Gönderen Konu: 2006 vtec II stock- 2004 vectra 1.6 stock..drag roll sonuç ne olur arkadaşlar  (Okunma sayısı 4561 defa)

alfaus007

evet arkadaşlar yorumlarınız...

ed35

Vectra yontulmamış kalas,zor kalkar yerinden,şişman ve hantal gibi..Büyük ihtimal harcarsınız :)

onur1980

• onur1980
ikiside 1.6 vectranın hiç sansı yok.

ercanpasa

vtech her şekilde alır die düşünüorum ama ben her ne olursa olsun kullanan kişiyede bakarım...

ilkeronat

evet bence de hem drag hem de roll vectranin olmasi lazim :). bu sonuc icin, vtec 2 nin benzini bitmis olmasi lazim ya da arabayi calistirmayi unutman lazim ya da vitese atmadan bostayken gaz vermen gerekir ya da her viteste cut off yapip o sekilde 10-15saniye beklemen lazim ya da on tekerleklerini havaya kaldirman lazim (tekerlekler bosta donecek sekilde) ya da bir baska honda nin arkasina vectra 1.6 yazmak lazim ya da arabayla ailecek bir yere giderken bagaj kapagi zorla kapanacak sekilde eksoz borusu yere surtecek kadar yukluyken karsilasilmasi lazim ya da arabayi babam surerken (aman ne gerek var akilli akilli gidiyoruz iste gec kardesim modunda) denk gelmesi lazim ya da ilerde polis cevirmesi vardir karsidakinin selektorunu anlayip yavaslamissindir biraz once gectigin dingil yanindan booow diye gecebilir (basimdan gecen bir hikayenin osetiydi bu :) ). cesitlendirebiliriz arkadaslar. aracim stok vtec 2 vectra 1.6 stokla lpg de her kosulda yarisirim bu kadar iddia ediyorum hatta birak vectrayi o dotunu kaldiramaz zaten iddia ediyorum astrasinin bile sansi yok (bu arada diger aracim astra :) )
« Son Düzenleme: Ocak 06, 2011, 11:18:31 ÖÖ Gönderen: ilkeronat »

vtec05

tek kelime vtec II alır abi vectranın şansı yok :D

pencu

99 iesimle (tüplü, 17 inç jant vardı) ,  98 vectra 2.0 cd (stock) çok rahat yemiştim...

alfaus007

Ya arkadaşıma ne kadar söylesemde anlamıyor :) Acaba depo full lemesine iddiayamı girsem :D

emre16

kalkışta 1.4 is le bile el sallanır 1.6 vectraya...

ed35

Ya arkadaşıma ne kadar söylesemde anlamıyor :) Acaba depo full lemesine iddiayamı girsem :D
1 depo + ardından yemek hesabına :) mis gibi yersiniz :D

AhmetCvc

Bir arkadaş,bir konuda bir araba için söylemişti.Bizim civiclerin üstünden atlar,frene basar bide altından geçer diye.Burda ona benzer durum oluyor.vtec2 ile, 1.6 o hantal vectranın, üstünden atlar frene basar bide altından geçer.Emin olabilirsiniz eğer araçlar stock ve sizde,az olsun işi biliyor iseniz.

BGR19

bu da soru mu şimdi :D

Ghan

Vectranın 1.6 Motoru Kendini parçalasa Vtec2 nin Yanına Yaklaşamaz.Denedim Çünkü Vectralı Arkadaşım Baya Soğumuştu Arabasından :).

chevasil

vectranın sansı yok. vtec harcar her alanda.

rebeloghy

• Ziyaretçi
vtecII uzar gideer..

JOSEFGT

C kasanın kalkışlarda hiç şansı yok vtec alır 3. viteste ara hızlanmada vectra çıkar diye düşünüyorum

fearless.32

Kaçırmaa, kaçırmaa. Ama ürkütmeden ;) çaktırma. alttan al biraz :))

HLKSLR

Sen kalkarsın 400 mt biter,o kalkmakla,kalkamamak arasında işte...