Gönderen Konu: Yardım.! Anadolu Kavağını Bilen  (Okunma sayısı 3803 defa)

Ser-G

Yardım.! Anadolu Kavağını Bilen
« : Mart 12, 2010, 09:29:51 ÖÖ »
arkadaslar yarın için anadolu kavagına gitmeyi düşünüyorum. kız arkadaşımla.. ümraniye tarafından buraya nasıl gidilir. bana bi yol haritası tarif edebilecek arkadas varmı buraya daha önce gitmiş olan.nette araştırdım. tam olarak anlayamadım. güzergah olarak tarif eden olursa sevinirim. teşekkürler .

poseidon999

Ynt: Yardım.! Anadolu Kavağını Bilen
« Yanıtla #1 : Mart 12, 2010, 10:04:21 ÖÖ »
Ümraniye'den köprü yolunu takip et ve sahil ayrımından sahile in.
Sonra sahil şeridini takip ederek deniz havası ala ala devam et.
Yol seni kavak'a çıkaracaktır.

Sana bir tavsiye eline bir fotoğraf makinesi al ve kavak kalesine çık.

sanli90

« Yanıtla #2 : Mart 12, 2010, 10:09:56 ÖÖ »
Çok iyi bilmiyorum ama burdan bakabilirisin http://www.anadolukavagi.org/ulasim.asp

vefakcr

« Yanıtla #3 : Mart 12, 2010, 10:19:45 ÖÖ »
arkadaşım beykoza daha önce hiç geldinmi ? yani biraz olsun bilirmisin.  bide ümraniyenin neresinden geleceksin

vefakcr

« Yanıtla #4 : Mart 12, 2010, 10:23:22 ÖÖ »

arkadaşım kusura bakmada beykozda oturuyorum senelerdir kavağa giderim. böyle bir yol tarifiyle ben bile gidemem >%Sakin

poseidon999

« Yanıtla #5 : Mart 12, 2010, 10:27:50 ÖÖ »

arkadaşım kusura bakmada beykozda oturuyorum senelerdir kavağa giderim. böyle bir yol tarifiyle ben bile gidemem >%Sakin

Beykoz sahilde, kavak da sahilde.
Sahil şeridini hiç bırakmazsan kavak'a çıkarsın. :)
Navigasyon gibi sokak sokak anlatmak gereksiz geldi.

vefakcr

« Yanıtla #6 : Mart 12, 2010, 10:37:13 ÖÖ »
tamam beykozda sahilde kavakta ama beykozdan kavağa denizi görerek gidemezsin. kavak  askeriyenin içinden geçilerek gidilen bir yer. ayrıca kavacıkta ilk sapakta sahilyolu diye bi ayrımda yok. Ser-G arkadaş yardım istemiş tam manasıyla yardım edebileceksek daha makbule geçer diye düşünüyorum sayın poseidon999 >=ok

poseidon999

« Yanıtla #7 : Mart 12, 2010, 10:40:49 ÖÖ »
Tamam dostum. Sen tarif et.
Bir de senden alalım. >=ok

Ser-G

« Yanıtla #8 : Mart 12, 2010, 12:01:54 ÖS »
arkadaslarım sakin. sıkıntı yok. simdi öncelikle ben bahcelievlerde oturuyorum. ümraniyeden hatun u alıp öyle gideceğiz ümraniye çarşıdan. kafamda bi yol var ama ordan cıkabilir miyim hiç bilmiyorum.ümraniyeden ikinci köprü yoluna girip ordan sahil boyu mu devam etsem... yoksa bu çekmeköy felan bilmiorum alakası var mı o tarafla ama ordan mı gitsem.

ayrıca arkadasım ve kız arkadasıyla birlikte gideceğiz onun hatunun dogum gunu benım de birlikteliğimizin 4. yılının bitmesi nedeniyle öyle bi gezinti yapalım dedik.fotograf makinası var zaten. yoros kalesi varmış. oradan bahsediyorsun sanırım posedion999. simdi ümraniye çarşıdan buraya nasıl gidebilirim. beykoz a hidiv kasrına gelmiştim ama iett ile :) derdimi anlatabildim mi bilmiyorum :)

he bu arada sahilyolundan gideceğim en son çare. ümraniyeden arası cok varmı oranın tahmini kac km dir.?
« Son Düzenleme: Mart 12, 2010, 12:03:23 ÖS Gönderen: Ser-G »

vefakcr

« Yanıtla #9 : Mart 12, 2010, 03:58:43 ÖS »
Ser-G dostum tarifi sana pm olarak attım inşallah rahat gidersin.  poseidon999 dostum eğer kırıcı konuştuysam kusura bakma art niyetli değilim >=ok

poseidon999

« Yanıtla #10 : Mart 12, 2010, 04:01:41 ÖS »
Ser-G dostum tarifi sana pm olarak attım inşallah rahat gidersin.  poseidon999 dostum eğer kırıcı konuştuysam kusura bakma art niyetli değilim >=ok

Yok be kardeşim. Ne kusuru.
Muhabbet ediyoruz işte.

Ser-G siz de artık yavaş yavaş evlilika adımları atmaya başlayın hayırlısıyla.
4 sene olmuşsa fazla uzatmayın. :)
Yanlış anlaşılmasın naçizhane tavsiyemdir.
« Son Düzenleme: Mart 12, 2010, 04:03:37 ÖS Gönderen: poseidon999 »

vefakcr

« Yanıtla #11 : Mart 12, 2010, 04:08:29 ÖS »

Yok be kardeşim. Ne kusuru.
Muhabbet ediyoruz işte.

Ser-G siz de artık yavaş yavaş evlilika adımları atmaya başlayın hayırlısıyla.
4 sene olmuşsa fazla uzatmayın. :)
Yanlış anlaşılmasın naçizhane tavsiyemdir.
bellimi olur dostum baksana 4.sene bitiyormuş tam evlenme teklif edilecek kadar özel bir gün >=ok

Ser-G

« Yanıtla #12 : Mart 12, 2010, 04:12:45 ÖS »
vefakcr arkadasım pm ni okudum acıklayıcı cok cok teşekkür ederm yardımın için. belli olmaz annesi babası ağva da .kavacıktan yakıt alıp devam etmekte var izmite dogru .

poseidon999 sana da cok teşekkür ederm ilgin için. 4 sene oldu da nasıl oldu nasıl gecti hiç anlamadım doğrusu. tavsiyen için saol ama daha 23 yaşındayız be hocam bu yaşta evlenirsek :P (hatun görmesin).. Düğünümde 675 honda lı bir konvoy Allah nasip eder inşallah.

Ser-G

« Yanıtla #13 : Mart 14, 2010, 09:39:46 ÖS »
arkadaslar uzun çabalar sonucu buldum burayı gercekten cennet gibi bir yer bence boş bi vaktinizde gidiniz .ikinci köprüden aşşağı beykoz sahil yolundan devam ettim.dönüş daha basitti tabi.yardımı olan arkadaslara cok cok teşekkür ederm.