Gönderen Konu: Team Honda Cam Stickerları Hakkında  (Okunma sayısı 2153 defa)

Lına

• Lına
Team Honda Cam Stickerları Hakkında
« : Eylül 29, 2013, 08:44:45 ÖS »
Öncelikle hayırlı akşamlar, birçok araçta görüyorum arka camdaki stickerleri bende almak için araçtırdım ve istanbul içerisindeki buluşmalarda verildiğini öğrendim, buraya kadar hiçbir sorun yok ama ben hafta için hem iş hem okul ve bu yetmezmiş gibi cumartesi pazarlarıda akşama kadar dershanede ömrümü geçiriyorum bu yüzden buluşmala katılamıyorum malesef :( (gelmeyi o kadar çok istediğim halde)

Ricam şudur, buluşmalara gelemediğim için bana bu stickerler kargo ile gönderilebilirmi yada istanbul esenler civarında birileri varsa herhangi bir buluşmada alabilirmi benim için? Bende karşılığında çay ısmarlarım ödeşiriz :)

madfok

• Fok
Ynt: Team Honda Cam Stickerları Hakkında
« Yanıtla #1 : Eylül 30, 2013, 12:28:34 ÖÖ »
+1

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #2 : Eylül 30, 2013, 10:43:09 ÖÖ »
güncell olsun

cagatay54

« Yanıtla #3 : Eylül 30, 2013, 11:42:35 ÖÖ »
yanlış hatırlamıyorsam geçen sene sticker dağıtımı yapıldı siteden bende aldım kargo ücreti vermiştik sadece.bir de kayseride bi sticker yapan bi yer var ordan da ayrıyetten yaptırmıştım 20 lira verip.arka camımda var hala güzel oluyor.nereye üyesin diyince onu gösteriyorum :)

Lına

• Lına
« Yanıtla #4 : Eylül 30, 2013, 08:32:16 ÖS »
Yada diğer konuda olduğu gibi stickerleri siteye yüklesinler bizde indirip reklamcılarda felan kendimiz çıkartabilelim çünkü aynısını yapamıyoruz, en azından kendi imkanlarımızla buralardan çıkartırız.