Gönderen Konu: Otomatik civice C/H/E koysak ne olur?  (Okunma sayısı 2525 defa)

TYPE-R

Otomatik civice C/H/E koysak ne olur?
« : Ekim 03, 2008, 07:56:52 ÖS »
Arkadaşlar mayısdan beri 2 aracımı satamadıgım için typer hayalim bi dahaki yaza kaldı buda yetmezmiş gibi her gün önemden bir sürü modlu honda geçmeye başladı hatta artık rüyalarıma bile girio bendeki civic otomatik artık sıkıldım hondayı otomatik kullanmakdan şimdi bende diyorumki hiç deilse bi dahaki yaza kadar arabaya cai headers egzos ve araboru koysak nasıl olur...

bir zararı olurmu veya alternatif olarak komple şanzumanı manuel yapsak bize ne kadar patlar?? (birisinden duydugum bi araba parası daha verirsin demişti şaka yaptıgını umuyorum)

infaztim

Ynt: Otomatik civice C/H/E koysak ne olur?
« Yanıtla #1 : Ekim 04, 2008, 01:05:12 ÖÖ »
baba cai hıdır egsoz düz boru ile aracı tanıyamazsın çoook değişir

ama bunlarrı yapmadan evvel muhakkak git subap ayarı yaptır kompresyon değerini ölçtür.

TYPE-R

« Yanıtla #2 : Ekim 04, 2008, 11:21:34 ÖÖ »
degişicegini biliom abicim ama otomatik vitese ne kadar olur ne zevk verir onu merak ediorummm

can34

« Yanıtla #3 : Ekim 04, 2008, 12:26:52 ÖS »
otomatikle uğraşmaya değmez boşver.koy bi egzos yeter ;)

TYPE-R

« Yanıtla #4 : Ekim 05, 2008, 02:29:39 ÖÖ »
Gerçekden sıkıldım artık bende şöyle ufakdan arabayı bagırtmak istiyorum parayı sportinge harcamakdansa civice harcamak daha mantıklı gelio

hala şu şanzuman degiştirme olayını açıklayan olmadı ne kadar öderim otomatikden manuele geçsem?

can34

« Yanıtla #5 : Ekim 05, 2008, 11:26:53 ÖÖ »
çok para ödersin :) sportingle uğras otomatik civicle uğrascağına.51lik ara boru,son susturucu,cai yap sportinge çok güzel gider ;) kilosu civicten hafiftir heralde.ayrıca o da 120hp .ben olsam sportingle uğrasırdım.yapcakların 700 ytl yi geçmez zaten.egzosu 2.el alırsan 500-550 ytl ye biter bence :)

infaztim

« Yanıtla #6 : Ekim 07, 2008, 11:55:42 ÖS »
sat iki arabayıda az bişe aşşağı fiyatada olsa

al bi vti sedan

ona yap hıdır düz boru egsoz cai

inan yaşadığını anlarsın

ben daha yeni anladım mesela :D :D