Gönderen Konu: marşbiyer filmi cam  (Okunma sayısı 3887 defa)

merburvehan

marşbiyer filmi cam
« : Ocak 16, 2008, 10:51:27 ÖÖ »
Slm 2005 civic ls sahibiyim benim araçta marşbiyer yok en uygun nerden temin edebilirim aksaraya sordum orjinaline 110 ytl dediler boya kodunu veriyoz onlar boyatıp kendileri takıyolar uygunmu acaba birde güzel otururmu.Film cam yaptırmak istiyorum sizce aynalı cammı güzel olur yoksa siyah cammı (araç gümüş renkli) internetten bir yer buldum amerikan camı 130 ytl ye yapıyoz dediler sefaköyde biryermiş büyük bir yer randevu almak gerekiyo kalitesini nasıl anlıcam filmin aydınlatırsanız sevinirim...

whitehan

Ynt: marşbiyer filmi cam
« Yanıtla #1 : Ocak 17, 2008, 12:14:14 ÖÖ »
eger orjınalse sorun cıkartmaz dıye dusunuyorum 110 ytl de uygun bı fıyat..eskıden daha pahalıydı dıye hatırlıyorum..fılm cama gelınce kalıtelı bu ısın erbabları nıtelıgınde zıebart ve lummar var forumu arastıtırsan bunlarla ılgılı konularda yorumlara bakabılırsın..ama 130 ytl bana cok ucuz geldı fılm ıcın acıkcası bıde uygulama dahılse buna kalıtesı tartısılır..yınede gormek lazım..umarıım ısteklerını en kısa surede yaparsın saygılar

merburvehan

« Yanıtla #2 : Ocak 17, 2008, 12:54:40 ÖS »
Teşekkürler cüneyt filimciyi arıcam markasını sorucam ona göre hareket edicem..

YML45

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 19, 2008, 09:41:30 ÖS »
Ziebart Solargard kullanıyor bildiğim kadarıyla o kadar para vermek yerine Solargard'ı alıp kaliteli uygulama yapan yerlerden de yaptırabilirsin. Ama sağlam bişey olsun diyorsan Llumar derim ben nerde oturduğunu bilmiyorum ama Aksaray'a yakın isen Vatan caddesinde Mc'in yanında uygulamayı yapabilirsin uygun fiyata.Bizim buralardaysan ( Bahçeşehir ) Esenkent Opetin arka tarafında Happy car var uygulamaları sağlam oranın ömür boyuda garanti eğer yapacaksan yardımcı olurum .

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 19, 2008, 09:57:19 ÖS »

Ziebart Solargard kullanıyor bildiğim kadarıyla o kadar para vermek yerine Solargard'ı alıp kaliteli uygulama yapan yerlerden de yaptırabilirsin. Ama sağlam bişey olsun diyorsan Llumar derim ben nerde oturduğunu bilmiyorum ama Aksaray'a yakın isen Vatan caddesinde Mc'in yanında uygulamayı yapabilirsin uygun fiyata.Bizim buralardaysan ( Bahçeşehir ) Esenkent Opetin arka tarafında Happy car var uygulamaları sağlam oranın ömür boyuda garanti eğer yapacaksan yardımcı olurum .

mrhb kardeşım bende Bahçeşehırdeyım tam olarak neresındesın..

YML45

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 19, 2008, 11:05:43 ÖS »
Merhaba kardeşim , Güllerde oturuyorum ben Kızlı kavşağın orası yanı sen ?

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2008, 11:12:20 ÖS »

Merhaba kardeşim , Güllerde oturuyorum ben Kızlı kavşağın orası yanı sen ?

hadı yaa bende kızlı kavşağın ordayım defnelerde.. :)
msn eklede konuşalım.. ;)

merburvehan

« Yanıtla #7 : Ocak 20, 2008, 10:09:01 ÖÖ »
Teşekkürler yaptırcağım zaman senle irtibat kurucam..