Gönderen Konu: 2010 MAKYAJLI KASA HONDA CİVİC ELEGANCE DÜZ VİTESMİ ALAYIM OTOMATİK VİTESMİ  (Okunma sayısı 17036 defa)

cengaver

• Ziyaretçi
arkadaşım, öncelikle araban hayırlı olsun. ben de yaklaşık 8-10 tane düz vitesli araç değiştirmiş biri olarak. ilk defa bir ay önce otomatik vites aldım. hemde araç 1.4. şu kadarını söylüyorum. gerçekten bu kadar geçen zamana yazık.. büyük rahatlıkmış. varsın biraz fazla yaksın, bir depoda 10-15 tl.farkeder. onun rahatlığına kat kat değermiş .. trafikte benim takayla 1.6. ları kalkışta çok güzel yiyorum. honda otomatiği çok seri.bundan sonra düz vites almam.. aa bide otomatiği daha rahat satarsın bence..

^ZeuS

arkadaşım abart eksozu koyup ara bommmmmmm bom yapım vites değiştirmek zorlamak var hondanın beygirlerisin fıst fıst vites değişmek,)) ama tabiki trafik yoğunsa genede alma bence iiilaki düz hocam,) ha bu arada ozaman navigasyona bağlasın caponlar arabayı adresi girelim dirksiyonda olmasın cek diyelim ceksin ,) bu kadar parayı verosan hondaya sen hukmedecen otomatik pilot değil..!

cengaver

• Ziyaretçi
arkadaşım abart eksozu koyup ara bommmmmmm bom yapım vites değiştirmek zorlamak var hondanın beygirlerisin fıst fıst vites değişmek,)) ama tabiki trafik yoğunsa genede alma bence iiilaki düz hocam,) ha bu arada ozaman navigasyona bağlasın caponlar arabayı adresi girelim dirksiyonda olmasın cek diyelim ceksin ,) bu kadar parayı verosan hondaya sen hukmedecen otomatik pilot değil..!
ya aslında tamamen tercih meselesi ama yaşın 38 olupta hiperaktif bir çocuğunu her sabah yoğun trafikte okula bırakıyorsan, öle gaz,eksoz falan hikaye benim için. ha ayrıca japonlar şu navigasyon olayını da yapsa süper olurdu :))

^ZeuS

aslına bakrsanız arkadaşlar araba çıldırtacak kadar tipli etkili ama içine girince boş ya tesisat olsun soğutmalı torpido kart tanıma özelliği vs yanlışmıyım yahu neden böle acaba f1 yapacak teknolojın var madem de neden bukadar ektrasız?????

cengaver

• Ziyaretçi
Çünkü Honda=Motor 'dur, tartışmasız. Adamlar donanıma önem vermiyor. Burada da iş bize düşüyor.. Performansmı.? lüx mü.?
tercih meselesi.. kişiye göre değişir...

cengaver

• Ziyaretçi
Ben Honda ile tanışmadan önce lüx e çok daha önem verirdim. ama şimdi benim 1.4 le , ışıklarda 1.6 ları ekince çok daha zevk alıyorum. :) ve ilk firsatta model yükselteceğim.

cıvıcem

kesinlikle honda güçtür,konfor ve rahatlık dersen bence fazlasıyla mevcut.. donanım olarak olmayan torğido soğutucusu,far sesnsörü veya yağmur sensörü bence hiçte önemli özellikler dedğil..

ocean0636

istedegı kada f1 olsun sen ıstedıgın kadar hızlı davran ama farkı soyle anlayabılırsın otomatık 0-100 12.5(çok fazla:() manuel 0-100 10.3(bu rakam surucuye gore degısebılır). Bende plazaya beyaz elegance almak ıcın gıttım bı baktık hepsı otomatık bende sırf duz vıtes ugruna beyaz renktren ve sunrofftan vazgectım ve premınıum aldım ama sımdıkı rengımı cok sevıyorum gene olsa bunu alırdım ama bekleyıp sunrofflusunu alırdım yanı elegance dıcem su bence düz düz düz :D

way of lıfe

güç bende. düz vites..

firstcevher

bana göre nirvana otomatikte ;)

samet_t

hayırlı olsun otomatik almakla iyi etmişsin bendede 2007 civic elegance otomatik var cok memnunum düz vites almam birdaha :)

semihcakan

• Ziyaretçi
düz vites

zz561

araban hayırlı olsun arkadaşım iyi ki otm almışsın. bende de 2009 otm var. düz 4 ay öncesine kadar yaklaşık 20 sene düz kullandım. bu f1 şanzımanın düzden eksiği yok azlası var bence. arkadaşların bahsettiği bu ara gazı falan hepsini zaten f1 de yapabiiyorsun.makyajlı kasalar buna uygun. eğer diğerlerinin şanzımanı da aynı ise onlarda da yapılabilir. hareket halinde viteslerde geçiş yapabiliyorsunuz. yani N D ve S arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

cıvıcem

otomatik gibisi yok bence istanbul trafiğinde düz vitesle zevk falan değil işkence çekiyorsunuz sol bacağınız kas yapar anca....

ulsklc07

otomatik.............