Gönderen Konu: Amerikan sinyal  (Okunma sayısı 13419 defa)

Carmania

Ynt: Amerikan sinyal
« Yanıtla #25 : Ocak 08, 2011, 06:36:40 ÖS »
benim arabamda var..fotosunu ekliyim çift duyla devre ile yarım saatte yapılmaktadır ama parktan direk kablo çekmeyle istediğiniz ön sinyalleri sürekli yakamazsınız o zaman hata oluyor...

zeybek

« Yanıtla #26 : Ocak 09, 2011, 09:05:41 ÖÖ »
ince uzun, dikdörtgen şeklindeki sinyal gerçekten hoş duruyor bazı arabalarda (amerikan sinyalmiş şimdi öğrendim :kiskis )
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2011, 09:08:20 ÖÖ Gönderen: zeybek »

RoCkWaRyUmM!!!

« Yanıtla #27 : Ocak 10, 2011, 11:16:41 ÖÖ »
ince uzun, dikdörtgen şeklindeki sinyal gerçekten hoş duruyor bazı arabalarda (amerikan sinyalmiş şimdi öğrendim :kiskis )
bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış abim :D ayrıca köpeklerininde maşallahı var :) bizde uğraşıyoruz ufaktan belki duymussundur atakanın boz :) kuzenimin köpeğidir :)

zeybek

« Yanıtla #28 : Ocak 10, 2011, 01:34:02 ÖS »
bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış abim :D ayrıca köpeklerininde maşallahı var :) bizde uğraşıyoruz ufaktan belki duymussundur atakanın boz :) kuzenimin köpeğidir :)

terekeme36 nickli arkadaş sen misin :) bende zeybek, sitede görmüşündür :) sitenin ismini vermiem şimdi yasak olabilir :kiskis

RoCkWaRyUmM!!!

« Yanıtla #29 : Ocak 13, 2011, 05:24:43 ÖÖ »

terekeme36 nickli arkadaş sen misin :) bende zeybek, sitede görmüşündür :) sitenin ismini vermiem şimdi yasak olabilir :kiskis
yok ben deilim o benim kuzen faruktur kesin :D bende terekemeyim zaten :)