Gönderen Konu: mertmemduh soruyor fikir ve önerileriniz  (Okunma sayısı 2482 defa)

firstcevher

mertmemduh soruyor fikir ve önerileriniz
« : Kasım 16, 2008, 10:37:26 ÖS »
Siteye yeni üye olan arkadaşımız sayın mertmemduh sizin fikirlerinizi merak ediyor :

arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba.sonunda bende hondacı oldum nihayet.honda cııvıc elegance otomatik siparişimi dün verdim nasipse çarşamba veya perşembe aracımı alıcam.size sormak istediğim beyaz renk siparişi verdim sizin düşünceleriiniz nedir?ayrıca 40500 liraya anlaştık boya koruma ve görüntülü park sensörü hediye ettiler.ayrıca 1000 tl karşılığında xenon far,kapılarda cıvıc yazısı,egzoz nikelajı,cam filmi vede trafik seti aldım .fiyat ve aksesuarlar hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim.

firstcevher

Ynt: mertmemduh soruyor fikir ve önerileriniz
« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2008, 10:39:29 ÖS »
beyaz çok güzel bir renk, şimdiden güle güle kullanmanız dileğiyle, araç için aldığınız aksesuarlarda yeterli ve güzel seviyede bence ;) hayırlı olsun ;)

mertmemduh

« Yanıtla #2 : Kasım 16, 2008, 10:43:11 ÖS »
ilginiz,yardımınız ve görüşünüz için çok teşekkür ederim diğer arkadaşlarında görüşlerini bekliyorum

firstcevher

« Yanıtla #3 : Kasım 16, 2008, 10:44:13 ÖS »
seve seve yapacaklardır eminim ;) yardımcı olmak için varız, önemli olan şey doğru konuyu doğru yere açmak böylece görüşleri daha iyi alabilirsiniz ;) yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ;) tekrar kazasız cezasız sürmeniz dileğiyle ;)

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 16, 2008, 10:46:06 ÖS »
beyaz renk güzel ben beyaza gelinlik siyah a da damatlık derim.Fiyatta istanbul piyasasına göre çok iyi aksesurlarıda iyi almışsınız şimdiden hayırlı olsun renk seçiminiz güzel.

nikky

« Yanıtla #5 : Kasım 16, 2008, 10:48:23 ÖS »
bence civic'e siyahla birlikte en yakışan 2 renkten biri beyaz, yanında aldığınız aksesuarlarla birlikte oldukça güzel bir araba almışsınız hayırlı olsun  :)    fiyat konusunda bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum.