Gönderen Konu: tamamen öznel ve duygusal değerlendirmeler  (Okunma sayısı 8969 defa)

dewir

Ynt: tamamen öznel ve duygusal değerlendirmeler
« Yanıtla #25 : Temmuz 03, 2009, 04:29:41 ÖS »
BENCE BU TİP KONULARIN LASTİK GİBİ UZAMADAN SİLİNMESİ GEREKİYO SAÇMA BİR KONU VE SAÇMA BİR TARTIŞMA ZATEN SON GÜNLERDE MODA OLDU BU  SİTEYE YENİ Bİ ÜYE KATILIYO (pardon büyük yazmışım özür) kuyuya bi taş atıyo ve uğraşki çıkartasın saçma sapan konular açılmaya başladı artık konuları okurkende seçici olmaya başladım acaba konuyu kim açmış diye

site kontrolünde bir gevşeme seziyorum inş. yanılıyorumdur....

DENON

« Yanıtla #26 : Temmuz 03, 2009, 04:35:28 ÖS »
yanı sen benım demek ıstedıgımı anlamıssındır hocam burda maksadım kımsenın bındıgı arabayı kötülemek falan değil ama süreklı aynı klasmanda olmayan aracları karsılastırmaları can sıkıor, performan karsılastıralım desen heemn kendı kullandıgı markaların turbo araclarını öne sürüyolar atmosferıkle turboyu karsılastırıolar ama bılmıolar heralde bu arkadaslar turbo bır aracın motor hacmı hesaplanırken (motor hacmıx 1.7= motorun gercek hacmı) o hesaba görede 1.4 bır arac 1.4x1.7=2520 cc güctekı atmosferık bır araca esdeger tork üretır

DENON

« Yanıtla #27 : Temmuz 03, 2009, 04:38:18 ÖS »
hakkaten konuyu cok uzattık herkesten kendı adıma özür dilerim :D :D

adyobatik

« Yanıtla #28 : Temmuz 03, 2009, 04:59:29 ÖS »
bence kimsenin özür dilemesine gerek yok,konuyu gayet akıcı bir şekilde ookudum ve şimdide fikirlerimi yazacağım,öncelikle çok mesaj sayısı kimseyi otomobil konusunda uzman yapmıyor arkadaşlar,benim mesaj sayıma bakacak olursanız az görünür,ama siteye hergün uğrar uğrar çıkarım işimden dolayı aralıksız giremem,artı olarak önüme gelene hayırlı satışlar güncel demem,bunun yanında binlerce mesajı olup buraya gönül verenleri ayırıyorum,buradaki birçok arkadaşım benden daha fazla gönül vermiştir bu işe, ama fazla mesaj uzmanlık anlamına gelmiyor bence,bu otomobil markası karşılaştırması tamamen insanın gönlüne göre değişir,mesela ben 1.6 ies kullanıcısıyım,aracımıda çok seviyorum,fikir olarak golfü hiç sevmem,çünkü kasası bana herzaman kaba gelmiştir,ama civic ulanmamın bir sebebide anında paraya çevirebilecek olmamdır,yani ekonomik sebepler,yoksa gönlümdeki aslan 2001-2003 model arası bir alfa-romeo 156'dır,ekonomik sebepler olmasa alırım :)    bunlara ek olarakda bence buraya konu açıp iyi yada kötü,bir şeyler paylaşmak isteyen her arkadaşa saygı duyalım,konu bize saçma gelebilir,ama bakın BİZE saçma geliyor,demekki o arkadaş paylaşacak bir şey görmüş ve yazmış,konuyu saçma bulan arkadaşlar yorum yazmaz ve görmezden gelir olur biter,hondacı veya değil tüm arkadaşlarım bence fikirlerini her zaman paylaşsın,tüm arkadaşlara kazasız-belasız sürüşler

cobra34

« Yanıtla #29 : Temmuz 03, 2009, 05:35:04 ÖS »
arkadaslar bi yandan pugcular bi yandan vw ciler.sitemiz istila altında :D

honda2002

« Yanıtla #30 : Temmuz 03, 2009, 06:14:16 ÖS »
ben de şunu söylemeden geçemeyeceğim.

Almanlar ciddi insanlardır ve ayrıca pragmatiklerdir. Dolayısıyla bu ürettikleri araçlara da yansır ve dizayn olarak fazla bir şey vadedemezler, araçların tipleri ve iç dizaynı kötü değildir ama çok SADE 'dir.
Bu özellikle vw grubunda görülür.

ben vw nin tsi motoruna ve dsg şanzumanına bayılıyorum. Vw motorunun gücünü turbo ve kompresörden almasını da pek önemsemem, güç güçtür bence.

Ama şimdi gidipte sırf motoru ve şanzumanı çok iyi diye VW almak istemem. İç dizayn ve dış dizayn da benim için çok önemlidir. Bu sebeple Accord veya S2000 gibi yolda farklı ve daha kişilikli olduğunu belli eden araçlar benim için daha cazip.

adyobatik

« Yanıtla #31 : Temmuz 03, 2009, 09:17:38 ÖS »
bende arkadaşa katılıyorum,wv çok sade,bende ilk olarak alfa derim :) bir hondacı olarak,ama olmazsa kesinlikle honda derim

dewir

« Yanıtla #32 : Temmuz 03, 2009, 10:07:51 ÖS »
peki adyobatik  ozaman sana şöyle anlatayım olayı burda konuyu akıcı bir şekilde okurken üyenin mesaj sayısına bakmanı tavsiye ederim mesaj sayısına bak derken sen az mesaj atmışsın diye bu senin araçlar hakkında bilgin olmadığını  göstermez anca bu konuyu açan arkadaş 2 mesaj sayısı var ve direk bu konu açılmış açtığı konunun içeriğini az çok  anlayalım demişki

sevgili hondacı arkadaşlar tesadüfen forumlarınızı okuma fırsatı buluyorum...yıllardan beri vw grupta araç kullanan birisiyim hondayıda diğer markaları gayet ii bilirimm yanlız anlayamadığım nedir bu vw düşmanlığı biç oğunuz bilip bilmeden yazıp durmuşunuzz

evet bu arkadaşın açmış olduğu topiğin konusu adam kafadan saldırıyo  lafa bakarmısın bilip bilmeden sanki kendisi çok bi bok biliyo ve sana söyleyeyim bu üye birdahada bu siteye uğramayacak biliyopmusun maksat ortalığı karıştırmak başka bişey değil  sen biliyomusun diğer forumlardan bu  siteye adam sokup ortalığı karıştırmaya çalışanları  üyelere diğer sitelerin reklamlarını içeren mail ler atıldığını  ortamı gerip tartışmalar çıkarttıklarını aşşağdakide sana ait bir söz

bunlara ek olarakda bence buraya konu açıp iyi yada kötü,bir şeyler paylaşmak isteyen her arkadaşa saygı duyalım,konu bize saçma gelebilir,ama bakın BİZE saçma geliyor,demekki o arkadaş paylaşacak bir şey görmüş ve yazmış,konuyu saçma bulan arkadaşlar yorum yazmaz ve görmezden gelir olur biter,hondacı veya değil tüm arkadaşlarım bence fikirlerini her zaman paylaşsın,tüm arkadaşlara kazasız-belasız sürüşler

birincisi bu bize saçma gelmiyor düpe düz saçmalık sadece bizim için değil herkes için saçmalık  kimse bu sitede diğer araçları kötülemek için bir konu açmamıştır buna emin olabilirsin ve birşey daha söyliyim bu konuyu açan üyeyi admin arkadaşlar araştırırsa emin olki üyelik tarihi ve konuyu açtığı tarih hatta saat bile aynıdır emin ol buna he her isteyen konu açsın demişsin bu dediğin olayda defalarca  hatta yüzlerce defa anlatıldı tekrar söyleyeyim bu tip ciddi ve seviyeli forum siteleri hiç bir zaman  her kafasına esen  zırt pırt konu açsın istemez çünkü bu sitelerinde bir server leri vardır ve bunnarında bir kotası vardır ama yeni açılmış forum siteleri zaten üyeleriş olmadığı için bari vara yoğa konu açılsında kalabalık olsun isterler  ama team honda nın böyle birşeye ihtiyacı yok ve tekrar söylüyorum bu tip üyeler ve butip konular son 1 ay içerisinde çoğaldı elbet biryerde patlak verecek bunu yaşayıpğ hepimiz görücez

herkese keyifli forumlar dilerim.......

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #33 : Temmuz 04, 2009, 10:41:12 ÖÖ »
+11111111111100000000000000000

honda2000

« Yanıtla #34 : Temmuz 04, 2009, 12:29:47 ÖS »
Burası honda sitesi.. ww sevse idik onu alır ..onun sitesinde yazardık..int. sazanının oyununa gelmişsiniz..

muratatay75

« Yanıtla #35 : Temmuz 04, 2009, 01:25:03 ÖS »
Buna resmen bir deli bir kuyuya taş attı bin kişiyi çıkarmaya çalışıyor denir konuyu açan vatandaşda okuyup okuyup kıs kıs gülüyordur. böyle 2. mesajında foruma nifak tohumu eken üyenin böylesine kaliteli bir foruma üyesi olması açıkcası beni rahatsız etti. 

delimanyak

« Yanıtla #36 : Temmuz 04, 2009, 01:26:55 ÖS »
ewt ama adam hırsını alamamıs vwturk te hondacıların bızım hakımızda soyledıklerı dıe konu acmıs bıraz eglenmeye gıdıom ben :)

dewir

« Yanıtla #37 : Temmuz 04, 2009, 01:46:29 ÖS »
ewt ama adam hırsını alamamıs vwturk te hondacıların bızım hakımızda soyledıklerı dıe konu acmıs bıraz eglenmeye gıdıom ben :)

bence onun seviyesine düşmemek gerekiyor

delimanyak

« Yanıtla #38 : Temmuz 04, 2009, 02:37:22 ÖS »
dusmuyom zaten sadece yazdıklarını okuyorum :) simdiden 3 sayfayı gecmıs :)

adyobatik

« Yanıtla #39 : Temmuz 04, 2009, 06:47:46 ÖS »
tamam dostlar tamam :) sadece şunu demek istemiştim,arkadaş bişeler yazmış bizde okuyalım,benim aklıma yazdığınız gibi şeyler hiç gelmedi inanın,ama varsa zaten arkadaşın düşünce yapısı ve seviyesini belli etmiş,sorumlu arkadaşlardan rica ededlim kapatsınlar konuyu,bizde forumumuza devam edelim parazitsin :)

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Temmuz 04, 2009, 08:32:23 ÖS »
kahrolsun WV

mehmet1971

« Yanıtla #41 : Temmuz 04, 2009, 10:17:24 ÖS »
üç tane civicim, 98-05-07 iki tane jettam oldu. 07 FSi, 07 TSi İki aracında birbirine artıları ve eksileri var. civicin iç hacmi geniş daha problemsiz. Vw TSi için söylüyorum çok performanslı donanım civic ten çok iyi. Boya kalitesi ikisinin de aynı. Siyah civic tede siyah jettadada benzer problemleri yaşadım. Jettanın boyası biraz daha kaliteli idi. Boya korumayı yedimi belli oluyor.Vw ler az ses alıyor deniyor. Benim jettaların aldığı sesle son kasa civicin aldığı yol sesi aynı. Passatlar için söylemiyorum. Şu anda aracım yok. Jetta mı satma sebebim 1. siyah oluşu 2. Garantisi bitiyordu.(10 gün sonra) 3. Turbo arızası yapmasından korkuyorum. (Ama bir problem yaşamadım. Ama yaşayanları çok duydum) Civic siparişi vermek üzereyim(Pazartesi inşallah) Civic tercih sebebim. 1. Altı yıl garanti 2. Motor daha sessiz 3. Üç çocuğum var civicin arka oturumu daha geniş. 3. Koltuk kumaşları çok hoşuma gitti. Hepsi bu kadar. Bilmiyorum aramızda kaçımız araba katılımı yapıyoruz. Mesela ben öğretmenim elimden geldiği kadar ekonomik kullanmaya çalışıyorum. Civicin performansı bana yeter de artar da. Sadece donanımı ararmıyım acaba diye düşünüyorum????