Gönderen Konu: Yardımmmm İstiyorum 2000 Civic 1.6 İES AT/AC Ağır Bakımı için  (Okunma sayısı 1370 defa)

emr3__34

Merhaba arkadaşlar aranıza daha yeni katıldım benim şöyle bir problemim var 4 gün önce ilk arabamı aldım 2000 model honda civic 136.000 Km de
sıralı sistem lpg ' li şimdi araca bakım yaptırmak istiyorum ama şu 4 gündür servisciler olsun tamirciler olsun kafamı acayip karıştırdılar.

Ben öncelik aracımın Triger Kayışı başda olmak üzere diğer kayışları değiştirmek istiorum , sonrasında ise rot ve aks ları şimdi bunun için bana ne yapmamı önerirsiniz bu parçaların orjinalini bulup kendi ustama taktırsam maliyeti daha uygun olmazmı? servislerde fahişşşş fiyatlar istiyorlar lütfen yardım edin ya :s şimdiden ilginize çok teşekkür ederim..

IGDIR

Ynt: Yardımmmm İstiyorum 2000 Civic 1.6 İES AT/AC Ağır Bakımı için
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2010, 02:17:58 ÖS »
kayışların yeni değişmiştir km bakarsan 100 binde komple değişiyor bence aldığın şahısa sor boşuna değiştirme birdaha sana maliyeti 350-400 tl ye maal olucak aracını iyi bir ustaya götür istersen sana tafsiye ederim radar honda şeref usta sana fazla maliyet çıkarmaz değişecekse değişir der yani seni üzmez ama başka yer olsa elime düştü hesabi geçirmeye bakar +aracın başında duruyorsun ben bu konuda çok kazık yedim en sonunda radar hondayı buldum

serkansobe

« Yanıtla #2 : Eylül 21, 2010, 02:43:44 ÖS »
öncelikle hayırlı olsun. honda duman özel servis sitemizin sponsoru olduğundan parçalarda ve işçilikte kolaylık ve indirim sağlıyor. aramanızı tavsiye ederim

emr3__34

« Yanıtla #3 : Eylül 25, 2010, 03:32:37 ÖS »
ilginize çok teşekkür ederim .. uzun bir zaman iş nediyle şehir dışına çıktığım için nete vakit ayırıcak pek bir vaktim olmuyordu .. bende tüm bakımlarını honda cemde yaptırdım pek fazla bir maliyet çıkmadı şimdilik sıkıntısız bakalım ilerleyen zamanlarda neler bekliyicek :D tekrar tekrar teşekkürler ..