Gönderen Konu: VATANINI SEVEN GELSİN ...  (Okunma sayısı 6921 defa)

DENON

VATANINI SEVEN GELSİN ...
« : Ekim 22, 2009, 12:17:26 ÖS »
Arkadaşlar pkk  denen soysuzların serbest bırakılmasını ve onların birer kahraman gibi davullarla zurnalarla karşılanmasını bir çok türk gibi bizde kabullenemiyoruz.  Kardeşlerimizi şehit edenler şimdi nerdeyse kahraman ilan edilcekler. Biz  arkadaşlarımızla daha fazla sessiz kalamıcaz . Susmayı kendine yediremeyen herkesi bekleriz .

BULUŞMA YERİ: REAL AVM BURSA OTOPARK
TARİH:23 EKİM 2009 CUMA
SAAT:20.30
« Son Düzenleme: Ekim 22, 2009, 12:19:26 ÖS Gönderen: ufuk »

GhostRider

• Co-Admin
Ynt: vatanını seven baksın
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2009, 12:21:18 ÖS »
denon kardeşim daha önceki konuları içinde siyasi söylemler olduğu için ve bu siyasi söylemde ısrar eden arkadaşlar yüzünden ben silmiştim. senin metninde böylebir siyasi söylem olmadığı için bu fikrine canı gönülden destek veriyorum. bu arada konuyu çocukça ele alıp bi takım siyasi söylemlerle konu açıp sonrada benim ekmek tekneme kadar dil uzatan patavatsız insanlarıda kınıyorum. sevgiyle kal.

ALG

• THT
Ynt: VATANINI SEVEN GELSİN ...
« Yanıtla #2 : Ekim 22, 2009, 12:25:24 ÖS »
Bir kaç gündür izlediklerime önce gözlerim inanmıyor, kafam almıyor, beynimi uğuldatıyor...Söyleyecek kelime bulamıyorum, boğazımda düğümleniyor...

DENON

« Yanıtla #3 : Ekim 22, 2009, 12:33:52 ÖS »
bu sadece bursayla sınırlı değildir arkadaslar izmir istanbul ve ankaradada organıze olduk facebookta etkınlık acıldı oradan bılgı alabılırsınız
                                             saygılar

DENON

« Yanıtla #4 : Ekim 22, 2009, 12:39:34 ÖS »
denon kardeşim daha önceki konuları içinde siyasi söylemler olduğu için ve bu siyasi söylemde ısrar eden arkadaşlar yüzünden ben silmiştim. senin metninde böylebir siyasi söylem olmadığı için bu fikrine canı gönülden destek veriyorum. bu arada konuyu çocukça ele alıp bi takım siyasi söylemlerle konu açıp sonrada benim ekmek tekneme kadar dil uzatan patavatsız insanlarıda kınıyorum. sevgiyle kal.
o arkadaş iyi insandır aranızdaki gerginlik eminim iletişim eksikliğinden kaynaklanmıştır

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 22, 2009, 12:50:49 ÖS »
Susmamak gerekir  artık . Yeterince sustuk çünkü .

Vatan bizim vatanımız toprak bizim toprağımız bugüne kadar kimi tanıdıkki bundan sonra kimi tanıyalım ...

DENON

« Yanıtla #6 : Ekim 22, 2009, 01:05:17 ÖS »
günceel

34 DF 9999

« Yanıtla #7 : Ekim 22, 2009, 01:38:41 ÖS »
valla çok guzel bır olay inşallah sesımızı duyan bırı olur inşallah..genelde başımızdakı arkadaşlar uyuyor tabi bızıde her konuda oldugu gıbı uyutuyorlar,mesela benzın zammı kımsenın sesı çıkmıyo her gun akşam nerdeyse zammı geçırıyolar vatandaşa,bari bu konu için ayaklanalım olmaz bu kadar yanii..bunca askerımız boşunamı şehıt oldu bu ne saçma ve dengesız düşüncedır boyle bence herkez bır yerde bu olayı sonuna kadar protesto edelım bari şehıtlerımız yattıkları yerde kemıkleri sızlamasın..
« Son Düzenleme: Ekim 22, 2009, 01:39:27 ÖS Gönderen: 34 DF 9999 »

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 22, 2009, 01:58:09 ÖS »
Böle edit:kural dışı kelime)lerin dağdan inip bir kahraman edasıyla alkışlanmaları çok kanıma dokunuyor
Bu vatan sahipsiz değil Her santiminde bir şehidin kanı var..
Denon kardeşim çok iyi bir konuya değinmişsin tebrik ediyorum seni bu duyarlılığın için..

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 22, 2009, 03:50:08 ÖS »
Bursaya gidip destek verebilsek iyi olurdu .

brsylmz

« Yanıtla #10 : Ekim 22, 2009, 03:57:00 ÖS »
bu sadece bursayla sınırlı değildir arkadaslar izmir istanbul ve ankaradada organıze olduk facebookta etkınlık acıldı oradan bılgı alabılırsınız
                                             saygılar

bana özelden ankarada yapılacak etkınlıklerın facebook lınkını atabilirmisin

dewir

« Yanıtla #11 : Ekim 22, 2009, 04:04:05 ÖS »
buda güzel bir tepki şekli ama benim düşüncem yılan ın başı dururken kuyruğuna naparsak yapalım yine çıkıyor keşke elimizden bişeyler gelsede yılanın başını ezebilsek o edit:kural dışı kelime) içerde benim ödediğim vergilerle beslenirken öksürdüğü zaman amerikaya rapor vermek zorundayken ve bunları bile bile ben hala ticaret yapıyorum bu ülkeye vergi veriyorum yazıklar olsun bana

BU TAMAMEN KENDİ ÖZELEŞTİRİMDİR.

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #12 : Ekim 22, 2009, 04:22:47 ÖS »
konu vatan konusu lütfen siyasi konuşmalar yazmayın. saygılarımla.

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 22, 2009, 04:27:24 ÖS »
Sorun zaten bu bayrağı sonuna kdar taşıyacak olanlar değil..
Çeşitli vaatlere kanan yobazlar bölücüler sanmıyorumki bunlar çalışarak kazandılar ancak çalarak
oy uğruna pkk denen .....çoçuklarını bile  meclisimize sokmayı bildiler peki şimdi edit:kural dışı kelime)ler meclisin dokunulmas kimliği ile rahat rahat gezip propoganda yapabiliyolar.. 3-5 çapulcuyu kahraman gibi karşılıyolar..
Bunlara böle kibar konuşmak Beni DELİ EDİYORRR bildiğimtüm Küfürleri yazmak istiyorum...

ALG

• THT
« Yanıtla #14 : Ekim 22, 2009, 04:29:26 ÖS »
Arkadaşlar ltf sakin olalım, hepimizin düşüncesi aynı, bu konunun burada kalmasını istiyoruz hepimiz..bu bizlerin elinde..hepinizin hislerini ve düşüncesini sonuna kadar paylaşıyorum..Ama ltf parti vs sohbeti olmasın burada..

ALG

• THT
« Yanıtla #15 : Ekim 22, 2009, 04:30:45 ÖS »
Ayrıca önce kendimize kızalım, çünkü bu noktaya biz durup dururken gelmedik, herkes şapkasını önüne koysun düşünsün.

dewir

« Yanıtla #16 : Ekim 22, 2009, 04:32:31 ÖS »

abi kusura bakma dayanamadım  benim mesajı silebilirsin

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #17 : Ekim 22, 2009, 04:33:17 ÖS »

senin mesajında siyasi bir içerik yok barışım :D iyi yazmışsın.

dewir

« Yanıtla #18 : Ekim 22, 2009, 04:35:24 ÖS »
eyw abi ne bilim direk benim mesajın arkasına bi uyarı gelince acabamı dedim ben :)

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 22, 2009, 06:02:24 ÖS »
y

senin mesajında siyasi bir içerik yok barışım :D iyi yazmışsın.
Tüm tv ler bas bağırıyorr miting yapıyolar sayın diyiyolar bi köpeğe  yaa nasıl iş bu alayına kurşun...:@

SeRKaNCa-16

« Yanıtla #20 : Ekim 22, 2009, 06:04:14 ÖS »
abı valla bende anlamadım nasıl acılım nasıl acılım bıraz daha acılırsak ne olacak bılmıyorum

önder

« Yanıtla #21 : Ekim 22, 2009, 06:10:51 ÖS »
Arkadaşlar bütün söylediklerinize bende katılıyorum ve sonuna kadar destekliyorum..!

mali

« Yanıtla #22 : Ekim 22, 2009, 06:12:31 ÖS »
bu soysuz insanları görünce kanım kabarıyor
artık haberlere bakamıyorum
lanet olsun bunlarada. bu ş.... cesaret verenlerede
daha çok şey yazmak istiyorum ama burası yeri değil....

dewir

« Yanıtla #23 : Ekim 22, 2009, 06:20:15 ÖS »
anlaşılan biz vatanımızı sevmeyi bile beceremiyoruz 2 gündür konular açılıyor kapanıyor

kacaman

« Yanıtla #24 : Ekim 22, 2009, 06:37:44 ÖS »
arkadaşlar, bu konu ile ilgili içimden geçen his ve düşünceleri buraya aktarmak istemiyorum, fakat bu yaratıklarla birebir çarpışıp şehit olan bir çok arkadaşım var, ailelerini ve nasıl insanlar olduklarını hatıralarımızda yaşatıyoruz, vatan uğruna hiç bilmedikleri gurbet yerlerde vatan toprağı olmasından dolayı bulunup şehit olan arkadaşlarımı ve diğer şehitlerimizi rahmetle anıyorum, bir kıvılcım bazen yangın çıkarır, o yangının ne kadar büyüyeceğini hesap edemeyip şımaranların vay haline.