Gönderen Konu: 2010 MAKYAJLI KASA HONDA CİVİC ELEGANCE DÜZ VİTESMİ ALAYIM OTOMATİK VİTESMİ  (Okunma sayısı 16949 defa)

burak_k

ARKADAŞLAR ELEGANCE ALACAGIMDA ÇOK KARARSIZ KALDIM BEN BÜTÜN ARABALARI DÜZ VİTES OLARAK KULLANDIIM HYUNDAİ  ERA VAR OTOMATİK ARACI SÜRERKEN HİÇBİR ZEVK ALMIYORUM ACABA HONDA DA AYNI ŞEKİLDEMİ OLUR OTOMATİK TE ALMAK İSTİYORUM YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM
« Son Düzenleme: Eylül 02, 2009, 01:32:13 ÖS Gönderen: burak_k »

emre16

HONDA nın otomatik şanzımanı dünyada ilkler arasındadır...keyfine düşkünsen hiç düşünme bide f1 vites manueli aratmaz...

nadirgoktan

düz düz düz düz düzzzz

mali

benimtercihim her zaman düz olur

otomatikte bana sanki arabayı başkası kullanıyor gibi geliyor :)

altunparmak

ölümüne DÜZZZZ

baron

bende geçen ay otomatik vitesini aldım daha önce hiç kullanmamıştım gerçekten buyuk kolaylıkmış bir daha düz vitese dönmek istemem arkadaşların dediği gibi otomatikte honda çok başarılı. konforuna düşkünsen ve yoğun trafikte kullanıyorsan hiç düşünme otomatik al ayrıca tiptonic olduğu için az da olsa düz vites zevkini tatmin edersin dezavantajları ise yakıtı azda olsa daha fazla yakıyor birde seri hızlı kalkışlarda düz daha etkili

civelek

usta al düz vitesi kesiciye gir filtreyi sıkıştır yak ortalığı hondanın tadını cıkar ne otomatiği yavvv :) rahat istiyosan mercedes al bunun adı honda manuel olucak asfalt sesi olucak devir yüksek olucak usta iiyi düşün :)

baron

usta al düz vitesi kesiciye gir filtreyi sıkıştır yak ortalığı hondanın tadını cıkar ne otomatiği yavvv :) rahat istiyosan mercedes al bunun adı honda manuel olucak asfalt sesi olucak devir yüksek olucak usta iiyi düşün :)
eğer asfalt sesi duymak istiyorsa o zamanda Evo alsın rahat isteyen mercedes asfalt sesi isteyen evo hondayıda birileri kullanır

nadirgoktan

hocam sıkışık trafikte otomatik rahatlığı demişsiniz. ama şu benzin konularına bi gir bak istersen otomatik vites ve yoğun trafik mevzularını orda ii bi araştır.baya yakıyo diyee çooook okudum oralarda...

mehmet1971

ben de kararsız kalmıştım otomatiği  kullandım. hoşuma gitmedi. + yakıt konusuda önemli düz vites aracımla 100 tl lik yakıtla henüz ilk km sinde 500 km karma  kullanımda yaktı. Aracı ilk aldığımda100 km sabit hızla , 125 km yolda araç 4,6 lt ortalama gösterdi.Biraz dikkatli kullandım. bence süper. uzun yolda 100 km sabit hızla, bir depo ile rahatlıkla 900 km yapacağına inanıyorum.

yalçınn

F 1 vites düzü aratmaz gibi geliyor bana...

tricky

Walla hondanın otomatıgı gercekn cok ıyı. Bundan once citroen C4 otomatik wardı ınanılmaz derecede yıgılıodu on trafa dogru ama bunda oyle bır problem yok gayet ıyı . Ben tavsıyeederm genede karar senın...

civelek

eğer asfalt sesi duymak istiyorsa o zamanda Evo alsın rahat isteyen mercedes asfalt sesi isteyen evo hondayıda birileri kullanır
baron kardeş sence bu sitede kaç hondacı evo alabilir.. ??

baron

dostum rahat istiyorsan mercedes al demişsin işte o mercedes alabilecek hondacılar evoda alır

civelek

dostum rahat istiyorsan mercedes al demişsin işte o mercedes alabilecek hondacılar evoda alır
anlayamadık birbirimizi demek ben yüksek modellilerden bahsetmedim bizim bütçelerimize uyanlardan bahsettim yani. (örn. 94 c2oo meselaa) onların hayali bile uzak bize

emirhan ışık

bence düz vitesin zevki başka

canguder

f1 şanzımanda kesiciye giriyor. ayrıca vsa kapalıyken birden gaza yüklenince asfaltıda ağlatırsın merak etme . yani düz vitesten farkı elin vitese gitmiyor direksiyondan değiştiriyorsun ve debriyaj yok :) bence istanbul trafiğinde düz vites çekilmez.

nadirgoktan

o zaman şöyle diyelim arkadaşa tavsiye için. hakkaten dur kalk durk kalk bi trafik varsa hocam iş güzergahında yada ne bileyim gezdiğin yerlerde. düz vites te sürekli vites değiştirmek zorunda kalırsın. ama otomatiktede daha fazla benzin ödersin. bu seçim tamamen sana kalmış. yoksa araba aynı araba.

adrenaliinn

araba sürmenin en zevkli yanı vites atmaktır bence...o yüzden düzzzz

fırfır

kesinlikle otomatik..... özellikle yogun trafikte.hemde eski otomatıkler gibi değil yenileri bide F1 şanzıman aratmaıo artık düzü....

endlessnihilist

otomatik vites inanılmaz bir rahatlık... otomatik hayatta almam diyenler bile 1 ay otomatik vites kullansa bir daha manuel almazlar... düşünün ataşehirden çıkıp 2 km yol gitmek için 106 defa vites değiştirdik. Allahtan bende otomatik vites var... (manuel'i olan arkadaşta şikayet ettiği için saymıştık...)

serdaroy

düz vites

emre16

106 defa hee vallahi bravoo :D :D....

sakhee

düz alın :) kesiciye girin, kompresor yapın, debriyaja basın :) f1 şanzumandan bile hoşlanmadım ben... :)

canguder

f1 şanzıman aynılarını yapıyor sakhee arkadaşım. kompresorde yapıyor kesiciyede giriyor patinajda yapıyor. tek farkı debriyaj eksik :) ben istanbul trafiğinde kesinlikle f1 tavsiye ederim.