Gönderen Konu: pıremıummu yoksa elegancemı...sıyahmı beyazmı....  (Okunma sayısı 12077 defa)

avans

Ynt: pıremıummu yoksa elegancemı...sıyahmı beyazmı....
« Yanıtla #50 : Mayıs 10, 2010, 12:11:41 ÖÖ »
öncelikle hayırlı olsun araban allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.bende beyaz ıle gri arasında kalmıştım arabamı alırken  ve birazda acelem vardı plazalarda 15 gun beklersem beyaz alabileceğimi söylediler ben de konuştuğum 4 plazadan en ıyı fiyat verenine gidip gri aldım.30 nisanda teslim aldım arabayı 45000 tl ye gri elegance ov.navitec navigasyon,park sensörü,arka görüs kamerası,kaput filmi fiyata dahildi.ama arabayı extrasız anak 43250 ye kadar indirebilmiştik sonra bide extralar için pazarlık yaptık en son bu oldu.şu an gridende çok memnunum.deri olayına biraz soğuk bakıyorum çünkü bundan önceki arabam cıvıc2004 deri koltukluydu ve yazın cok sıkıntılı oluyordu....
  guzel bı renk almıssın dostum grı yada beyaz sorunsuz cunkı oncekı arabamda grıdı yanlız fıatına hasta oldum...cok ıyıbı fıata almıssın salam pazarlık yapma yeteneyı olanlara bayılıyorum..kazasız belasız dostum keyıflı bı araba...allah utandırmasın..

kahan

« Yanıtla #51 : Mayıs 10, 2010, 12:17:04 ÖÖ »
:)teşekkür ederim sağolasın.baya zor oldu ama 4 saat falan sürdü pazarlık.beyazda benim önceki arabam ve bence beyazda honda için çok güzel bir renk.tüm honda sahibi arkadşlarımıza kazasız belasız kullanımlar dilemek lazım çünkü kasaları cok guzel ve tüm renkler cok güzel gidiyor arabaya.

avans

« Yanıtla #52 : Mayıs 10, 2010, 12:22:17 ÖÖ »
:)teşekkür ederim sağolasın.baya zor oldu ama 4 saat falan sürdü pazarlık.beyazda benim önceki arabam ve bence beyazda honda için çok güzel bir renk.tüm honda sahibi arkadşlarımıza kazasız belasız kullanımlar dilemek lazım çünkü kasaları cok guzel ve tüm renkler cok güzel gidiyor arabaya.
4 saat pazarlıkmı...dostum ıstanbuldaysan bı cay kahve ıcelım...:)guzel olmakla alakalı modıfıkasyona cok yakın araba cumartesı xenon yaptım sıslere adam 20 dakkada taktı adamlar heryer vıda delıyı koymus..servıs kolaylı var...dıyerlerınde bu yok...derı olayınıda sole dıyım muhtemelen sıyah kumastır koltun...zamanla fıtıllerı yaıyo..kotu duruyo oyuzden bı dusunmustum ama bakalım zamanla gorucez..belkı yaptır bılırım..

kahan

« Yanıtla #53 : Mayıs 10, 2010, 12:35:33 ÖÖ »
maalesef istanbulluyum ama izmirde ikamet ediyorum istanbula gelip 2 plazadan bi fiyat almıstım sonra izmire gittiğimdede 2 plazan fiyat aldım sonra istanbuldakilere dönüp  fiyatı onlara söyleyip  biraz daha indirttim ama izmir bu konuda daha sıcak ve ilgili yaklaştı.zaten konuşa konuşa kanka olduk satış sorumlusu arkadaşlarla en son bak dedım size geliyorum ve almadan çıkmayacağım plazadan o yuzden sizdende fdakarlık beklıyorum dyıp gıttım sabahtan.arabanın peşintını yatırdığımda plazaya geleli 4 saat olmuştu çaylar kahveler havada uçuştu.ama bu arda devamlı bi arkadaş diğer plazayla pazarlıktaydı ve devamlı birbirimize fiyatları güncelliyorduk.burası vermese diğer plaza 45300 e vericekti arabayı:)tek başıma değildi yani biraz organize olmuştuk.ben öncelikle dış modıfıkasyondan ziyade öncelıkle iç modıfıkasyona öncelık veriyorum.öncelikle surus keyfi güvenlık rahatlık  sonrada dış görünüm.bakalım bende belkı ılerdebiraz diş makyaj yaparım.istanbula sık sık geliyorum işallah denk gelirse bir kahve içeriz dostum...

avans

« Yanıtla #54 : Mayıs 10, 2010, 12:40:26 ÖÖ »
hayırlısı olsun dostum...pazarlık yaparken cok cay kahve ıcmıssındır..bulustumuzda yemek yerız ınsallah... <nohapy <nohapy  salam organıze olmussunuz..ama bı gercek var superbı fıat a almıssınız arabayı..ben kendım ıyı pazarlık yaparım dıyodum benden ıyılerıde varmıs..ne dersın yemek yersek kısmet olursa..yemek yedımız yerdede pazarlı sen yaparsın... >%6rol >%6rol >%6rol saka tabı...ınsallah goruselım...

kahan

« Yanıtla #55 : Mayıs 10, 2010, 12:53:47 ÖÖ »
işallah dostum.genelde hiç pazarlık yapmam ama bu araba olayında forumlarda pazalıga gore farklı fıyatlar olabılecegını gorup sınırlarını merak ettım hırs yaptım sadece.bence cok daha ıyı fıyata alan arkadaşlar vardır muhakkak ama ben yoruldum yeter artık dedım.valla kım nekadar ucuza alabılıyorsa hepimiz için bir gelişme yol gostermesi açısından bir örnektir.herkes zaten bı dunya para kazanıyor bu işten.devlet,üretici,plaza......birazda bizler zarardan kar edelim.arabayı getirdim eve 47000 verdiler ki ben daha pazarlık yapmadım dusun:)))))