Gönderen Konu: Orjinal yedek parça alıp ustaya taktırmak  (Okunma sayısı 1740 defa)

statik

Orjinal yedek parça alıp ustaya taktırmak
« : Ağustos 09, 2010, 11:44:12 ÖÖ »
Arkadaşlar nihayet arabam 120 bin km ye girmiş bulunuyor. Parayıda ayırdım şimdi araştırıp bakıma gitme zamanı.

Bugüne kadar hep aksaraydaki japon parçacılardan aldım parçaları ve hiç bi sorun yaşamadım. Servislerin ateş pahası çektikleri fiyatların çeyreğini harcayarak halletim hep bugüne kadar işlerimi. Parçamı kendim aldım, takibini ben yaptım, ustaya söylediklerim haricinde hiç bişey yapma dedim. Her zaman en ekonomik şekilde işin içinden sıyrıldım.

Aldığım parçaları orjinal diyerek alıyordum. Adamlar orjinalin aynısı kore malı diye satıyorlar. Gerçekten servislere göre çok çok ucuz.  Ama bu kez sadece triger kayışını bir honda bayisinden almak istiyorum. Onun telafisi çok ağır olur çünkü. İnternetten şöyle bi yer buldum hepimiz biliyoruz aslında ama yedek parça hakkında bilgim yok. http://www.efeotomotiv.com.tr/turkce/hakkimizda.aspx?id=28 acaba aynı parçayı istanbuldan alabilir miyim? Gerçek orjinal parçaları nereden temin edebilirim? Birde aracımı dynoya çıkarıcam. Bakalım kayıp var mı hiç. Tavsiye edeceğiniz dyno nerden bulabilirim? Herkese teşekkürler.

statik

Ynt: Orjinal yedek parça alıp ustaya taktırmak
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2010, 11:45:35 ÖÖ »
Araç 2002 düz civic.

statik

Ynt: Orjinal yedek parça alıp ustaya taktırmak
« Yanıtla #2 : Ağustos 09, 2010, 01:33:19 ÖS »
Güncel :)