Gönderen Konu: Özel Mesajlaşma Ne Zaman Açılcak ???  (Okunma sayısı 7586 defa)

bayburtlu69

• Ziyaretçi
Özel Mesajlaşma Ne Zaman Açılcak ???
« : Nisan 30, 2008, 01:54:14 ÖS »
site üyeleriyle mesajlaşma ne zmn başLIcak acabaa....

can34

Ynt: Özel Mesajlaşma Ne Zaman Açılcak ???
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2008, 02:45:52 ÖS »
evt artık rahatsız etmeye başladı özel msj atmam gerekiyor atamıyorum!

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2008, 02:49:34 ÖS »
Arkadaşlar sizi anlıyorum. Açıldığında gayet amacında kullanılması gereken birşey bu.

Peki özel mesajlaşmanın neden açılmasını istiyorsunuz? Nedenlerini yazarmısınız...

;)

can34

« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2008, 02:51:37 ÖS »
en basitinden sitemizde bulunan bi arkadaştan parça satın alıcam fiyat teklif edicem edemiyorum!baska bi arkadasa konu dısı sorular sorucam soramıyorum.böyle bikaç defa oldu bana

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 30, 2008, 03:05:36 ÖS »

en basitinden sitemizde bulunan bi arkadaştan parça satın alıcam fiyat teklif edicem edemiyorum!baska bi arkadasa konu dısı sorular sorucam soramıyorum.böyle bikaç defa oldu bana

+ aynı sorunu yasıyorz...

honda_team

« Yanıtla #5 : Nisan 30, 2008, 03:17:00 ÖS »
Bencede açılması gerek çünkü hem can abinin dediklerine katılıyorum beşka otomobil forumlarının hepsinde özel mesajlaşma açık ama teamhondaturkey'i kötülemek gibi bir amacımda yok bunuda belirtmeliyimki peki bizim o sitelerden farkımız ney acaba çok merak ediyorum?Aynı honda içerikli aynı konular aynı ağırlıkta admnileri bizim sevgili adminlerimiz gibi neredeyse tek fark bana göre özel mesajlaşma örneğin ortalığa söylenemeyecek bazı kelimeler olduğunda bunu özel mesaj olarak söyleyebiliriz bence...
« Son Düzenleme: Nisan 30, 2008, 03:21:52 ÖS Gönderen: honda_team »

buura

« Yanıtla #6 : Nisan 30, 2008, 03:53:34 ÖS »
peki özel mesajlaşma neden kapatıldı..

honda_team

« Yanıtla #7 : Nisan 30, 2008, 05:22:39 ÖS »
Sanırım bazı mantıksız şey gönderimlerden.

Cumhur

« Yanıtla #8 : Nisan 30, 2008, 09:53:54 ÖS »
birde kayıtlı üyelerin adminlere msj atması gerekebiliyor.örnek ben mail adresimi değişdirmişdim aktivasyon kodu gelmedi siteye hiç bir şekilde biglide veremedim bu konuda düz giriyim belki acılmışdır die ance 1-2 hafta sora aclılıor bunun için adminlere özel mesaj atılmalı diye düşünüyorum. :)

mars

« Yanıtla #9 : Nisan 30, 2008, 09:55:27 ÖS »
yassi arkadaşım.bildiğim kadarıyla siz yani adminatörler özel mesaj atabiliyorsunuz.sonrada neden atmak istiyorsunuz yazın diyorsun???bence seninkini kapa burdaki çocukların ne demek istediğini anlarsın o zaman.ok?

FATOŞ

« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2008, 10:07:36 ÖS »
en son konusmamızda açılacağına karar verilmişti... bende açılmasından yanayım çoğu zaman maille işimi hallediyorum ancak sorun yaşıyorum (mailim gelmedimi gibi sorular... harf hatasından dolayı konuyu tekrar başa alma durumları aynı işi 2 kereden fazla tekrarlamak durumunda kalıyorum) özel mesaj daha pratik ve anında görüp daha hızlı yanıt verebiliyorum... dahada yazabilirim bu kadar yeterli sanırım :) :)

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #11 : Nisan 30, 2008, 10:08:38 ÖS »

yassi arkadaşım.bildiğim kadarıyla siz yani adminatörler özel mesaj atabiliyorsunuz.sonrada neden atmak istiyorsunuz yazın diyorsun???bence seninkini kapa burdaki çocukların ne demek istediğini anlarsın o zaman.ok?

arkadaşım konuşma  tarzın  yapıcı  yönde  degil  yıkıcı  yönde  öncelikle   onu  belirtiyim   özel mesajlaşmanın  kapatılmasının  çok  iyi  bir  sebepi  var  THT  yönetimi  olarak  buna  karar  verildi   tekrar  açılması  konusu  şu an gündemde  3-4 güne  kadar   ne olucagın  belirlenecek ...

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Nisan 30, 2008, 10:12:03 ÖS »
evet vardı sanırım bir ara ve kaldırıldı bence neden ve ne için kaldırıldığını söylenmesi lazım bu herkesin bilmesi doğal hakkıdır

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #13 : Nisan 30, 2008, 10:12:23 ÖS »
Özel mesajlaşma hakkında evet gerekebiliyor fakat bence şöyle bir dezavantaj var ki özel mesajın tamamen amacı dışında kullanıldığında üye seviyesinin düşeceği ve site kalitesinin düşmesi kaçınılmaz olacaktır.

Benim ilk günden bu yana ilk kez daha 2 gün once kullanmam gerekti fakat zaten sitemizde gerektiği msn,mail v.b. birbirimize ulaşabiliyoruz çok büyük bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ve hatta bence kaldırılabilir bile ..

Cumhur

« Yanıtla #14 : Nisan 30, 2008, 10:13:02 ÖS »
evet birs daha sakin konuşursak iyi olur abicim. çünkü bilmediğimiz özel sebeplerden dolayı kapanmışdır ve açılmasıda şu an gündemdeymiş inşallah açılır ne diyelim fazla sinire gerek yok :)

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Nisan 30, 2008, 10:13:12 ÖS »
arkadaşın demek istediği neden bizlerde yokta adminlerde var kızılacak birşey yok sanırım ortalık gerginleşmesin

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #16 : Nisan 30, 2008, 10:13:27 ÖS »
Özel mesajlaşma hakkında evet gerekebiliyor fakat bence şöyle bir dezavantaj var ki özel mesajın tamamen amacı dışında kullanıldığında üye seviyesinin düşeceği ve site kalitesinin düşmesi kaçınılmaz olacaktır.

Benim ilk günden bu yana ilk kez daha 2 gün once kullanmam gerekti fakat zaten sitemizde gerektiği msn,mail v.b. birbirimize ulaşabiliyoruz çok büyük bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ve hatta bence kaldırılabilir bile ..

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Nisan 30, 2008, 10:13:45 ÖS »

abicim böle ortamı gerecek şeyler yamaya gerek yok..sonuçta onlar adminler atacaklar tabi..birde kapanmasının gerekli bi nedeni var..bunu ben biliyorum ama yöneticiler açıklarlar bunu ben değil...madem özel konuşcaksınız birbirinize msn adresinizi verirsiniz öle konuşursunuz..buda bi alternatif..

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #18 : Nisan 30, 2008, 10:15:44 ÖS »

Bencede açılması gerek çünkü hem can abinin dediklerine katılıyorum beşka otomobil forumlarının hepsinde özel mesajlaşma açık ama teamhondaturkey'i kötülemek gibi bir amacımda yok bunuda belirtmeliyimki peki bizim o sitelerden farkımız ney acaba çok merak ediyorum?Aynı honda içerikli aynı konular aynı ağırlıkta admnileri bizim sevgili adminlerimiz gibi neredeyse tek fark bana göre özel mesajlaşma örneğin ortalığa söylenemeyecek bazı kelimeler olduğunda bunu özel mesaj olarak söyleyebiliriz bence...

Kardeşim evet belki haklısın ama bu sefer de o mesajlarda bi dolu firmadan günde birton reklam mesajı almak onlarla ugrasmak istermisin ve sitede muhabbet ortamı yerine bu sefer satış sitesi haline gelirse aynı zevki tadabilirmisin?

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #19 : Nisan 30, 2008, 10:17:59 ÖS »
Adminlerin msj hakkı bırakında olsun arkadaşlar bu şuna benzer şirketlerde müdür e diyebilirmisiniz siz neden odadasınız da biz burdayız herkese bi oda yapın ?

mars

« Yanıtla #20 : Nisan 30, 2008, 10:18:56 ÖS »
yaklaşımım serttir yıkıcıdır >=ok  kullanıcılar rahatsız olmuş bizde belirttik.ama yassi nedenlerini yazın demiş.bende onu taktım kafaya?ok arkadaşlar?hee benim fikrim : açılıp açılmaması pek umrumda değil çünkü birkaç kez kullandım ve kullandığım birşey değil!!!

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #21 : Nisan 30, 2008, 10:30:14 ÖS »
Selçuk abi belki rahatsız olan vardır ama sonuçta sen bana ulaşmak istersen benden kurtulamazsın demek istiosan msj ihtiyacı duyuyormusun ? :)

mars

« Yanıtla #22 : Nisan 30, 2008, 10:33:55 ÖS »
yok be mahirim benim özel mesajla filan işim olmaz.zaten adminlerin msn leri belli.istersek ekleriz.iyi niyet suistimal edilmesin.açılsın dedik bizde.

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #23 : Nisan 30, 2008, 10:36:25 ÖS »
Abi bak ne güzel söyledin bende adminlere zamanında ulasmam gerekti ve ulastım valla kaçmıyorlar bizden ekle kabul ediyorlar yardımcı oluyorlar :)

Sende biliyorsun az cok niye kapandıgını insan düşününce sebebini kolayca hayal edebiliyor. :)

ALG

• THT
« Yanıtla #24 : Nisan 30, 2008, 10:37:25 ÖS »
Arkadaşlar,
Özel mesajlaşma siteyi çıkarları için kullananlardan dolayı kapandı. Bazı önlemler alındı ve en kısa sürede açılacak. Başka bir sebepte olamaz zaten :) Adminlerin kendi arasında özel mesajlaşma hakkıda müsaadenizle olsun. Başka sorularınız varsa cevaplayalım ama sanırım herkes için açıklayıcı olmuştur.