Gönderen Konu: YENİ CIVIC jantlarımı boyatmak istıyorum fikirlerınız onerılerınız..:):)  (Okunma sayısı 3776 defa)

tolgaacar

arkadaşlar siyah renkte cıvıc imin orjınal jantlarını sarıya boyatmak istıyorum..hiç gördünüzmü ya nasıl durur sizce.beyaz boyayanı gordum beyaz cıvıc te güzel duruyo ama siyahta hiç görmedım..fikirlerınızı yazarsanız sevınırım..

gokhannj060

geçen gün caddede gördüm stoplarıda yapılıydı ayrıca bagajda spoylerde vardı . jant güzel durmuş bronz gibiydi ama tam sarı dieğildi. fakat inç yüzünden görünüşte biraz sıkıntı yaratıodu sanki küçük geldi gözüme. ama karar senindir boyatırsanda değişiklik olur :))
 beyaz konusundaysa hiç boyatma daha iyi derim.. saygılar

tolgaacar

geçen gün caddede gördüm stoplarıda yapılıydı ayrıca bagajda spoylerde vardı . jant güzel durmuş bronz gibiydi ama tam sarı dieğildi. fakat inç yüzünden görünüşte biraz sıkıntı yaratıodu sanki küçük geldi gözüme. ama karar senindir boyatırsanda değişiklik olur :))
 beyaz konusundaysa hiç boyatma daha iyi derim.. saygılar
rengı netten bulabilme şansın varmı dostum ya:)badı kıt varmıydı araçta

adnyldz

Bence değişik durur yada photoshop yardımıyla boyayıp görsel olarak bi denemek lazım öyle daha iyi fikir edinebilirsin

tolgaacar

Bence değişik durur yada photoshop yardımıyla boyayıp görsel olarak bi denemek lazım öyle daha iyi fikir edinebilirsin
o dediğin işlemi ben beceremem ya:)merakta ediyorum çok açıkcası

adnyldz

Photoshop programıyla hiç uğraşmadım yoksa seve seve yardımcı olabılırdim. kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını esirgemesinler :)

tolgaacar

Photoshop programıyla hiç uğraşmadım yoksa seve seve yardımcı olabılırdim. kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını esirgemesinler :)
eyvallah kardeşim:)sevinirim yardımcı olurlarsa valla

hsncck26

arkadaşımın aracı bence bronz rengi çok yakışıyor

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: Nisan 28, 2011, 11:28:12 ÖÖ Gönderen: hsncck26 »

tolgaacar

arkadaşımın aracı bence bronz rengi çok yakışıyor

sarıdan kastımda bronzdu aslında yanlış bi kullanım olmuş.evet bronz çok yakışıyo ama iyi bi jant takıcam dersende çok para

hsncck26

kardeş para illaki gidecek yani, bence 300-500 çin başka şeylerden kısma derimi ama senin tercihindir tabiki :)

tolgaacar

kardeş para illaki gidecek yani, bence 300-500 çin başka şeylerden kısma derimi ama senin tercihindir tabiki :)
vazgeçicem zaten bu sevdadan:):)