Gönderen Konu: sadece ticaret amaçlı üye olan üyeler ile ilgili forum yönetiçilerine öneri!!!  (Okunma sayısı 4863 defa)

YUNUS MERİÇ

sayın forum yöneticisi arkadaşlar.

foruma sadece bişeyler satmak amaçlı üye olan arkadaşları engellemek için ve forumda ve kalabalık yapmaması adına üye olduktan sonra en az 100 msj yazmış veya konulara yorum yapmış arkadaşlar satılık bölümüne konu acabilseler daha iyi olmazmı??benim düşüncem süper olur..
üye olan 3 sn sonra bişeyler satıyo...
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2013, 12:55:34 ÖS Gönderen: YUNUS MERİÇ »

hacettepeli

bunu yapan forumlar var... alıntı dusunce mı yoksa senın kı :)

YUNUS MERİÇ

evet var ordan aklıma geldi zaten arkadaşım alıntı yaptım >=ok  ama iyi olmazmı??

Carismatiq

• Mustafa

Düşüncenize katılıyorum.En az 50 mesaj olması gerekir bencede ilan verebilmek için.

can3520

Katiliyorum =)

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
Bu fikriniz zaten projeler arasında arkadaşlar ;) Başka bir fikri veya önerisi olan varsa hazır konu açılmışken dinleyebiliriz... Sizlerin fikirleri bizler için gayet önemlidir.

okn84

ceza uygulamasıda olmalı bence bazen konusmalar cok sevıyesızlesıyo

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
seviyesizleştiren üyeler uzaklaştırılıyor,tekrarı ardından süresiz hesapları kapatılıyor okan,
forum huzuru bizler için çok önemli, en yakın örnek buluşmalarımıza gelen üyelerimiz bilirler,insanlar eşleriyle çocukları ile katılıyor. Buna istinaden kesinlikle forum huzurunu bozan insanlar aramızda barınamıyorlar,barındırmayızda.
başka ?
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2013, 02:48:07 ÖS Gönderen: oguzhanbekar »

semieh

Benim fikrim de şu eğer  satış amaçlı uye olan arkadaşlara  bu şekilde  50 msj 100 msj gibi bi yaptırım  uygulanırsa forum  çöplüge döner. adam her   başlıga girip  smiley   evet   hıhı   dogru  haha hoho  gıbı  abuk subuk mesajlar türer bu daha kötü gözükecektir. daha alternatif bir yol bulunmalı

tarantino

• Co-Admin
ülen yunus şimdi gördüm sen ilk önce başlığı doğru yaz gerisine sonra ben bakarım hahahah :D :D :D

oktayoo

• Oktay
Birde şu son mesajları en alttan en üste çıkarma şansınız varmı,zor değilse güzel olur :)

tarantino

• Co-Admin
:D abi sen yapma bari zaten işte güçten vakit buldukça elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz

ama istediğin olay forum düzenine aykırı zannedersem onu değiştirmeye kalkarsak çok şey değişmesi lasım 3-4 günlük forumun bakıma girmesi demektir ;)

oktayoo

• Oktay
:D abi sen yapma bari zaten işte güçten vakit buldukça elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz

ama istediğin olay forum düzenine aykırı zannedersem onu değiştirmeye kalkarsak çok şey değişmesi lasım 3-4 günlük forumun bakıma girmesi demektir ;)

Tamam vazgeçtim ben son gelen mesajlar için bütün sayfayı aşağı aşağı yapar görürüm :)

tarantino

• Co-Admin
ahahha abi alemsin :D

becoca

• __ByR@Mm__
Benim söyle bir önerim olacak. Tabi mümkün mü bilmiyorum. . Satılık kısmı için 1 aylık üyelik isteyelim mesela ?

Yanında da  50 mesaj arayalım. Ciddi manada üye olan zaten belli.

ilhan_ist

bide hatırlatma adına şuna dikkat çekmek istiyorum, sıfır ürün satışına ve dükkan işyeri gibi şeylere reklamına izin verildi sanırım !

HONDAHAN

Benim fikrim de şu eğer  satış amaçlı uye olan arkadaşlara  bu şekilde  50 msj 100 msj gibi bi yaptırım  uygulanırsa forum  çöplüge döner. adam her   başlıga girip  smiley   evet   hıhı   dogru  haha hoho  gıbı  abuk subuk mesajlar türer bu daha kötü gözükecektir. daha alternatif bir yol bulunmalı

Aynen katılıyorum, tam ben yazacaktım, arkadaş klavyemden almış :)  Bence de mesaj sayısı boş faydasız iş. Forum üyeleri sağduyulu olsun, zaten uzun süreli üye olanlar biliniyor, tanımadık biri bir satılık ilanı verdiğinde girin gönderdiği mesajlara, hem sayısını hem tutarlılığını görün, huylanıyorsanız tıklayın moderatöre bildir yerine olsun bitsin vesselam. Şahsen öyle yapıyorum.

Ha site ile ilgili isteğim şu olur : Arama motoruna birşey yazdığımda %90 microsoft Word gibi bişey çıkıyor, %10 o sayfaya yönlendiriyor. Eskiden böyle değildi, 5-6 aydır bir sorun var.
Bir de konuları temizleyip toparlarlarsa iyi olur, tabi vakitleri elverişli ise. Onlarca LPG, FD6 yakıt tüketimi, 2013 civic .... konusu var. Adam arabasına ampul takıyor konu açıyor, e senin arabanın konusu yokmu arkadaş, her yeniliği değişikliği onun üzerinden devam ettir.

İlk etapta bu kadar yeter heralde :)
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2013, 08:26:43 ÖÖ Gönderen: HONDAHAN »

YUNUS MERİÇ

ülen yunus şimdi gördüm sen ilk önce başlığı doğru yaz gerisine sonra ben bakarım hahahah :D :D :D

arkadaşım evin içinde kaporta boya yapaçağına burayla ilgilen biraz:)heheheheh doğru yazılmamış olabilir düzelt kanka ozaman:):)

sbs_11

• Burak
Benim fikrim de şu eğer  satış amaçlı uye olan arkadaşlara  bu şekilde  50 msj 100 msj gibi bi yaptırım  uygulanırsa forum  çöplüge döner. adam her   başlıga girip  smiley   evet   hıhı   dogru  haha hoho  gıbı  abuk subuk mesajlar türer bu daha kötü gözükecektir. daha alternatif bir yol bulunmalı

Aynen katılıyorum, tam ben yazacaktım, arkadaş klavyemden almış :)  Bence de mesaj sayısı boş faydasız iş. Forum üyeleri sağduyulu olsun, zaten uzun süreli üye olanlar biliniyor, tanımadık biri bir satılık ilanı verdiğinde girin gönderdiği mesajlara, hem sayısını hem tutarlılığını görün, huylanıyorsanız tıklayın moderatöre bildir yerine olsun bitsin vesselam. Şahsen öyle yapıyorum.

Ha site ile ilgili isteğim şu olur : Arama motoruna birşey yazdığımda %90 microsoft Word gibi bişey çıkıyor, %10 o sayfaya yönlendiriyor. Eskiden böyle değildi, 5-6 aydır bir sorun var.
Bir de konuları temizleyip toparlarlarsa iyi olur, tabi vakitleri elverişli ise. Onlarca LPG, FD6 yakıt tüketimi, 2013 civic .... konusu var. Adam arabasına ampul takıyor konu açıyor, e senin arabanın konusu yokmu arkadaş, her yeniliği değişikliği onun üzerinden devam ettir.

İlk etapta bu kadar yeter heralde :)
+1 Mantıklı :)

tarantino

• Co-Admin
valla elimizden gelen uyarıları ve yaptırımları uyguluyoruz bundan sonra daha fazla admin aktif olarak işleri yürüteceğiz sizlerin yardımlarıyla ;)

Lına

• Lına
Abi bu seferde sırf satış yapabilmek için 50 mesajı doldurmak için gerekli gereksiz heryere mesajlar yazıp yine forum içerisinde kirlilik oluşturacaklar :) bence aramızda yani Team Honda Turkey Takımı içerisinde pek pahalı olmayan şeyleri yani kullanmadığımız birçok parçayı uygun bir bölüm açıp orda kendi aramızda hediye edelim, böyle bir bölüm şuanda forumda zaten mevcut ama onu daha göz önünde bulunduralım sabit bir yere alınsın konu mesela yada ayrı bir başlık şeklinde de olabilir :)