Gönderen Konu: 207 rc K vtec roll  (Okunma sayısı 32607 defa)

GKS TypeR

Ynt: 207 rc K vtec roll
« Yanıtla #100 : Aralık 11, 2009, 07:46:54 ÖÖ »
k vtec rc yi geçtikten sonra popüler olan bir araba değildir.

ben o aracı sworddan beri biliorum.

furkandan almaya gittim bindim sürdüm maşallahlıktı.

akabinde ist e geldim vti almak için.ama bi arabayla deneyip öle almak istedim.

poşetçaya söledim rica et k vtec gelsin dedim araba o sırada tamerdeydi.

saolsun kırmadı geldi denedik alıcağım vti için çok ii gidio deniodu ama k vtec daha 2 vites içierisinde kamil koç yaptı bize.

k vtec hep gidiyordu.en ii giden arabaydı.

tamer herzaman mütevazi oldu roll konusunda ve hep geçen o oluyordu.

ama şimdi noluyoda terör estirilio.

fuat çok denemek istiosun aracını kardeş ozaman buluşalım bizim vti ile bi yürütelim.ozaman ak vtec tr de hangi sıralamada hepimiz görmüş olucaz.

bu yazıyı meydan okuma olarak yazmıorum mrk ediorum.

artık ak teci şampyonlar ligi vti lerinden birisiyle denemenin vakti geldi.

jap10 yok diyarbakıra gitti emsali bir vtec var neredeyse tamamen emsal bir araba çok canlı bir araba.şampyonlar liginden.

deneyelim artık.

ne dersiniz ?

hıdır srı egsoz düz boru speclerindedir sedan dır.

caiside yok yani ;)

+100000
işi bilen adamların yazdığı yazı başka oluyor.

GKS TypeR

« Yanıtla #101 : Aralık 11, 2009, 08:05:16 ÖÖ »
ak vtec dediğiniz yeşil olan mı? hani k vtecle deneyenmi?
bilmediğimden soruyorum bu arabada neler var atarlı vteclerden kimi geçmiş bu araba.

ROLL KİNG

« Yanıtla #102 : Aralık 11, 2009, 08:37:20 ÖÖ »
bilmediğimden soruyorum bu arabada neler var atarlı vteclerden kimi geçmiş bu araba.

evet yeşil sedan

GKS TypeR

« Yanıtla #103 : Aralık 11, 2009, 09:56:42 ÖÖ »

evet yeşil sedan

e ozaman çok fazla konuşulacak bişeyi yok, varsa var deyin.

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #104 : Aralık 11, 2009, 10:08:19 ÖÖ »
arkadaşlar k vti satılmış artık yok ak vti sahibide şuan burda yok gereksiz yere ortamı germeyede gerek yok k vti oldukça yürüyen bi vti gemi sokuyodu araya  ak ise o dönemler boştu dolayısıyla ne konuşulursa konuşulsun  şuan şaçma k satılmış gitmiş belkide bitmiştir  deneme şansıda yok artık

GKS TypeR

« Yanıtla #105 : Aralık 11, 2009, 11:54:59 ÖÖ »
arkadaşlar k vti satılmış artık yok ak vti sahibide şuan burda yok gereksiz yere ortamı germeyede gerek yok k vti oldukça yürüyen bi vti gemi sokuyodu araya  ak ise o dönemler boştu dolayısıyla ne konuşulursa konuşulsun  şuan şaçma k satılmış gitmiş belkide bitmiştir  deneme şansıda yok artık

ortamı gerecek bişey yok zaten sen gerekeni yazmışsın
ak vtec in sahibinde az biraz hatırlıyorum düzgün efendi bi kardeşimiz
volkan sende bilirsin vtec le plaka yapmak kolay iş değil öncelikle atarlı vtecleri geçmen gerekir. anlıyorum şu an k vtec yok denemeleri imkansız gibi ama dediğim gibi ak vtec söz sahibi olmak istiyorsa (böyle bir iddasıda olmayabilir ki ozaman konuşulacak hiç bişey yok zaten)aşağı yukarı k vtec emsalinde olan sword la yada EH vtec le denesin geçsin bırak geçmeyi yanyan yürüsün ondan sonra sabahlara kadar ak vtec i konuşalım
bu arada araba sahibiyle ilgili sıkıntı yok yazdıklarım sadece araba için geçerlidir.

MHMT-16

« Yanıtla #106 : Aralık 11, 2009, 01:05:33 ÖS »
hiç birimizin fuat ile bi sıkıntısı yok.aksine sevdiğim bi kardeşmdir efendi düzgün adamdır.

arabasıda düzgüdür gördüm inceledim maşallah kalite.

şuanda yürürüde çok güzelmiş.allah artırsın.

fuatçıtm dene kardeşim a class fitenglerle.

bu arada tamercim saolasın aldım çok şükür SaKiN bi typer :D

göksel baba sende duruldun iice ha ne video görüoz ne bi hareket.olmuo kanka böle :D

MHMT-16

« Yanıtla #107 : Aralık 11, 2009, 01:06:01 ÖS »
yukardaki yazıyı yazan infaztmdir.

sakhee

« Yanıtla #108 : Aralık 11, 2009, 02:05:55 ÖS »
bizde SaKiN den hiçbirşey görmedik. Arabayı aldığından beri 10 mesaj attın mı serkan ?  :)

GKS TypeR

« Yanıtla #109 : Aralık 11, 2009, 02:13:59 ÖS »
hiç birimizin fuat ile bi sıkıntısı yok.aksine sevdiğim bi kardeşmdir efendi düzgün adamdır.

arabasıda düzgüdür gördüm inceledim maşallah kalite.

şuanda yürürüde çok güzelmiş.allah artırsın.

fuatçıtm dene kardeşim a class fitenglerle.

bu arada tamercim saolasın aldım çok şükür SaKiN bi typer :D

göksel baba sende duruldun iice ha ne video görüoz ne bi hareket.olmuo kanka böle :D

ya serkanım video çokda
biri bizi (FN2) yi geçtinmi o araba çok iyi yürüyo oluyor
biz (FN2) olarak birini geçtik mi yine o araba yürümüyor oluyor sende biliyosun oyüzden video işine girmiyoruz gidiyoruz kendi başımıza sıkıyoruz dönüyoruz.

MHMT-16

« Yanıtla #110 : Aralık 11, 2009, 03:01:17 ÖS »
halısın kankam.

skn yi aldıımdan beri sor bakalım hacıabi kaç kişi denemeyi kabul edio.

denemek isteyen arabaları görsen küfürbaz olursun :D

ya pt52 li puglar çağırıo ya corvette cz6 larla denetmek istiolar :D:D

rakipler hazır çıkıp denicez yağmursuz birgünde.

mechanicer

« Yanıtla #111 : Aralık 11, 2009, 08:37:28 ÖS »
arkadaslar bu videodaki rc arkadasımın o zamanlar yeni almıstı plotaj illaki zayıf sonucda daha alısamamıstı ayrıca rolling yapmaya diil izlemeye gelmişti o gece zoraki israrlarınızın uzerıne denedi ve turbo deviri bittikden sonrada devir cevirmeye dewam ediyordu cunku tanımıyordu şimdi varsa k vtec gibi bir arac alalım onu piste görelim boyları tırları otobusleri zaten bu videodan sonra k vtec in degeri arttı :D  cok buyutulecek bir arac diildi bence benim acemilik zamanıma denk geldi hep aracım stockken denedim gecildim ama bir denemede benden 50 kilo daha agırlardı fakat headers vardı ve ara boruları duzenlıydı bende stock headers  sadece fıltre egzoz var iken arka camurlugumdaydı ama o videolar cekilmemiş saglık olsun gecmişte kaldı ama burdan rc ye kimse laf EDEMEZ,ETTİRMEM...

olm senın acemlık zamanında zaten sen kullanmıyordun denemende ???  k vtec ılk sahıbınden berı cok degerlı bı aractı.sadece  ozmanlar vtec ıle alakanız yoktu.. fuatcım ewrensel bakıp ole konusalım kardesım.

mechanicer

« Yanıtla #112 : Aralık 12, 2009, 11:44:50 ÖÖ »

ortamı gerecek bişey yok zaten sen gerekeni yazmışsın
ak vtec in sahibinde az biraz hatırlıyorum düzgün efendi bi kardeşimiz
volkan sende bilirsin vtec le plaka yapmak kolay iş değil öncelikle atarlı vtecleri geçmen gerekir. anlıyorum şu an k vtec yok denemeleri imkansız gibi ama dediğim gibi ak vtec söz sahibi olmak istiyorsa (böyle bir iddasıda olmayabilir ki ozaman konuşulacak hiç bişey yok zaten)aşağı yukarı k vtec emsalinde olan sword la yada EH vtec le denesin geçsin bırak geçmeyi yanyan yürüsün ondan sonra sabahlara kadar ak vtec i konuşalım
bu arada araba sahibiyle ilgili sıkıntı yok yazdıklarım sadece araba için geçerlidir.

+1000000

yanci_bdk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #113 : Aralık 13, 2009, 01:01:51 ÖÖ »
vteci olanda konusuyor olmayanda :D + headers ortalama 12 hp veriyor arabasına göre 15 kg 1 hp alır 50 kıloda farklı bi headerslı arac yaklasık 9 -10 hp yıne + dadır ;) ince hesaplar neyse konu kapansın ak vtec yurumuyor arkadaslar ;)

ROLL KİNG

« Yanıtla #114 : Aralık 13, 2009, 02:00:40 ÖÖ »
vteci olanda konusuyor olmayanda :D + headers ortalama 12 hp veriyor arabasına göre 15 kg 1 hp alır 50 kıloda farklı bi headerslı arac yaklasık 9 -10 hp yıne + dadır ;) ince hesaplar neyse konu kapansın ak vtec yurumuyor arkadaslar ;)
doğru sölüosun kapansın konu bencede ama sen 12 hp headers tan kazanılıyo diosan zaten daha konuşmaya gerek yok.o kadar para verilen parçalara yazık valla tak headers ı olsun bitsin temiz iş:D bide filitre taktıkmı bi on beygirde ondan alınır ooooooo valla süpermiş yaa oldu vtec 200 hp >%6rol

yanci_bdk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #115 : Aralık 13, 2009, 04:15:40 ÖS »
doğru sölüosun kapansın konu bencede ama sen 12 hp headers tan kazanılıyo diosan zaten daha konuşmaya gerek yok.o kadar para verilen parçalara yazık valla tak headers ı olsun bitsin temiz iş:D bide filitre taktıkmı bi on beygirde ondan alınır ooooooo valla süpermiş yaa oldu vtec 200 hp >%6rol

headers ın ortalama 12 hp verdıgını ıspatlamamı ıstermısın dicem ama sen yazıcan ben yazıcam uzucak gidicek en iisi salla ;)

yanci_bdk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #116 : Aralık 13, 2009, 04:16:36 ÖS »
ben konfeksiyoncu yada tesisatcı degilim tamirciyim ;)

mechanicer

« Yanıtla #117 : Aralık 13, 2009, 10:32:32 ÖS »

ewet fuat vtec ım hıc olmadı ama sen daha okul sıralarında ıken ben lİfte 2jz ler  sona araba nedır ogrenmeye basladıgında F20 ler tamır edıyordum...  bence bıras yasına gore konus karsındakıler ıle... daha yuruyecegın cok yol var... arabanın pıyasası boyle artmaz.. artı headerstan 12 hp aldıgını baska uye oldugun sıtede konu acta yorumları alalım nesemız yerıne gelsın...  :D:D
« Son Düzenleme: Aralık 13, 2009, 10:33:19 ÖS Gönderen: mechanicer »

yanci_bdk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #118 : Aralık 13, 2009, 11:45:51 ÖS »

eyv... ;)

ewet fuat vtec ım hıc olmadı ama sen daha okul sıralarında ıken ben lİfte 2jz ler  sona araba nedır ogrenmeye basladıgında F20 ler tamır edıyordum...  bence bıras yasına gore konus karsındakıler ıle... daha yuruyecegın cok yol var... arabanın pıyasası boyle artmaz.. artı headerstan 12 hp aldıgını baska uye oldugun sıtede konu acta yorumları alalım nesemız yerıne gelsın...  :D:D

infaztim

« Yanıtla #119 : Aralık 14, 2009, 03:26:12 ÖÖ »
fuat 12 demek istemedi sanırım beyler.yanlışlıkla yazmıştır muhtemelen o hp yi.

bir vti nin cai headers rgsoz speclerinde alıcaı rakam net 160 hp verebiliosa eğerki 170-172 hp dir.

tabi dynoya görede değişiyor eski vti 177 civarı veriodu paşanın dynosuna göre

onu düşürürsen işte sanırım 170-173 arası bişe ediodu.

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #120 : Aralık 14, 2009, 08:19:56 ÖÖ »
Bu konu neden hala bu sekilde uzayip gidiyorki, boyle munakasa halinde mi devam edecek hep?

ROLL KİNG

« Yanıtla #121 : Aralık 14, 2009, 08:21:18 ÖÖ »
bunu ıdda edıyorsan tamırcılıgı bırak...