Gönderen Konu: 2010 kia pro ceed 1.6 crdi & 2007 premium civic  (Okunma sayısı 3217 defa)

integtant_83

2010 kia pro ceed 1.6 crdi & 2007 premium civic
« : Mart 23, 2011, 08:27:59 ÖS »
Kia'nın bu modeli hakkında pek bilgim yok ama araç dikkatimi çekiyor özellikle beyaz rengi. Son zamanlarda dönen reklamlarda Kia'nın sesini duyuruyor. 150 bin km sanırım 5 sene garanti var Kia'da. Hyundai'ye göre marka değeri henüz tam yerini bulmadı gibime geliyor Türkiyede. Ekonomi, performans, bakım maliyetleri v.s açısından siz ne dersiniz?

orchun

Ynt: 2010 kia pro ceed 1.6 crdi & 2007 premium civic
« Yanıtla #1 : Mart 23, 2011, 08:45:41 ÖS »
Kia'nın bu modeli hakkında pek bilgim yok ama araç dikkatimi çekiyor özellikle beyaz rengi. Son zamanlarda dönen reklamlarda Kia'nın sesini duyuruyor. 150 bin km sanırım 5 sene garanti var Kia'da. Hyundai'ye göre marka değeri henüz tam yerini bulmadı gibime geliyor Türkiyede. Ekonomi, performans, bakım maliyetleri v.s açısından siz ne dersiniz?

benim bildiğim kia audinin tasarımcısını transfer etti , dıstan bircok insanın begenisini kazandı ama kaput altı hala aynı kia..bana kalırsa kore malına girilmez...hondayla arasındaki iç malzeme dıs malzeme ve motor kalitesi karsılastıralamaz derim..

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #2 : Mart 23, 2011, 08:50:10 ÖS »

benim bildiğim kia audinin tasarımcısını transfer etti , dıstan bircok insanın begenisini kazandı ama kaput altı hala aynı kia..bana kalırsa kore malına girilmez...hondayla arasındaki iç malzeme dıs malzeme ve motor kalitesi karsılastıralamaz derim..

+1

pashatorunu

« Yanıtla #3 : Mart 24, 2011, 07:08:54 ÖÖ »

+1

+2 (:

canguder

« Yanıtla #4 : Mart 24, 2011, 08:22:58 ÖÖ »
+3

luke skywalker

« Yanıtla #5 : Mart 25, 2011, 11:59:35 ÖS »
Keşke bu karşılaştırmadaki kia pro ceed crdi yerine seat leon deseydiniz ama sadece tasarım açısından söylüyorum.
Kia'nın bahsettiğiniz modeli içi daha dolu galiba civic'e göre ve fiyatlarıda makul seviyelerde ama gel gör ki birisi on yıllardır araç üretirken diğeri henüz emekleme aşamasında (ama teknoloji bu açığı artık kapattı)
39500 başlangıç fiyatıyla kia ceed dizel ve donanım seviyesiyle oldukça cazip.Honda ise yılların Honda'sı.

AhmetCvc

« Yanıtla #6 : Mart 29, 2011, 03:41:13 ÖS »
Kia'nın alınabilir tek özelliği, dizel olması.Kesin konuşmuyorum ama, bu araçlara güvenilmez çünkü henüz yeni ne yüdüğü belirsiz çıkan araçları var.Chery,Kia,Chevrolet(Cruze'den bahsediyorum)Ssangyoung,vb...Hele özellikle,Kia-Hyundaı ikiside kore olduğu için bi jipleri var,yeni fenaa :)Hyundaı ix55 galiba Kia Sorento yeni çıkanları ikiside hemen hemen aynı,ikisinin de en çok olanı turuncu.Tamam araçlar güzel görünüyor ama Adı üstünde jip arazi aracı da olmalı.Ama altları,sedan araçlar kadar.Sadece cüssesi var.Belki alakasız oldu bu ama,demem o ki civic al kafan rahat olsun...

vtecesref

« Yanıtla #7 : Mart 29, 2011, 04:52:06 ÖS »
Yorumsuzz