Gönderen Konu: magurias kullanan arkaşlar yardım..  (Okunma sayısı 12134 defa)

tolgaacar

magurias kullanan arkaşlar yardım..
« : Mart 09, 2011, 07:39:04 ÖS »
arkadaşlar daha önceden sonax ürünleri kullanıyodum.şimdi magurias ürünlerini kullanmak istıyorum bana gereklı olan kaportaya cila cilaya yardımcı pedler ve şampuan fiyat ve ürün yorumları hakkında bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden tşkkürler

inventor

• Co-Admin
Ynt: magurias kullanan arkaşlar yardım..
« Yanıtla #1 : Mart 13, 2011, 08:52:51 ÖS »
ürünler gerçekten çok kaliteli,ben aracıma magurias ın pasta cilasıyla yaptırdım sonuç mükemmeldi.
şampuan yanılmıyorsam 100gr 20 tl idi

tolgaacar

« Yanıtla #2 : Mart 13, 2011, 08:56:01 ÖS »
valla abi ben kendım yapmayı düşünüyorum ama cila yapamıcaz galıba

Saro

« Yanıtla #3 : Mart 13, 2011, 08:58:40 ÖS »
Nxt içinden çıkan ped ile dal cilala ancak ag srp bulursan el ile ovalaya ovalaya çizik giderme yapabilirsin oda yaklaşık 3 günün üalır bi araba .D

tolgaacar

« Yanıtla #4 : Mart 13, 2011, 09:05:47 ÖS »
ag srp ne saro:)

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #5 : Mart 13, 2011, 09:08:39 ÖS »
cila en basiti pasta yapmak daha zor.

tolgaacar

« Yanıtla #6 : Mart 13, 2011, 09:09:36 ÖS »
cila en basiti pasta yapmak daha zor.
aslında hem pasta hem cila yapmak lazım bezin çıkardığı çizikler var.

Saro

« Yanıtla #7 : Mart 13, 2011, 09:14:35 ÖS »
bez çiziklerini azaltmak için aracınızı yıkadıktan sonra ıslakken araç heen bi hızlı cila atın araca sonra hotyum ile doğal akışı ile suyun aracın üstünde dolaşıtırn sular kayıp gitsin her siliceğiniz parçayada bir fıs tekrar cila atın silerken kılcal çizikleri önler mesala ben aracımı her zaman 1 bez ile sıkmadan rahat rahat siliyorum aşırı cilalı doluğu zamanlarda ise beli 1-2 nokta harici kurulamya gerk kalmıyo :D

luke skywalker

« Yanıtla #8 : Mart 13, 2011, 09:15:43 ÖS »
Nxt içinden çıkan ped ile dal cilala ancak ag srp bulursan el ile ovalaya ovalaya çizik giderme yapabilirsin oda yaklaşık 3 günün üalır bi araba .D
neden 3 gününü alır?

tolgaacar

« Yanıtla #9 : Mart 13, 2011, 09:19:36 ÖS »
valla saro bugun deneme amaçlı hızlı cila aldım sonaxtan şampuan alırken.adam bana kuruladıktan sora golgede at dedi.sora bi okudumkı üzerini ıslakken atılıyomuş:)araba ıslakken onu üzerine sıkıcam sora süngerle onu yedircem sora suyu akıtcam sora tekrar sıkıcam silmeye başlıcam.inş doğru anlamışımdır.

Saro

« Yanıtla #10 : Mart 13, 2011, 09:21:05 ÖS »
Neden Çünkü Tüm Araçtaki Kılcalları Çıkarmak İçin ufak Ufak Her CM En az 5-6 DK Ovalamak Gerek 12 Saat Yapsaki İmkansız Bu Kol Dayanmaz En Fazla 5 Saat Yapar:D 3 Günde Bitiri Bütün Aracı Makine İle Yapmak Bile 5-6 saat sürüyo :D

Saro

« Yanıtla #11 : Mart 13, 2011, 09:22:08 ÖS »
valla saro bugun deneme amaçlı hızlı cila aldım sonaxtan şampuan alırken.adam bana kuruladıktan sora golgede at dedi.sora bi okudumkı üzerini ıslakken atılıyomuş:)araba ıslakken onu üzerine sıkıcam sora süngerle onu yedircem sora suyu akıtcam sora tekrar sıkıcam silmeye başlıcam.inş doğru anlamışımdır.

gölgede at falan yalan o ya araa tozlancak tozlu arabaya atıcan Ben Bazen Köpüğün üstüne atıp eldiven ile geçiyorum şimdi üzel bir eldiven buldum kürk gibi onu alcam :D

luke skywalker

« Yanıtla #12 : Mart 13, 2011, 09:24:19 ÖS »
Eğer ıslakken sıkmazsanız fena kuruyor ve zorlaşıyor.
Ayrıca Sonax ıslak cila'yı camlara ve plastik kısımlara sürmeyin.Çıkması çok zorlaşıp uzun süre kalıcı leke oluşturabiliyor.
Birde Megurias denemeden önce Sonax Nano Polishing Wax(Nano cila)denemenizi tavsiye ederim.(26-29 TL).Çok etkili.

tolgaacar

« Yanıtla #13 : Mart 13, 2011, 09:24:29 ÖS »
çok yakından bakmak lazım zaten çizikleri gormek için.senin dediğini uygulıyım bide.sen bana maguriasın ürünlerını ayarlarmısın?çizik ve parlaklık için benim araçta siyah bide beyaz var iki araç için

Saro

« Yanıtla #14 : Mart 13, 2011, 09:31:58 ÖS »
Meguiarsın Cilasıda Sonaxın Cilasıda Fazla Sıkmaya Geliyo Hemen KAlıyo Araçta Nokta Nokta Kalıyo ISlak Olsa Bile Araba Nemli Bez İle Silmek Gerek Cilayı da Tolga İstediklerini söyle sen p.m ile

hakiko

• HAKAN
« Yanıtla #15 : Mart 13, 2011, 09:36:02 ÖS »
tolga pastayı nasıl yapcan makına

tolgaacar

« Yanıtla #16 : Mart 13, 2011, 09:38:50 ÖS »
tolga pastayı nasıl yapcan makına
makınayla yapamam ya onu bilen adamın yapması lazım.yoksa mafederiz boyayı.

hakiko

• HAKAN
« Yanıtla #17 : Mart 13, 2011, 09:40:37 ÖS »
makına varmı sende bana lazım ben kendı araba yapcam :)

tolgaacar

« Yanıtla #18 : Mart 13, 2011, 09:43:33 ÖS »
yokkı kardeşim:)makınam olsa zaten pasta atmasınıda bilirim:):)en güzeli manuel:)

hakiko

• HAKAN
« Yanıtla #19 : Mart 13, 2011, 09:47:17 ÖS »
manuelde güzel olmuyokı kardeşim ya cıkarmıyo çizikleri benım arabayı görsen harıta makına bulsam zımpara geçip pasta cila yapcam da bulamadım makınayı daha bı kere kullanmak ıcınde dünya para vermek ıstemıyorum kardeşim :)

celal3

« Yanıtla #20 : Mart 13, 2011, 09:50:06 ÖS »
valla bundan öncekı konuda saro anlattı ben dınledım aldım urunlerı yaptım cok memnunum cok ii parladı :) su tuttum uzernde kalmıo cok hoşuma gttı:)

tolgaacar

« Yanıtla #21 : Mart 13, 2011, 09:50:55 ÖS »
manuelde güzel olmuyokı kardeşim ya cıkarmıyo çizikleri benım arabayı görsen harıta makına bulsam zımpara geçip pasta cila yapcam da bulamadım makınayı daha bı kere kullanmak ıcınde dünya para vermek ıstemıyorum kardeşim :)
[/quote bence biraz para ver biyere yaptır derim.hepsını yapsın bide parlatsın güzelce.ama havalar birazdaha düzelsın ole yaptır

hakiko

• HAKAN
« Yanıtla #22 : Mart 13, 2011, 09:52:16 ÖS »
arabalarınız yenı bırakında güzel dursun maasallah bizimki 98 den beri yollarda garıbım :)harita olmus resmen ama onu bebek yapıcam

hakiko

• HAKAN
« Yanıtla #23 : Mart 13, 2011, 09:53:58 ÖS »
kardeşim cok para istiyolar yapmaya ya bide ıstedıgım gibi olmuyo olsa hemen yaptırırım ama kendım yapıcam kararlıyım boyayı ya maf ederim ya süper :)

tolgaacar

« Yanıtla #24 : Mart 13, 2011, 09:55:11 ÖS »
kardeşim cok para istiyolar yapmaya ya bide ıstedıgım gibi olmuyo olsa hemen yaptırırım ama kendım yapıcam kararlıyım boyayı ya maf ederim ya süper :)
sen bilirsin kardeşim ozmaan dicek bişe yok hırs yapmışsın sen:)