Gönderen Konu: THT Buluşmalarında Pankar ve Mini Bayraklar  (Okunma sayısı 5513 defa)

Thalassa

THT Buluşmalarında Pankar ve Mini Bayraklar
« : Ağustos 25, 2008, 01:33:08 ÖS »
THT Buluşma Ve aktivitelerimizde Cam arası mini Bayraklar ile Site tanıtımı ve bu işin Dahada prof Olması amacı ile Böyle bir Çalışma Başlatılabilir.Bunun İçin minik Bir Araştırma yaptım Buna İstinaden 100 Adet Cam arası bayrak Fiyatı olarak aldığım fiyat (30*20 ebatlarında Cam arasına Monte aparatı ile dahil 400,ooYTL) Çok fazla Bir Meblağ olmayıp araç başına 4 ,00YTL Düşer bunun için Bir hesap açtırıp ben Bu Durumdan Kesinlikle yararlanılmasını Dilerim. Bu aldığım fiyatn içinde logo tasarımını kendileri Gönderidikten sonraki baskı ve herşey dahil teslim fiyatıdır.

Cumhur

Ynt: THT Buluşmalarında Pankar ve Mini Bayraklar
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2008, 01:35:33 ÖS »
Güzel fikir... gören herkes bakıyor zaten ama arka camlarda genelde THT stcker oluyor :)

Thalassa

« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2008, 01:37:54 ÖS »
arkada falan olmayacak cumhur bu aparatlar yan arka camlara aparatifen takılıyor bir plastik aparat kalıcı bir durum Değil yani birde resmini bulsam atacağımda yok :)

muRatpasa

« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2008, 01:42:06 ÖS »
öncelikle bende sticker istiyorum,dün söyleyecektim kaynadı, adminlerim arkadaşlarım bu konuya bir el atın lütfen bana bir sticker lütfen...

bu flama tarzı bayrak güzel fikir, ben tarafım, ama bir dahaki buluşmada en öne ben geçicem, en eski araba bende olduğundan kimse gazlayıp gitmez belki, bizde sokak sokak aranmayız :)

Cumhur

« Yanıtla #4 : Ağustos 25, 2008, 01:45:02 ÖS »

öncelikle bende sticker istiyorum,dün söyleyecektim kaynadı, adminlerim arkadaşlarım bu konuya bir el atın lütfen bana bir sticker lütfen...

bu flama tarzı bayrak güzel fikir, ben tarafım, ama bir dahaki buluşmada en öne ben geçicem, en eski araba bende olduğundan kimse gazlayıp gitmez belki, bizde sokak sokak aranmayız :)

>%6rol >%6rol Yılmaz abi gazı alınca bastı tabi bizimde rengimiz attı arabada valla :D

O aparatları biliyorum Burak abi çokda hoş olur aslında ama birde stcker var haberiniz olsun yani ondn :)

Thalassa

« Yanıtla #5 : Ağustos 25, 2008, 01:51:21 ÖS »
valla bilmiyorum ama Stcker ile benim bahsettiğim olay Çok başka bişey gayet düşük bir maliyet hatta şimdi şöyle bir şey yapalım bu bayraklardan isteyen arkadşlar varmı ?
1:Thalassa
2:

muRatpasa

« Yanıtla #6 : Ağustos 25, 2008, 01:56:02 ÖS »
tamam farklı olduğunu kavradım da, bi sticker için şimdi kalbimi kırmana değermiydi birader

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #7 : Ağustos 25, 2008, 01:57:31 ÖS »
Bu durumu adminlere bildirilirse onlarda uygun görürse anket yaparlar bence ..

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #8 : Ağustos 25, 2008, 01:57:48 ÖS »

tamam farklı olduğunu kavradım da, bi sticker için şimdi kalbimi kırmana değermiydi birader

Murat abi sende araç ne var ?

SERVET

« Yanıtla #9 : Ağustos 25, 2008, 01:58:14 ÖS »
1:Thalassa
2:Servet

muRatpasa

« Yanıtla #10 : Ağustos 25, 2008, 02:00:28 ÖS »
91 HB var Mahir kardeş, ama hayırlısı bakalım yakın gelecekte farklı bir kaç fikrim var,kısmetimiz neyse ona doğru yürüyeceğiz.

Thalassa

« Yanıtla #11 : Ağustos 25, 2008, 02:07:54 ÖS »

Thalassa

« Yanıtla #12 : Ağustos 25, 2008, 02:09:06 ÖS »

Thalassa

« Yanıtla #13 : Ağustos 25, 2008, 02:09:51 ÖS »
bu Tr bayrağı yerine THT logosu basılacak işte arabada bu şekilde duracak

Thalassa

« Yanıtla #14 : Ağustos 25, 2008, 02:10:55 ÖS »
olmadı bir yanada ürk bayrağıda fena olmaz onlar hazır 2,5 YTL

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #15 : Ağustos 25, 2008, 02:14:59 ÖS »
Şuanlık biraz bekleyelim. Hemen satış olmasın. Üyeler nasıl birşey olacağını görmesi için sen bir örnek çalışma yapıp, siteye resimini koy Burak değerlendirmeye alalım sonrasında...

Selamlar,

muRatpasa

« Yanıtla #16 : Ağustos 25, 2008, 02:16:52 ÖS »
ben fikri prensip olarak destekliyorum. ancak mesela arka camın önüne koyabileceğimiz belki biraz daha büyük ebatlı flama yapma şansımız olamazmı, fikir zenginliği olması açısından paylaşmak isterim.

Thalassa

« Yanıtla #17 : Ağustos 25, 2008, 02:17:57 ÖS »
Ok ben Üzerinde Çalışıp siteye ekleyeceğim.

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #18 : Ağustos 25, 2008, 02:23:24 ÖS »

91 HB var Mahir kardeş, ama hayırlısı bakalım yakın gelecekte farklı bir kaç fikrim var,kısmetimiz neyse ona doğru yürüyeceğiz.

Sende heyecanlandırıon insanı bende dedim sanırım baya eski bir Honda var galiba murat abide eski arabalara binmek farklı birşey yaa hele şu kocaman şavyoleler varya yok ki tanıdıkta :)

Bu arada gönlüne göre versin murat abim .

muRatpasa

« Yanıtla #19 : Ağustos 25, 2008, 02:29:41 ÖS »
doğru söylüyorsun, benim en sevdiğim klasiklerden biri martı kanat tabir edilen sl 320 mercedesler, 1960-61 kasa olmalı, yılda yanılıyorda olabilirim, olmadı 78 balinalar, dikey farlı, ya da bir Elenor hani fena olmaz ama işte istanbulda çok zor kardeş, bizim bir tanıdığımızın 3 kasa bmw sinin üstüne çatı düşmüş, dün akşam anlattı.
gülermisin ağlarmısın :s

Sende heyecanlandırıon insanı bende dedim sanırım baya eski bir Honda var galiba murat abide eski arabalara binmek farklı birşey yaa hele şu kocaman şavyoleler varya yok ki tanıdıkta :)

Bu arada gönlüne göre versin murat abim .

muRatpasa

« Yanıtla #20 : Ağustos 25, 2008, 02:30:33 ÖS »
bu arada amin demeyi unutmuşum,amin cümleten kardeş.

serdarcka

« Yanıtla #21 : Ağustos 25, 2008, 06:16:45 ÖS »
+serdar

EXELANCE

« Yanıtla #22 : Eylül 01, 2008, 07:45:38 ÖS »
Olabilir guzel bir fikir bende kart bastırsak diye dusundum bence o daha ucuz ve daha etkili bir calısma olur  gibi geldi  soyle birkart vizit olabilir (sizleride aramızda gormekten mutluluk duyarız TEAM HONDA TURKEY.COM ) olmazmı nedersiniz .
« Son Düzenleme: Eylül 01, 2008, 07:47:27 ÖS Gönderen: EXELANCE »

buura

« Yanıtla #23 : Eylül 02, 2008, 09:46:11 ÖS »
Burak abi sonuna kadar varım :)