Gönderen Konu: 97 - 98 SEDAN VTI ÇOK PARAlar nedeni ne acaba  (Okunma sayısı 4827 defa)

ugurmnv

97 - 98 SEDAN VTI ÇOK PARAlar nedeni ne acaba
« : Şubat 27, 2014, 03:53:07 ÖS »
merhaba arkadaşlar 7 senedir 97 - 98 sedan vtı ları takip ediyorum yıllandıkça fiyatlar uçtu da uçtu 26 milyardan aşağı araba yok sahibinden de satılan bütün sedanların secelesini 3 sene önce bu fiyata satıldı şimdi bu fiyat filan her sene şaşırmaya devam ediyorum bu sene kısmetse 98 sedan vtı kestirdim gözüme 1-2 tane inşallah fiyatta anlaşırız

fiyatların bu kadar yüksek olmasının sebebi ne olabilir acaba........... :gulegule

faw13

Ynt: 97 - 98 SEDAN VTI ÇOK PARAlar nedeni ne acaba
« Yanıtla #1 : Şubat 27, 2014, 03:59:15 ÖS »
0 araç fiyatlarının gün be gün katlanarak artması olabilir mi acaba? 6 ay önce 0 53e aldığım aracın şu anda 67.000 liste fiyatı var

Caner20

« Yanıtla #2 : Şubat 27, 2014, 06:06:54 ÖS »
Bendede vtec2 var vti ile degistirsem sacma mi olur iyi mi olur karar veremiyorum temiz vti var mi acaba piyasada artik

kacaman

« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2014, 06:42:19 ÖS »
temiz vtı bulmak çok çok zordur.
arkadaşımın aralık son günü 55bine aldığı arabaya bu gün 65binden aşağı veremeyiz demelerine ne diyeceksiniz.

emre16

« Yanıtla #4 : Mart 01, 2014, 11:06:51 ÖS »
sıfır istediği kadar pahalılansın 2.el araçların (6 yaş ve üzeri) piyasasının yükselmesini anlayamıyorum... bencede vti alınırken çok dikkat edilmeli dirisini bulmak çok zor....

hacettepeli

« Yanıtla #5 : Mart 01, 2014, 11:45:21 ÖS »
temız var bı tane satalım 35 lıra :) vtı her adam alamaz her adamda bınemez.vtıyın koltuguna otutursanız o sıfır km aldıgınız fb7lerden sogursunuz.vtı hondaysa benım arabam ne dersınız.honda grubunda vtec namı vtıdan gelır, vtıyda vtec acılır dıger hondalarda vıtekcık acılır :) typer ve s2000 nı saymıyorum.bende es7ye 35 ısteyenlerı anlamıyorum mesela.su bır gercekkı vtı kendı sınıfının lıderıdır kendını kanıtlamıs bır aractır tum dunyada hayran kıtlesı ınanılmaz fazladır ..ben temız vtıya verılen paraya acımam..bır kere vtı sahıbı olursanız omur boyu vtıyı ,unutamazsınız,vtıya kotu yorum arkadasların bırcogu vtıyı yakından gorup sesını ble duymamıslardır belkı.postu acan arkadas elını cabuk tutsun yaza 30dan asagı 2 sene sonra 35den asagı vtı bulamaz.hele bı kac sene sonra tsı dsg ıkılısının garantılerı bıtsın kımse almayacak korkudan o aracları vtı typer ıyıce degerlenecek
« Son Düzenleme: Mart 01, 2014, 11:49:13 ÖS Gönderen: hacettepeli »

By_emre

« Yanıtla #6 : Mart 02, 2014, 12:34:49 ÖÖ »
temız var bı tane satalım 35 lıra :) vtı her adam alamaz her adamda bınemez.vtıyın koltuguna otutursanız o sıfır km aldıgınız fb7lerden sogursunuz.vtı hondaysa benım arabam ne dersınız.honda grubunda vtec namı vtıdan gelır, vtıyda vtec acılır dıger hondalarda vıtekcık acılır :) typer ve s2000 nı saymıyorum.bende es7ye 35 ısteyenlerı anlamıyorum mesela.su bır gercekkı vtı kendı sınıfının lıderıdır kendını kanıtlamıs bır aractır tum dunyada hayran kıtlesı ınanılmaz fazladır ..ben temız vtıya verılen paraya acımam..bır kere vtı sahıbı olursanız omur boyu vtıyı ,unutamazsınız,vtıya kotu yorum arkadasların bırcogu vtıyı yakından gorup sesını ble duymamıslardır belkı.postu acan arkadas elını cabuk tutsun yaza 30dan asagı 2 sene sonra 35den asagı vtı bulamaz.hele bı kac sene sonra tsı dsg ıkılısının garantılerı bıtsın kımse almayacak korkudan o aracları vtı typer ıyıce degerlenecek

Vti'i honda bile böyle anlatmamıştı :)
« Son Düzenleme: Mart 02, 2014, 12:37:46 ÖÖ Gönderen: By_emre »

By_emre

« Yanıtla #7 : Mart 02, 2014, 12:36:15 ÖÖ »
Bendede vtec2 var vti ile degistirsem sacma mi olur iyi mi olur karar veremiyorum temiz vti var mi acaba piyasada artik

3-4 TL harcayın turbo yapın ilk düzene sokana kadar biraz uğraştırır yorulursunuz daha sonra keyfini çıkarırsınız :)

@Alırken çok dikkat edilecek bir araç komperasyon testi vs hepsi yapılmalı keyfini çıkaramadan sanayi yollarına düşmemek için
« Son Düzenleme: Mart 02, 2014, 12:39:30 ÖÖ Gönderen: By_emre »

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #8 : Mart 02, 2014, 12:59:30 ÖÖ »

öyle bi heveslendirdin ki beni param olsa da ben alsam :))

adyobatik

« Yanıtla #9 : Mart 03, 2014, 03:21:06 ÖS »
anlatılanlar biraz abartıda olsa doğru :) çünkü vti atmosferik bit araç ve motoru dayanıklı, denildiği gibi, 25 bine vti alınıp  5-10 bin arası harcama yapıp, turbo besleme yaptırıp, toplamda 35 bine maledip, 150-200 binlik araçlara kafa tutabilmek mümkündür, çok da eğlenceli olacağı kanaatindeyim, sıradan bir civic için böyle bir yorum asla yazmam ama vti bir efsanedir, aynı toyotanın suprası yada nissanın eski model gt-r ları gibi, ileriki yıllarda kesinlikle ucuzlamayacak hatta pahalanacaktır, bu yorumu bir honda kullanıcısı olmadan yazıyorum, ama günümüzde 35 bin liraya hyundai i10 satıldığını hesaplarsak , toplamda 25 bine vti alıp , 10 bin harcayıp bir efsaneye tadıyla binmke pek de mantıksız gelmiyor :)

ugurmnv

« Yanıtla #10 : Ekim 19, 2014, 05:05:38 ÖS »
merhaba arkadaşlar sonunda vti 98 sedan siyah aldık saolsun izmirden murat arkadaşın güzelliği oldu 7 senedir takip ettiğim vti piyasasında sabrettiğime deydi gerçekten araç öyle  böyle değil 1-2-3 yapıyorsun kim yanıma bindiyse ben bu arbayla ölürüm diyor hehe  koltuğa mükemmel yapıştırıyor  trafikte yanına yanaşıp taciz etmeler cabası katılımalım mı diye herşeyden ötesi iyi ki  2004 -2006 kasa almamışım bu araç bende çürür herhalde satmayı düşünmem ama kısmet tabi hayal ediyorsanız gidin alın arkadaşlar gözümü kararttım aldım 24 ay krediyle 5 taksit ödedim bile herkesin gönlünce olsun arkadaşlar

ysr

• Yasir
« Yanıtla #11 : Ekim 20, 2014, 08:11:40 ÖÖ »
ne kadar aldığınızı sorsak ayıp olur mu :)

hacettepeli

« Yanıtla #12 : Ekim 20, 2014, 08:34:08 ÖÖ »
dediğim gibi yükselmeye devam edıyor vti piyasası...

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #13 : Ekim 20, 2014, 09:36:06 ÖÖ »
vti parasını hakeden bir araç,temizini bulunca almak çok mantıklı olur.