Gönderen Konu: Reklam amaçlı önerilere dikkat  (Okunma sayısı 2684 defa)

honda2000

Reklam amaçlı önerilere dikkat
« : Nisan 30, 2009, 07:58:35 ÖÖ »
Aranıza katıldığımdan bu yana sizi ve forumu tanımaya çalışıyorum.. geriye dönük mesajların nerede ise tamamına yakınını okudum..
           Bazı arkadaşlar isteyerek veya istemiyerekte olsa reklam adına.. ... honda gibi arabaya yakışmayacak önerilerde bulunmuşlar.. ben bu arabayı alırken en mükemmel performansı veren araçların başında geldiği için aldım..yanılıyormuyum.. sanırım burada hemfikiriz.
           Fakat ben bu mesajların arasında öyle öneriler görüyorumki..  uzun sayılacak  şöförlük hayatımda ..en ucuz araba olan ladayıda da kullandım.. inanın ona bile bu önerileri layık görmem..
           Şimdi diyeceksinizki bu adam zengin galiba.. hayır arkadaşlar ..bütçesi mutavazi sıradan emekliyim ve şu son aracımı bile  ..bütçemi zorlayarak aldım.. 2000 civic1.6 ies..
           Ama bir + ım var..hayat ve şöförlük tecrübem iyi sayılır..
tabiki  herşeyi bilmem imkansız ..hala öğreniyorum..burada sizlerin tecrübelerinden yararlanıp sorunlara çözüm üretmeyi düşünüyorum.. şimdi şuraya çok dikkat!!!
           Eğer bir adam bu foruma mesaj yazmış ve bir echizenin önerisini getiriyorsa..
onu dikkatle izleyin..dediklerini sakın hemen  onaylamayın..çünkü kararsız bir arkadaşınızı da yanıltabilirsiniz.. hele o öneriyi yapan adam ın mesajları  100 ü geçmemiş ise dahada dikkatli olunuz..

FATOŞ

Ynt: Reklam amaçlı önerilere dikkat
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2009, 08:04:47 ÖÖ »
hıımmm farklı bir yaklaşım ancak doğruluk payı var. bence göz önünde bulundurmak lazım... teşekkürler...

muratatay75

« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2009, 08:12:06 ÖÖ »
Merhaba , öncelikle THT ye hoşgeldiniz. Açıkcası ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Ancak şunu belirtmek isterim ki forum içi mesajlar ile ilgili gereken bir uyarıyı zaten forum yöneticileri ve  Admınler zaten  yapar siz bu konuda müsterih olunuz.

honda2000

« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2009, 12:28:49 ÖS »
Yazdıklarımda pek anlaşılmayacak bişey yok ama..yinede açıklayayım.. bir forumda  yazılanları yorumlamak her üyeye tanınan haktır..ve zararlı olanlarıda üye yararına  açıklamak her üyenin görevidir..
             Bu davranış biçimi forum arkadaşlarına hizmet olduğu gibi aynı zamanda görevlilerinde işini kolaylaştırır..
             Bu günden başlayarak birkaç günlük mesajlara ..alıcı göz ile bakarsanız sanırım sizde benim gördüklerimi göreceksiniz..
           Bunu yapar iken reklam amaçlı olanlar ile faydalı önerileri birbirine karıştırmamak lazım...

muratatay75

« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2009, 09:47:08 ÖÖ »
incelediğiniz yazıların bir kaçının linkini verebilirmisiniz.

muratatay75

« Yanıtla #5 : Mayıs 04, 2009, 12:38:51 ÖS »
????????????

TC 400

« Yanıtla #6 : Mayıs 04, 2009, 12:43:41 ÖS »
incelediğiniz yazıların bir kaçının linkini verebilirmisiniz.
katılıyorum ;)

dewir

« Yanıtla #7 : Mayıs 04, 2009, 01:53:04 ÖS »
Yazdıklarımda pek anlaşılmayacak bişey yok ama..yinede açıklayayım.. bir forumda  yazılanları yorumlamak her üyeye tanınan haktır..ve zararlı olanlarıda üye yararına  açıklamak her üyenin görevidir..
             Bu davranış biçimi forum arkadaşlarına hizmet olduğu gibi aynı zamanda görevlilerinde işini kolaylaştırır..
             Bu günden başlayarak birkaç günlük mesajlara ..alıcı göz ile bakarsanız sanırım sizde benim gördüklerimi göreceksiniz..
           Bunu yapar iken reklam amaçlı olanlar ile faydalı önerileri birbirine karıştırmamak lazım...

ben size tamamen katılıyorum buraya üye olanların azda olsa bir kısmı sırf reklam amaçlı üye oluyor adamın ilk mesajı ben şunu kullandım çok iyi ve herkesede tavsiye ederim kullanmak isteyenler bana özelden ulaşabilirler örnek link mi istiyorsunuz buyrun

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim/slm_arkadaslar_araniza_izmirden_katiliyorum-t25706.0.html

honda2000

« Yanıtla #8 : Mayıs 05, 2009, 11:44:11 ÖÖ »
Teşekkürler arkadaşım..
Alın size link..ben bunu görmemiştim..gözümden kaçmış..nekadar bariz değilmi..dakka bir gol bir..mesaj sayısına bir göz atın..
        Bu konuyu uzatmaya gerek yok..link isteyenler benden eski..şüphesizki benden daha iyi görebilirler..bu ihtiyar gözler görebiliyorsa değilmi...

muratatay75

« Yanıtla #9 : Mayıs 05, 2009, 03:10:39 ÖS »
Verilen link ile açtığınız konu arasında bir bağlam göremedim siz konunuzda Honda araçlarının reklam adına kötülendiğini yazmışsınız ama verilen linkdeki üyenin amacı belli ticaret için üye olmuş Bence de uzatmaya gerek yok.. neyse daha faydalı konularda görüşmek üzere...