Gönderen Konu: MERHABLR ANK 2007 CİVİC SEDAN EGZOZ YARDIM MARKA TAVSİYLERİNİZ + LARI EKSİLERİ  (Okunma sayısı 2036 defa)

Onurs

MERHABALAR 2007 CİVİC SEDAN EGZOZ YARDIM MARKA TAVSİYLERİNİZ + LARI EKSİLERİ MARKA EGZOZLARADA CEZA KESİYORLARMI EMİSYONDAN GEÇERMİ SİLENCERLE EGZOZ NE OLUYOR SESİ KAPATABİLİYORMUYUZ

MURAT643

onurs bence eksoz taktırma her turlu eksoza ceza yazıyorlar ve cıkarttırıyorlar herşey bır yana ha polıs yakaladı ha yakalayacak dıyede bır ton sıtrese gırıyorsun arabada keyıf kalmıyor.genede senın bılecegın bırsey ama dırek havafilitresi duşun bu modellerde gerçekten yeterlı ve guzel ses verıyor. >=ok

Spiritless

bnm arabamı bağladı 1 kere egzoz yüzünden söktüm hevesim kalmadı bi okadarda ceza, muayene, otopark, egzoz ve söktürme taktırma parası çıktı cebimden. En güzeli hava filtresi kiti alın daha orjinal bi ses veriyo ve dışarıdan kesinlikle duyuluyo sesi. Bende simota twin charger kit var tavsiye ederim.

merburvehan

Dc sport marka egzos yuvarlak silencerli takarsın bağırmaz bağırmasını istiyosan sök yıksın ortalığı tabi her iki susturucuyuda söktükten sonra cezaya gelince akıllı gidiyorum polis olunca gazdan ayağımı çekiyorum bendeki 2000;3000 devir arası ses minimum ayarlıyorum emisyondan geçer katalizörü iptal etmedikten sonra.Araba nekadar güzel olursa olsun bağırmadıktan sonra kimse bakmıyo...

infaztim

sen yap güzel bi egsoz dc nin egsozunu kullan bide ktlk iptali yap ara boru yap ozaman hep araban rahatlawın hemde keyif al.iskender ustaya götür aracını o sana yapılıcakları gösterir.