Gönderen Konu: 1998 honda Cıvıc 1.4 vs 2002 hyundai accent 1.5(benzinli) vs 2004 1.5 dci clio  (Okunma sayısı 6731 defa)

hondaccı

arkadaşlar bu 3 marka aracıda kaldırsak yolda sonuc ne olur sizce accenti kullandım 1.5 102 hp 940 kg mi ne arac ucuyor resmen ama durmuyordu cıvıc 1.4 1 kez sürdüm ama basamadım 1.5 dci clio hiç kullanmadım?

statik

Hepsini kullandım. Civic açık ara fark atar...

bülentgbrz

tabikide civic.clio ile mukayese etmiyorum zaten

Esinti

drag yapılırsa,bence hyundai accent alır

hondaccı

CLİO

Accent

Cıvıc

resimler temsilidir arkadaşlar arkadaşımın cıvıc yukarıdaki gibi HB tir.

onur34

valla clıo HB olsaydı clıo al derdım 1.5 DCI olanından ama bu araclardan tabıkısıde Honda yanı dusunmeye gerek yok :D

Fthtkn

HONDA > Clio 1.5dCI > Hyundaı accent Admire 1.5 MPI

veya

HONDA > Hyundaı accent Admire 1.5 MPI > Clio 1.5dCI

Clio kullanmadığım için sıralama da böyle bir değişiklik olabileceğini tahmin ettim..

hondaccı

o accent admire değil, milenyum kasa o, admirelerde 1.5 CRDİ motor var milenyum onun bir eski kasası daha hafifi onlar, admire 1ton 100 külo :)
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2010, 07:27:18 ÖÖ Gönderen: hondaccı »

emre16

accent hafif olduğu için civici kalkışta geçebilir ama sonra uzar civic clio bu katılımda yeri bile olamaz...

a.uz

clio 180 e kadar cok güzel cıkıyo 180 den sonra bişey yapamaz yola kaldırsak  demisin ama nasıl yola...  vur yokus yukarı o zman honda en arkada kalır yur yokus asyagı 180 den sonra honda gelir falan bi kesinlik getirmek lazım

ben cok kararsız kaldım 1.4 de sans vermiyorum bunların yanında sanhsi görüsümdür bende ögrenmek isterim sonucın ne cıkıcanı

a.uz

clio 180 e kadar cok güzel cıkıyo 180 den sonra bişey yapamaz yola kaldırsak  demisin ama nasıl yola...  vur yokus yukarı o zman honda en arkada kalır yur yokus asyagı 180 den sonra honda gelir falan bi kesinlik getirmek lazım

ben cok kararsız kaldım roll de 1.4 de sans vermiyorum clio nun yanında  top sepedd de her türlü civic sanhsi görüsümdür bende ögrenmek isterim sonucın ne cıkıcanı bu arada clio 80 HP   dogrusu budur
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2010, 07:20:54 ÖS Gönderen: a.uz »

hondaccı

evet arkadaşlar bugün denemyi yaptık accent işi götürdü clio biraz ataklanır gibi oldu ama bişey değilmiş accentle cıvıc 0 dan 100e kafa kafaya gider gibi düşündüm ama accent biraz iyi kaçıyordu 140 tan sonra filan azcık yakalamaya basladık derken accenti bitirdik olayları
..

musclemurat

Yani? Ben mi anlayamadım accent mi almış kim götürmüş

hondaccı

evet hyundai accent aldı yani sıralam yapsak gibi olursak
1.2002 accent
2.1998 cıvıc
32004 clio..

a.uz

offf offf video diye diye agzımız kurudu :D:D  telefon dan 2 dk cekicektiniz ben cliodan ümitliydim ama hyundai götürmüş işi honda için üzüldüm :(