Gönderen Konu: Yardım..Hasar Kayıtlı Honda Civic ve Doğurduğu Şüpheler  (Okunma sayısı 3810 defa)

AphophiS

Arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar,
2004 Honda Civiciğimiz vardı onu sattık şimdi FD6 almak istiyoruz, bi tane Honda Civic bulduk araç 2009 Premium 60.000de Bej renginde F1 Otomatik LPGli , araçta sol çamurluk lokal boyalı sağ çamurluk tam boyalı ve kaputta değişmiş.. 14000 hasar kaydı var sizce 32000 e alınır mı? Hasarda kamyonun ani freniyle düşük hızda arkadan altına girmeymiş.
Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

igngz

Ynt: Yardım..Hasar Kayıtlı Honda Civic ve Doğurduğu Şüpheler
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2014, 07:13:58 ÖS »
İnce eleyip sik dokumak lazim.Sonucta 14000 hasar kaydi kucuk bir rakam degil,ayrica vereceginiz 32000'de.
Aracin nerde yaptirildigini ogrenin eger yetkili servisteyse kayitlarini inceleyin derim.Orada hersey cikar o zaman karar verebilirsiniz sanirim..

Satici arkadas ne derse desin,siz bildiginiz gibi arastirin,
Ama ilk isiniz yetkili bir honda servisinden araci sase numarasi ile sorgulatmak olsun...

By_emre

« Yanıtla #2 : Haziran 28, 2014, 08:28:17 ÖS »
Sağ çamurluk - kaput tarafından bir darbe airbagler açılmış olabilir

esser

« Yanıtla #3 : Haziran 28, 2014, 09:36:08 ÖS »
airbagler acılmıştır hasar o yüzden yüksektir gögüs değişmeyip yaptırmışsa sonradan deride acılmalar oluyo kamyon altına yavaş veya hızlı girmesi kaza resimleri gösterir insanlara güvenme 5 liralık malı 15 liraya satmayı çok seven bi milletiz.

ysr

• Yasir
« Yanıtla #4 : Temmuz 24, 2014, 03:08:49 ÖS »
servis yapmışsa eğer büyük bir kaza olmayabilir malum servislerin fiyatları 2-3 kat daha pahalı