Gönderen Konu: TeamHondaTurkey Yöneticilerine  (Okunma sayısı 4395 defa)

YLDRYSNMZ7

TeamHondaTurkey Yöneticilerine
« : Temmuz 02, 2013, 03:23:51 ÖS »
Sevgili TeamHondaTurkey,

Öncelikle bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim. :)

Sorularımıza, problemlerimize tecrübelerle verilen cevaplar doğrultusunda,
Araçlarımızı istediğimiz gibi modifikasyon yapma ortamı bulduğumuz bu güzide sitenin bir üyesi olmaktan kıvanç içindeyim.

Burda yakalamış olduğumuz DOST ortamını buluşmalarda bire bir yaşamak ayrıca keyif.
Ama şu varki insanlar arabanı modifikasyona uğradığında her hangi bir gruba üye olup olmadığını sormaktalar,
Bireysel olarak herkeze TeamHondaTurkey üyesi olduğumu söylemekteyim, ama nafile.
Sözümün özü 04.07.2013 Perşembe akşamı saat 20:00 da bir buluşma gerçekleştireceğiz,
sizlerinde bu buluşmada bizleri yanlız bırakmayarak aramızda görmekten şevk duyarız

Saygılarımızla.

Not : sticker isteyebiliyormuyuz ?
« Son Düzenleme: Temmuz 02, 2013, 03:24:50 ÖS Gönderen: YLDRYSNMZ7 »

Refik_Yavaş

Ynt: TeamHondaTurkey Yöneticilerine
« Yanıtla #1 : Temmuz 02, 2013, 07:21:43 ÖS »
Sanal alemde mektup yazan tek insanın tebrik ediyorum.

mtl34

« Yanıtla #2 : Temmuz 02, 2013, 08:35:22 ÖS »
Harbidende tebrikler  >=ok

baron12

« Yanıtla #3 : Temmuz 03, 2013, 06:53:23 ÖÖ »
içim gitti yaff güzeldi taa osmaniyeden klkıp oraya gelesim var :)

HONDAHAN

« Yanıtla #4 : Temmuz 03, 2013, 07:37:53 ÖÖ »
Mektup olsa iyi :) İlkokuldaki hatıra defterlerinden :) Hani şimdi bakıp bu kimdi lan diyoruz ya :D Baksana; bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için diyoo :D :D Yaa Yıldıray bir de bana yaşlı diyon, bak bu giriş sözünü bildiğine göre aynı jenerasyonuz. Refik bilmez ama :D :d :D
« Son Düzenleme: Temmuz 03, 2013, 07:38:08 ÖÖ Gönderen: HONDAHAN »

YLDRYSNMZ7

« Yanıtla #5 : Temmuz 03, 2013, 07:41:26 ÖÖ »
Mektup olsa iyi :) İlkokuldaki hatıra defterlerinden :) Hani şimdi bakıp bu kimdi lan diyoruz ya :D Baksana; bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için diyoo :D :D Yaa Yıldıray bir de bana yaşlı diyon, bak bu giriş sözünü bildiğine göre aynı jenerasyonuz. Refik bilmez ama :D :d :D

:D abi dur çaktırma neler vardı yaaaa bazen okuyorum hala onları iyki yapmışız diyorum böyle bi defter :D

hakan33

« Yanıtla #6 : Temmuz 16, 2013, 10:17:32 ÖÖ »
arkadaşımız çok nostaljik ve felsefik konuşuyor tebrik ederim

Lına

• Lına
« Yanıtla #7 : Eylül 29, 2013, 08:17:26 ÖS »
Çok güzel :) bende ilk arabamı alır almaz katıldım ama hala malesef buluşmalara katılım gösteremedim malum haftaiçleri full dersler ve cumartesi pazarlarıda akşama kadar dershanedeyiz :(

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #8 : Eylül 29, 2013, 08:28:31 ÖS »
Çok güzel :) bende ilk arabamı alır almaz katıldım ama hala malesef buluşmalara katılım gösteremedim malum haftaiçleri full dersler ve cumartesi pazarlarıda akşama kadar dershanedeyiz :(
Bikaç buluşmaya katıldım hepsi de bu forum üzerinden ama benim de dikkatimi çeken kimsede sticker yoktu. Çıkartılmaya hazır şekilde paylaşılırsa en azından kendimiz çıkarttıralım.

Lına

• Lına
« Yanıtla #9 : Eylül 29, 2013, 09:06:11 ÖS »
Bikaç buluşmaya katıldım hepsi de bu forum üzerinden ama benim de dikkatimi çeken kimsede sticker yoktu. Çıkartılmaya hazır şekilde paylaşılırsa en azından kendimiz çıkarttıralım.

Vallahi süper fikir abi bu neden daha önce kimsenin aklına gelmedi :D bende evde kendim sticker yapmaya çalıştım dijital reklamcılardan çıkartmak için ama çok alakasız birşeyler çıktı ortaya :D

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #10 : Eylül 29, 2013, 10:01:52 ÖS »
ya adamlara resmi gösterince çıkartıyolar ama çizim için ekstra para alıyorlar. yani hazır şekilde olursa 10 15 liraya yaparlar

Lına

• Lına
« Yanıtla #11 : Eylül 30, 2013, 08:29:58 ÖS »
Aynen öyle PDF şekilde yada yüksek PNG şekilde yüklenirse herkes kendisi çıkartabilir