Gönderen Konu: yönetimden talep  (Okunma sayısı 7673 defa)

DENON

yönetimden talep
« : Ekim 18, 2011, 07:17:08 ÖS »
sayfalarda üye imzalarının çok çirkin ve değişik boyutta olması, bazı imzaların ise resmen resim boyutunda olması forumdakı sayfaların düzenini kötü yönde etkiliyor , benim önerim ya imza boyutu sınırlandırılsın yada imzalar kaldırılsın

drmoz

Ynt: yönetimden talep
« Yanıtla #1 : Ekim 18, 2011, 08:21:56 ÖS »
sayfalarda üye imzalarının çok çirkin ve değişik boyutta olması, bazı imzaların ise resmen resim boyutunda olması forumdakı sayfaların düzenini kötü yönde etkiliyor , benim önerim ya imza boyutu sınırlandırılsın yada imzalar kaldırılsın
+1
neredeyse tam sayfa boyutunda imzası olan arkadaşlar var, bu konuda kesinlikle sınırlama getirilmesi gerekiyor. Hem servera daha az yüklenilir, hem sayfalar daha hızlı açılır, hem de göze daha hoş görünür.

BraTo

« Yanıtla #2 : Ekim 18, 2011, 09:23:37 ÖS »
İmza bu reklam panosu değil ki :)

poseidon999

« Yanıtla #3 : Ekim 18, 2011, 09:28:45 ÖS »
gerek yok koca koca resimlere. Kimsenin arabasının 800*600 resmini her mesajın altında görmek zorunda değiliz.
İmza da gereksiz bir şey. Text olsun. Resim yasak olsun. Çok isteyen link koyar isteyen de tıklar bakar.

metin07

« Yanıtla #4 : Ekim 18, 2011, 09:51:38 ÖS »
gerek yok koca koca resimlere. Kimsenin arabasının 800*600 resmini her mesajın altında görmek zorunda değiliz.
İmza da gereksiz bir şey. Text olsun. Resim yasak olsun. Çok isteyen link koyar isteyen de tıklar bakar.

Budur!

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #5 : Ekim 18, 2011, 09:52:42 ÖS »

+1

Cntknatly

« Yanıtla #6 : Ekim 18, 2011, 09:56:00 ÖS »
tum soylenenlere +1 ancak dokunmadan gecemeyecegım pearl grey monster'ın ımzasını komple kaldırın banlayın bısı yapın bu arkadasımızın ımzasını :D kardesım katletmıssın ıngılızceyı  :D :D  kusura bakma takıldık bıraz ama :D

MerT01__civic

« Yanıtla #7 : Ekim 18, 2011, 09:57:07 ÖS »
katılıyorum Yusuf abiye.. benim imza sıkıntı yaratmıyor bu arada dimi :D

kacaman

« Yanıtla #8 : Ekim 18, 2011, 09:59:41 ÖS »
bu konu ile ilgili olarak önceki zamanlarda imzaların kaldırılması yada küçük imzalar kullanılması şeklinde üyelerimiz bilgilendirilmişti, elbettik zaman geçtiğinden ve bilgi güncellenmediğinden unutuldu, çözüm bulunacaktır eminim.

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #9 : Ekim 18, 2011, 10:01:37 ÖS »
sayın temsilcim size birebir katılıyorum belli bi boyut belirleyip o boyut dışına çıkmamak kaydıyla yada tamamen text olarak imza konulabilir...

DENON

« Yanıtla #10 : Ekim 18, 2011, 10:05:08 ÖS »
sayın temsilcim size birebir katılıyorum belli bi boyut belirleyip o boyut dışına çıkmamak kaydıyla yada tamamen text olarak imza konulabilir...
baştan kendı arabanın resımlerını imzadan kaldır  denız ;D

kacaman

« Yanıtla #11 : Ekim 18, 2011, 10:08:48 ÖS »
bu kadar acımasız olunur mu?
gerçi en iyi nasihat en iyi örnek olmaktır değil mi?

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #12 : Ekim 18, 2011, 10:14:15 ÖS »
farkındaysan sayın temsilci (DENON) ben belli bir boyutta da olabilir dedim.fotoğraf moderatörü olarak isterseniz bu konuda size destek olabilirim :D :D :D

kacaman

« Yanıtla #13 : Ekim 18, 2011, 10:15:54 ÖS »
;D

DENON

« Yanıtla #14 : Ekim 18, 2011, 10:16:10 ÖS »
farkındaysan sayın temsilci (DENON) ben belli bir boyutta da olabilir dedim.fotoğraf moderatörü olarak isterseniz bu konuda size destek olabilirim :D :D :D
ben yönetime talep sundum eger mumkunse dıye , kabul edılır yada edilmez yönetimdekilerin tasarrufuna kalmış deniz hanım :D

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #15 : Ekim 18, 2011, 10:18:22 ÖS »
tum soylenenlere +1 ancak dokunmadan gecemeyecegım pearl grey monster'ın ımzasını komple kaldırın banlayın bısı yapın bu arkadasımızın ımzasını :D kardesım katletmıssın ıngılızceyı  :D :D  kusura bakma takıldık bıraz ama :D

Bir Özne Hatasınamı Takıldınız ? Vitec , Vtech , 4 cam kapı Otomatik Diyen Arkadaşlarımız Var ;)
Çok Sorun Olduysa Kaldırayımda Örnek Olayım Bari...

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #16 : Ekim 18, 2011, 10:19:33 ÖS »
ben yönetime talep sundum eger mumkunse dıye , kabul edılır yada edilmez yönetimdekilerin tasarrufuna kalmış deniz hanım :D
bu konu daha öncede açıldı sayın temsilcim mehmet abininde dediği gibi... gelenin sonuç gene bu oldu. :D :D :D

DENON

« Yanıtla #17 : Ekim 18, 2011, 10:33:01 ÖS »
katılıon bana ama imzaya bak maşallah poster gibi

DENON

« Yanıtla #18 : Ekim 18, 2011, 10:37:03 ÖS »
önce site üyeleri olarak kendimiz bilinçlenelim arkadaşlar , imzalarımızı şimdi düzenlemeye başlayalım mümkünse resimsiz imzalar yapalım kı topiklerde resımler gözlerımızı yormasın , benım tavsiyem budur tabııkı herkes kendi bilir

MerT01__civic

« Yanıtla #19 : Ekim 18, 2011, 10:37:30 ÖS »
küçültüm 1 boy daha :D enine olduğu için böyle bırakmıştım

DENON

« Yanıtla #20 : Ekim 18, 2011, 10:41:29 ÖS »
hah budur yaaa one ööle poster gibi :D

MerT01__civic

« Yanıtla #21 : Ekim 18, 2011, 10:42:45 ÖS »
tamamdır abi :D doğru diyorsun hem sayfalarda daha hızlı açılır :)

DENON

« Yanıtla #22 : Ekim 18, 2011, 10:44:26 ÖS »
tamamdır abi :D doğru diyorsun hem sayfalarda daha hızlı açılır :)
tabiiki canım hem konuları okurken insanların gözleri yorulmaz değilmi??

kacaman

« Yanıtla #23 : Ekim 18, 2011, 10:46:14 ÖS »
ben şahsım adına konuşayım, yönetim iki yıl kadar önce imzam konusunda beni bir kez uyarmıştı çok büyük imzan var demişti, hemen kaldırdım ve bir daha resim koymadım.

tnrdnz

« Yanıtla #24 : Ekim 19, 2011, 11:05:12 ÖÖ »
bence imzada resim uygulaması olmasın
imza bu 2 kelime yeter