Gönderen Konu: Sakaryada Hondacı tavsiyem...  (Okunma sayısı 8660 defa)

prevailingboy

Sakaryada Hondacı tavsiyem...
« : Ocak 04, 2013, 10:54:41 ÖS »
99 makyajsız 1.4 sedan sahibiyim,her Hondacı şikayet eder iyi bi tamircim yok diye,ben Sakaryada gittiğim Honda Sinan dan edindiğim olumlu izlenimleri paylaşmak istiyorum,daha önce gittiklerimde ilk seferde bile hiç memnun olmadım çünkü..eskişehir yolu üzerinde tank palet fabrikasının hizasında alpet istasyonunun içinde özel bir servis,ustası yıllarca Sandıkçı Honda da ustabaşı(galiba formen mi ne diyolar) olarak çalışmış sonra 2 ay önce bu dükkanı açmış.Bi abimiz tavsiye etmişti aradım sibop ayarı için fiyat sordum 100tl dedi çok geldi ama şikayetçiydim performansından,sonra dedim önce boğaz kelebeğini temizleteyim nasılsa o da lazım galiba bu usta yapmaz temizlettim başka bi yerde sonra bıraktım arabayı Sinan ustaya,gayet ilgiliydi,dediği saatte gittim işlem devam ediyo nazik bi şekilde kusura bakma dedi sebebini anlattı(çoğu umursamıyo),bi baktım boğaz kelebeğini komple çıkardı her yerini güzelce siliyo,önceden gittiğim usta sadece dışından sprey sıkardı,gösterdi kiri fenaydı,sibop ayarını 10bin km önce yaptırmıştım,dedi çok sıkıydı,artık zamanlamı oldu yoksa yanlış mı ayar yapıldı bilmiyorum,sonra kelebeği de temizledi tam aracı alcam derken dedi motoru temizleycem,özel spreyle uzun süre uğraştı temizledi sonra dışını da yıkayıp sildiler öyle teslim ettiler aracı,lpg kalibrasyonu lazım dedi usta,hemen birini aradı,araç göndercem düzgünce ilgilenin dedi,ilk izlenimlerim gayet olumlu yani,amacım reklam değil,ilk kez bi yer tavsiye ediyorum,daha önce gittiğim ustalar (bazıları insan bile değildi) dan sonra Sinan usta nın yaklaşımı bilgisi işçiliği ilk izlenim olarak çok iyi geldi.Bakım fiyatlarını da sordum çok uygun fiyatlara yapıyo,müşteri toplamak için de işçiliği az alıyo.Saygılar

oktayoo

• Oktay
Ynt: Sakaryada Hondacı tavsiyem...
« Yanıtla #1 : Ocak 04, 2013, 11:07:26 ÖS »
Usta işi çok önemli,herkese iyi insanlar denk gelsin inşallah.

::ZaFeR::

« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2013, 07:55:20 ÖS »
Ahmet hocam,dediğin yeri duydum.Bakalım geldikten sonra bakım ihtiyacı olursa uğrarız artık.Dediğin gibi ilgisiz ustalardan dolayı insanın canı sıkılıyor bayağı.

tasch

« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2013, 08:30:36 ÖS »
 Bakım için Düzceden Adapazarına gitmek zorundayım.Şu ana kadar tüm bakımlarını serviste yaptırdım biraz tuzlu oluyordu.Bakalım aynı kaliteyi daha ucuza bulabilirsek şahsım adına çok sevinirim.Rekabet kaliteyi ve gerçek fiyatı getirir.

Antoni54

« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2013, 08:47:45 ÖS »
Honda Sinan İyidir..

prevailingboy

« Yanıtla #5 : Ocak 05, 2013, 11:32:34 ÖS »
Honda Sinan İyidir..
edip abi de onay verdiyse tamamdır bence daha da eminim artık,Zafer kesinlikle tavsiye ederim..

sbs_11

• Burak
« Yanıtla #6 : Ocak 05, 2013, 11:34:10 ÖS »
Herkese selamlar.Ben aracımı izmite servisine götürüyorum.Oturduğum yere yakın olduğu için.Sandıkçılara hiç götürmedim izmit uzunere götürdüm hep.Bu söylediğiniz Honda Sinan'ın adresini pm atarsan sevinirim.Bende bi uğrayayım :D

tasch

« Yanıtla #7 : Şubat 16, 2013, 08:05:39 ÖS »
Müait bir zamanda triger seti değişimi için Düzceden Adapazarı Honda Sinana gideceğim.Bakalım işçilik - fiyat nasıl olacak.Memnuniyetimiz ve memnuniyetsizliğimiz buradan tüm aile ile paylaşılacaktır.

prevailingboy

« Yanıtla #8 : Şubat 16, 2013, 11:41:52 ÖS »
Müait bir zamanda triger seti değişimi için Düzceden Adapazarı Honda Sinana gideceğim.Bakalım işçilik - fiyat nasıl olacak.Memnuniyetimiz ve memnuniyetsizliğimiz buradan tüm aile ile paylaşılacaktır.
Sinan usta ile konuşup fiyat alabilirsiniz hocam..

::ZaFeR::