Gönderen Konu: merhaba birkaç şey sorcaktım  (Okunma sayısı 1738 defa)

vahsettin

merhaba birkaç şey sorcaktım
« : Ocak 11, 2012, 11:16:31 ÖS »
2004 honda civic ls alarak honda ailesine kavuştum:)şırnakta çalışıyorum arabayı diyarbakırdan aldım 2 ay önce.malum burda imkanlar sınırlı,ama ben arabaya ufak tefek birşeyler yapmak istiyorum..sis farı çelik jat vs..sizce 2 sene içinde satacağım(üst kasadan almak için)bir araca masraf etmek akıl karımıdır..bu konuda görüşlerinizi bekliyorum

mali

Ynt: merhaba birkaç şey sorcaktım
« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2012, 03:33:48 ÖÖ »
bu tamamen tercih meselesi
insanın hondası olupta bişeyler yapmadan durması çok zor.
onun için bu arabaya yapacağın şeyler daha sonra sökebileceğin şeyler ve yeni arabanda değerlendirebileceğin şeyler olsun.
yoksa bu arabayı satarken ben arabama yay taktım jant taktım falan diye üstüne çok fiyat koyamazsın....

can98

« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2012, 07:28:11 ÖÖ »
yoksa bu arabayı satarken ben arabama yay taktım jant taktım falan diye üstüne çok fiyat koyamazsın....
koyarsada satılmaz

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2012, 08:08:35 ÖÖ »
bencede bişeyler yapmadan durmak çok zor hele bide insanın mali gibi bi abisi olursa :) yaptığın masrafları üstüne koyup satamazsın bu bi gerçek o yüzden sökebileceğin şeyler yap modifiye olarak bu arada hayırlı olsun hondaannn

2432

« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2012, 11:31:53 ÖÖ »
ben ce hiç dokunma. yenisini alınca ona yakışanı yaparsın. ona olur diye buna yakışmayabilir, buna yakışan ona olmaz vs. masrafa girme derim