Gönderen Konu: acil ekspertiz hakkında  (Okunma sayısı 1986 defa)

special one

acil ekspertiz hakkında
« : Mart 01, 2011, 07:21:11 ÖS »
   arkadaslar uzun zamandır arac arıyorum sonunda bir tane buldum.araca ekspertız yaptırmadan almak ıstemıyorum istanbul avrupa yakasında bıldıgınız ekspertız yapan yerler var mı yardımcı olursanız sevınırım???arac lpg li servısler lpg lı araca ekspertız yapmıyormus oyle duydum bu dogrumu ???

ÇaVuŞ

Ynt: acil ekspertiz hakkında
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2011, 07:50:18 ÖS »
Abim Biz Bi aracı görsermeye gittik Alırken 4 gün sonrasına randevu Verdi.400 Tl Ücret İstediler Ama lpg Konusunu Bilmiyorum.Haa Olmassa Bu Sanayilerde Felan Kendi Çapında Honda servisi gibi yerler varya Onlarda Ekspertiz Yapıyolar ...

tolgaacar

« Yanıtla #2 : Mart 01, 2011, 07:51:58 ÖS »
anadolu yakasındakı ****** hondada tanığım birisi var istersenız ilgilendiririz baktırmak isterseniz

special one

« Yanıtla #3 : Mart 01, 2011, 09:06:15 ÖS »
abi dediğin gibi randevuyyla yapıyorlar bu işi galiba...bakalım sanayide bulabılırsem gosterıcm insaallah yapan yer bulabılırım...

karabey007

« Yanıtla #4 : Mart 01, 2011, 09:39:05 ÖS »
arkadasım ben de ıstanbuldan bır arac bulmustum ona baktırmak ıcın bırkac servısı aradım avrupa yakasındakı sadece ıstanbulda bır servısın ekspertız yaptıgını soyledıler onun ıcın de randevu almamız gerektıgını belırttıler hatta taksım tarafında bır servıs varmıs orası bakıyormus.. ben kendı aracımı üsküdardaki bır honda servısınden aldım onlara sordum onlarda dogruladılar bu dedıgımı