Gönderen Konu: online-ofline durumu  (Okunma sayısı 2845 defa)

buura

online-ofline durumu
« : Mayıs 01, 2008, 02:52:11 ÖÖ »
sevgili adminlerim ben akşam yengemlere gittim pc yi açtım internete girdm tabi direk olarak THT ye girdm bi baktımki bn online gözüküyorm..allah allah dedim sonra eve geldiğimdede ben firefox kullanıyorm firefox ta THT ye girdiğimde buura olarak giriyorm otomatik olarak ama norman internet explorer de THT ye girdiğimde ziyaretçi olarak giriyorm bnde internet explorerden girim bakim dedim yine ben online yim bunun sebebi nedir ??? biri benim hesabımdanmı giriyo

RattleSnake

Ynt: online-ofline durumu
« Yanıtla #1 : Mayıs 01, 2008, 03:02:38 ÖÖ »
valla buuracım bende evden çıkarkarken bazen bilgisayarı kapatmıyorum iş yerine gelip pcnin başına oturup açtığımda online olarak gözüküyorum

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2008, 07:24:56 ÖÖ »
ARKADAŞLAR SİSTEMDEN LOGOUT(ÇIKIŞ) TUŞU İLE ÇIKMADIGINIZ SÜRECE SİSTEMİN SİZİ ATMA SÜRESİNE BAĞLI İÇERİDE GÖZÜKÜRSÜNÜZ...

RattleSnake

« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2008, 07:57:40 ÖÖ »

ARKADAŞLAR SİSTEMDEN LOGOUT(ÇIKIŞ) TUŞU İLE ÇIKMADIGINIZ SÜRECE SİSTEMİN SİZİ ATMA SÜRESİNE BAĞLI İÇERİDE GÖZÜKÜRSÜNÜZ...

sistemde online olarak gözüküyorum ve örneğin resimler bölümünde bir konu içerisindeyken 15 dk kalkılyorum geldiğimde sayfayı yenilediğimde farkediyorumki o 15 dk süre bağlı kalınan süreye eklenmiyor yani en son tıkladığım veya yazdığımdan ikinci tıklayışıma kadarki olan süre online olduüum toplam süre kısmında gözükmüyor sürenin bi önemi yok hiç gözükmeyedebilir dikkatimi çektiği için defalarca denedim

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2008, 08:46:15 ÖÖ »
Evet eklenmiyor sanırım explorer ın açık olma süresiyle alakalı bir durum ve zaten normal durumda cıkıs yapmazsanız 1 saat sonra sizi loout yapıyor sistem otomatik ama kutucupa tik atmışsanız ne zaman girerseniz direk şifresi giriş yapıyorsunuz ama bu süre tabiki eklenmiyor.Yani aktif olunan saatler genelde.

buura

« Yanıtla #5 : Mayıs 01, 2008, 02:52:11 ÖS »
hmmm annadm çok teşekkürler ilgilendiğiniz için

honda_team

« Yanıtla #6 : Mayıs 02, 2008, 07:30:26 ÖS »
Bende aynı bu sorunu yaşıyordum hem buura'nın hemde RattleSnake nin dediği konuyu açıklık getirildiğine göre iyi oldu.