Gönderen Konu: Alacağım Araç Hakkında !  (Okunma sayısı 3141 defa)

Carismatiq

• Mustafa
Ynt: Alacağım Araç Hakkında !
« Yanıtla #1 : Haziran 05, 2014, 07:52:11 ÖÖ »

2 ci ve 4 cü güzel duruyor. Baya dolu donanım olarak  iki ilanda baktırmak lazım..

erdem_038

• Erdem Özkurt
« Yanıtla #2 : Haziran 05, 2014, 07:55:39 ÖÖ »
benimde o ikisi aklıma yattı çevrenizde kullanan va rmı hiç acaba ya da siz kullandınız mı 5.20 olanlar düşük tek vanoslu alüminyum blok sıkıntılı dneiyor kulaktan dolma mı aslı var mı BMW alıp almama konusunda cok kararsızım

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
« Yanıtla #3 : Haziran 05, 2014, 08:04:31 ÖÖ »
Bakımı ve yakıtından korkmadıktan sonra neden olmasın. 96 model bu arabaların albenisi piyasadaki güncel son modellerden daha yüksek bence (: ama ilanın birinde adam yazmış okumuşsunuzdur, bmv nin kötüsünü Allah düşmanıma vermesin demiş, özet :) Bence, askeri personelden olan 4. ilan gayet güzel görünüyo. 1 de olabilir
« Son Düzenleme: Haziran 05, 2014, 08:05:05 ÖÖ Gönderen: SU-vic »

erdem_038

• Erdem Özkurt
« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2014, 08:11:58 ÖÖ »
askeri personelden olan ile anlaştım zaten araca gel baktır kime istiyorsan diyor kendine güveniyor kefilim arabama diyor konfor donanım olarak bu araçlar harika ama bakımları çok mu ağır alırken neresine daha cok baktırmak gerek bana hondayı aratırmı en önemlisi bu beni aydınlatacak bilgilerinizi bekliyorum :)

erdem_038

• Erdem Özkurt
« Yanıtla #5 : Haziran 05, 2014, 08:14:41 ÖÖ »
öncelikle triptonik ve otomatiğe hiç girmiyorum düz vites olsun sorunsuz olsun die düşünüyorum düşüncem doğrumu bilmem ikincisi yakıtı cok önemli değil cünkü  sadece hafta sonları biniyorum aracıma üçüncüsü belki bakımı parçası pahalıdır ama başka araçla her yıl arıza yaparsa bmw ile 3 yılda bir yapar die düşünüyorum kendimce

erdem_038

• Erdem Özkurt
« Yanıtla #6 : Haziran 05, 2014, 12:57:44 ÖS »
arkadaşlar bmw 5.20i almaktan vazgeçtim bilginiz olsun yeni segment bi araç bakacağım ya da aracıma binmeye devam edeceğim.Vazgeçmemin nedeni temizine çok para istenmesi ve yakıtı 2000 motorun yetersiz gelmesi,aracın sorunlu her an sıkıntı cıkarabilecek potansiyelde olmasıdır.

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
« Yanıtla #7 : Haziran 06, 2014, 07:40:57 ÖÖ »
Hayırlısı olsun hocam, gönlünüze göre başka araç bulursunuz inşallah. Bmw çok güzel ama herkesin harcı değil. Benim gibi memuru zorlar mesela.

adyobatik

« Yanıtla #8 : Haziran 06, 2014, 08:20:13 ÖÖ »
şunu asla unutmayın arkadaşlar, sıfırının % 10 fiyatına satılan araçtan hayır gelmez, aracın sıfırı 250 bin bandında geziyor, yani zamanında da çok yüksek fiyata satılan bir araçtı, şimdi 10 tane veriyorsun, sana bir tane yenisini veriyorlar, buraya soru işareti koymak lazım, eğer meslek olarak oto tamir-bakım gibi bir işle uğraşıyorsanız, yada çevrenizde bu işleri çok ucuza yada ücretsiz yaptırabilecekseniz, varsayalım servisiniz var, yada bir yerde çalışıyorsunuz böyle, kısacası aracınızı götrüdüğünüzde canınız yanmadan çıkacaksanız bu tarz araçları alın, yoksa yanaşmayın,

erdem_038

• Erdem Özkurt
« Yanıtla #9 : Haziran 06, 2014, 10:47:39 ÖÖ »
Dedikleriniz çok doğru ve özellikle bizim gibi hondanın sorunsuzluğuna alışmış insanlara ayrıca bi zor geliyor bunlar