Gönderen Konu: KIRMIZI MOTOR KAPAĞI  (Okunma sayısı 2881 defa)

ilkay

KIRMIZI MOTOR KAPAĞI
« : Eylül 28, 2009, 07:35:40 ÖS »
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA.1.4 CİVİC İS'E KIRMIZI MOTOR KAPAĞI TAKMAK İSTİYORUM NASIL BULABİLİRİM BOYATMAK İSTEMİYORUM ALMAK İSTİYORUM OLURU VARMI BU İŞİN Bİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM...
BÖYLE BİRŞEY OLABİLİRMİ
http://www.shopresponse.com/jdm_honda_h_series_valve_cover_red.jpg
« Son Düzenleme: Eylül 28, 2009, 07:36:49 ÖS Gönderen: ilkay »

ERT

Ynt: KIRMIZI MOTOR KAPAĞI
« Yanıtla #1 : Eylül 28, 2009, 07:37:26 ÖS »
boyat nolcak bıse olmaz ondan ısıya dayanklı boya ıle boyatırsan hıc bıse olmaz..

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 28, 2009, 08:17:48 ÖS »
boyat nolcak bıse olmaz ondan ısıya dayanklı boya ıle boyatırsan hıc bıse olmaz..

ya abi isiya dayanikli boyada mat duruyor, nasil parlak yapicaz onu isiya dayanikli boya kullandiktan sonra?

yalçınn

« Yanıtla #3 : Eylül 28, 2009, 08:37:00 ÖS »
ilginç bi fikir... :kiskis

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 29, 2009, 07:53:18 ÖÖ »
ben daha onceki si'min motor kapagini boyamistim ama cok mat olmustu...
650 C sicakliga dayanan boya..

acaba nasil parlak olur? hala dusunuorum.. boyadiktan sonra ayni sekilde boyaciya vernik mi attirsak acaba..

mohican34

« Yanıtla #5 : Eylül 29, 2009, 08:29:41 ÖS »
ii hoş güzel vernik attır parlasında ya ısındıktan sonra komple motor parlarsa....

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 30, 2009, 02:28:37 ÖS »
ii hoş güzel vernik attır parlasında ya ısındıktan sonra komple motor parlarsa....

boyatanlar nasil yapiyor? isindiktan sonra motor parlasaydi boyali motorlu araclar kalmazdi su zmana, afedersin ama biraz sacma konusmussun

ERT

« Yanıtla #7 : Eylül 30, 2009, 02:51:53 ÖS »
abı boyanırken o parca sokuluyor dısarda boyanıyor ustunde boyanıyor sandın sen sanırım o yuzzden bı sıkıntı olmuyor merak etme

Time-R arkadasım evet mat duruyorsa vernikle parlatabılırsın  hemde boya daha uzun sure dayanır cabuk aşınmaz

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Eylül 30, 2009, 04:11:48 ÖS »
abı boyanırken o parca sokuluyor dısarda boyanıyor ustunde boyanıyor sandın sen sanırım o yuzzden bı sıkıntı olmuyor merak etme

Time-R arkadasım evet mat duruyorsa vernikle parlatabılırsın  hemde boya daha uzun sure dayanır cabuk aşınmaz

hmm abi o zaman isiya dayanikli 650 derece, boya alip ben onu cikarip 3 kat boya atiyim, boyacida vernik atsin ona o zaman oyle mi? peki vernik erimez mi dersin sicakliktan ert?