Gönderen Konu: ACCORD 2.4 & MERCEDES E 200 KOMPRESSOR  (Okunma sayısı 19344 defa)

GÖKHAN066

Ynt: ACCORD 2.4 & MERCEDES E 200 KOMPRESSOR
« Yanıtla #25 : Mayıs 27, 2012, 06:33:56 ÖS »
araç 186hp lik mercedes ve 2 araçda benzinde kalkış yaptık yolda herhangi bir egim yoktu ayrıca kalkışın birinde manuel olarak denedim yine geçtim ama D modunda sanki daha iyi hızlanıyo gibi video çektik ama telefon iyi olmadıgı için görüntüden bişey anlaşılmıyo bu aralar tekrar deneme şansı bulursak video çekimi yapcaz ama 200 km den sonra mercedesin gidişine hayran kaldım sanki ben durdum o hızlanmaya başladı.

180 den sonra accord 4'e atıyor. O ana denk gelmiştir, ivmen azalmıştır.
Ayrıca tork ta önemli bir etken rüzgar direncine karşı. O da merso da var.

Ancak o anlı şanlı 186 hp lik kompresorle mersoyu 200 km ye kadar almışsan bence accord 2.4 ün önemli bir başarısı. 
LPG deki performansı merak ediyorum. Hiç benzinle LPGyi karşılaştırma imkanın oldu mu ?

Bu arada sende şanzuman problemi vardı. Revizyon mu yaptırmıştın ?

Lpgde denemedik mercedes bir hafta önce tüp takıldı riske etmek istemedim direk benzinde deneyelim dedim öyle kalktık ayrıca tekrar deneyecem manueldede denerim 200 den sonra değişiklik olcakmı bakarım.

evet şanzuman revizyon olmuştu şimdilik bi sıkıntım yok çok şükür...

GÖKHAN066

« Yanıtla #26 : Mayıs 27, 2012, 06:35:47 ÖS »
araç 186hp lik mercedes ve 2 araçda benzinde kalkış yaptık yolda herhangi bir egim yoktu ayrıca kalkışın birinde manuel olarak denedim yine geçtim ama D modunda sanki daha iyi hızlanıyo gibi video çektik ama telefon iyi olmadıgı için görüntüden bişey anlaşılmıyo bu aralar tekrar deneme şansı bulursak video çekimi yapcaz ama 200 km den sonra mercedesin gidişine hayran kaldım sanki ben durdum o hızlanmaya başladı.

dostum mersoların klasik özelliği 200 e kadar napıyosan yap 200 den sonra delleniyorlar :Darkadaşta e-250 cgi coupe vardı 2011 model üstünden inmezdik manyak manyak deneyler yapardık turboya doydum yani :D en son gazını bozduk arabanın öyle okuttuk :D

:D gerçekten merso 200 den sonra delleniyo sanki ben durdum o bastı gitti

accord55

« Yanıtla #27 : Mayıs 28, 2012, 12:55:46 ÖS »
Güzel deneme olmuş:)

bu arada sizin jant takımı duruyor mu? hala nette gördüm. Bende orjinal 10 kol mugen accord jantı var ama ben 5 kol jantları daha çok seviyorum.

GÖKHAN066

« Yanıtla #28 : Mayıs 28, 2012, 01:03:41 ÖS »
Güzel deneme olmuş:)

bu arada sizin jant takımı duruyor mu? hala nette gördüm. Bende orjinal 10 kol mugen accord jantı var ama ben 5 kol jantları daha çok seviyorum.

evet duruyo havalar düzelmedi benimde takasım gelmedi satabilirsem model degiştircem yoksa temizleyip tekrar takcam..