor güzelim ülkeden soğudum vallahi :)

bbhnda

« Yanıtla #10 : Mayıs 09, 2013, 04:40:38 ÖS »
kaba hesap yaptım audi a4 1.8 170 hp ambiente yani boş donanım için alman devletinin aldığı vergi 14 bin lira türk devletinin aldığı vergi ise tam 70 bin lira.ayrıca araç 51 liraya geliyor 70 bin lira ile 112 oluyor.tl zaten euro karşısında daha az değerli 29 bin euroluk net satış fiyatı almanya da 22bin euro net satış türkiyede.alman satışı vergi dahil edilmiş şekilde.

denizcan

« Yanıtla #11 : Mayıs 09, 2013, 04:45:59 ÖS »
aynen öyle ama bizim insanlarımız yinede bu sekilde almaya devam ediyor.kimse kalkıpta demiyorki yaw arkadas biz ne yapıyoruz bu nasıl bir vergidir 5 kuruşluk mal alıyosun 20 kuruş vergi ödüyosun bu nasıl bir mantıktır anlamadım..

bychef2712

« Yanıtla #12 : Mayıs 13, 2013, 06:19:04 ÖS »
:D almanyada veya amerikada olsam özellikle amerika bir tane honda bir tane e350 cgi merso alırım ..zati 40 bin dolardan başlıyor fiyatları ve garantisine satarım.merso narin araba honda gibi sorunsuz değil bi sıkıntısı olsa tonla para + 10 bn bakımları bizimkilerin üç katı... ekonomimiz süper olduğundan dolayı !! geçiriyorlar 100 200 lü fiyatlara o arabalrı halbuki bu iki ülkede bu arabaların havası olmaz...ama bizdeki görgüsüzlük ve mersoya biniyom diye kendini üstün görmeyi pek sevdiğimizi bilen alman abiler türkiyeye iyi geçiriyorlar... tabi vw de öyle neymiş kapısı tokk diye kapanıyomuş bi insan passata biniyom diye hava yaparmı ya :D türkiyede yapılıyor....
durmak yok almana devam alman demek çok para az donanım demek,alman demek çok para az güç demek ,alman demek 2 kuruşluk mala 5 kuruş vermek demek :D

kacaman

« Yanıtla #13 : Mayıs 13, 2013, 06:46:57 ÖS »
durmak yok almana devam alman demek çok para az donanım demek,alman demek çok para az güç demek ,alman demek 2 kuruşluk mala 5 kuruş vermek demek :D
gerçekten öyle.

denizcan

« Yanıtla #14 : Mayıs 18, 2013, 01:33:36 ÖS »
forumlarda en kötü almanı en iyi japona değişmem diyen ne çok insan varmış yaww :D

Kapıkulu

• İbrahim Özer
« Yanıtla #15 : Mayıs 18, 2013, 01:42:45 ÖS »
forumlarda en kötü almanı en iyi japona değişmem diyen ne çok insan varmış yaww :D

İnsan enayi gibi 1.2 motora 50 bin tl verirse neler der nelerr :D
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2013, 01:42:58 ÖS Gönderen: Kapıkulu »

denizcan

« Yanıtla #16 : Mayıs 18, 2013, 03:10:35 ÖS »
haklısın kardesim bak doğru dedin :D

ozN

« Yanıtla #17 : Mayıs 18, 2013, 09:53:11 ÖS »
kitabın ortasından konuştun :D 1.2 motor araba mı olur be 1.2 yari s olur en fazla