Gönderen Konu: YAY MONTAJI ve ÖNERİLERİNİZ ???  (Okunma sayısı 1707 defa)

KAYAM

YAY MONTAJI ve ÖNERİLERİNİZ ???
« : Eylül 30, 2010, 07:03:31 ÖS »
Merhaba arkadaşlar,

aracıma spor yay aldım :lovee  ,fakat bildiğim bunları takacak yer yok  <nohapy , bildiği ve güvendiği bu işi düzgün yapan bir yer tavsiye edebilecek olan arkadaşımız yardımcı olabilir mi? >=ok

Birde ortalama kaç tl vereyim en fazla , sökme takmaya?İlk defa bu işlemi yaptıracağım için kazıklanmayayım... >=ok

Aracım 1.6 ies orjinal vti jantı takılacak  :lovee, yay ise bir  takım H&RRR 3.CM var birde yalnız önler için 5 CM var , sizce öne 5 cm leri koyup arakaya 3 cm leri koysam nasıl durur , yada hiç bozma öle kötü mü olur dersiniz?
İlk defa yaylı araç kullanacağım için ilk hetapda ön-arka 3cm likleri takıp biraz zaman geçtikden sonra alışıncamı önlere 5 cm likleri koyayım?Yorumlarınız benim için önemli yardımlarınızı bekliyorum......
:emo
« Son Düzenleme: Eylül 30, 2010, 07:07:52 ÖS Gönderen: KAYAM »

KAYAM

Ynt: YAY MONTAJI ve ÖNERİLERİNİZ ???
« Yanıtla #1 : Ekim 01, 2010, 06:41:38 ÖS »
Yokmu arkadaşlar bir tavsiyesi olan???

CİNO

• www.nazirayan.com
Ynt: YAY MONTAJI ve ÖNERİLERİNİZ ???
« Yanıtla #2 : Ekim 01, 2010, 06:45:05 ÖS »
Merhaba arkadaşlar,

aracıma spor yay aldım :lovee  ,fakat bildiğim bunları takacak yer yok  <nohapy , bildiği ve güvendiği bu işi düzgün yapan bir yer tavsiye edebilecek olan arkadaşımız yardımcı olabilir mi? >=ok

Birde ortalama kaç tl vereyim en fazla , sökme takmaya?İlk defa bu işlemi yaptıracağım için kazıklanmayayım... >=ok

Aracım 1.6 ies orjinal vti jantı takılacak  :lovee, yay ise bir  takım H&RRR 3.CM var birde yalnız önler için 5 CM var , sizce öne 5 cm leri koyup arakaya 3 cm leri koysam nasıl durur , yada hiç bozma öle kötü mü olur dersiniz?
İlk defa yaylı araç kullanacağım için ilk hetapda ön-arka 3cm likleri takıp biraz zaman geçtikden sonra alışıncamı önlere 5 cm likleri koyayım?Yorumlarınız benim için önemli yardımlarınızı bekliyorum......
:emo
bence senınde dedıgın gibi önlere 5 cm leri tak arkalara 3 aracında ek tampon yok hiç bı sıkıntı olmaz yayları herhangı bıyerede taktırabılırsın sonucta yay bu işi bılen malzemesı olan herkes takabılır ama ıllada usta dıyorsan bahcelıevlere gel ben sana yardımcı olurum.