Gönderen Konu: ÖTV Hakkında Yardım edebilecek kimse varmı  (Okunma sayısı 2488 defa)

SekoLive

ÖTV Hakkında Yardım edebilecek kimse varmı
« : Mayıs 02, 2009, 07:33:33 ÖÖ »
Arkadaşlar Merhaba

Otomobillerdeki ÖTV olayı için gereken şartlar(yaş ötv için ödenen miktar v.s.) nelerdir bilenleriniz varmıdır Acill yardımlarınızı bekliyorm

FATOŞ

Ynt: ÖTV Hakkında Yardım edebilecek kimse varmı
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2009, 07:53:33 ÖÖ »
hiç bi şart yok... yaş, miktar v.s.... indirim oranını zaten devlet belirliyor motor hacmine göre...

SekoLive

« Yanıtla #2 : Mayıs 02, 2009, 09:37:12 ÖÖ »
Arkadaşlar Merhaba

Otomobillerdeki ÖTV olayı için gereken şartlar(yaş ötv için ödenen miktar v.s.) nelerdir bilenleriniz varmıdır Acill yardımlarınızı bekliyorm

Ben hurda indirimini sorarken ötv yazmısım kusura bakmayın...

malikaltindis

« Yanıtla #3 : Mayıs 02, 2009, 10:12:38 ÖÖ »
hurda indirimi henüz geçerli değil ama yakın zamanda gündeme gelecek diye düşünüyorum.20 yaş idi önceki yapıldığında ama şu an 15 yaşa çekileceğini duymuştum

SekoLive

« Yanıtla #4 : Mayıs 02, 2009, 10:17:24 ÖÖ »
hurda indirimi henüz geçerli değil ama yakın zamanda gündeme gelecek diye düşünüyorum.20 yaş idi önceki yapıldığında ama şu an 15 yaşa çekileceğini duymuştum

saol malik yazıdıkların için

bi tane mercedes 230 var 76 model 1500 liraya alabilicek gibiyim şuan hesaplayamıyorm aacaba alsammı almasammı diye düşünüyorm eğer bu  hurda indirimi varsa kârlı gibi geliyor.

Varmı başka tavsiyesi düşüncesi olan

.ilhan

« Yanıtla #5 : Mayıs 02, 2009, 10:22:19 ÖÖ »
hocam bende hurda indirimini 30 yaşa dıye duymustum çünkü amcamda 20 yaş ustu bi araç war bekletiyordu açıklamalardan sonra bi yasa kamyonlar için çıktı filan deyıp arabasının elinde kaldıgını soylemıstı bence hemen almayın biraz daha araştırın olayı satan kişide haberdardır bu durumdan bence hemen atlamayın.

SekoLive

« Yanıtla #6 : Mayıs 02, 2009, 10:25:11 ÖÖ »
hocam bende hurda indirimini 30 yaşa dıye duymustum çünkü amcamda 20 yaş ustu bi araç war bekletiyordu açıklamalardan sonra bi yasa kamyonlar için çıktı filan deyıp arabasının elinde kaldıgını soylemıstı bence hemen almayın biraz daha araştırın olayı satan kişide haberdardır bu durumdan bence hemen atlamayın.
satan arkadaş çok haberdar deil haberinden ziyade paraya sıkışmış o nedenle satıyor bekleme şansı yok bende alıp az binip azda hırda indirimi için beklemek istiyorm ama kararsızım.....