Gönderen Konu: jant için yardım...  (Okunma sayısı 2457 defa)

birisimi

jant için yardım...
« : Haziran 08, 2008, 10:33:18 ÖS »
arkadaslar civic arabama 16 inç jant almayı dusunuyorum.. üzerinde 14 luk jant var 16 inç jant arabanın alt takımına zarar verir mi?? 16 inç jant taktığım zaman yay takmak mecburmudur.. bu konuda bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim... şimdiden teşekkürler..

Mahir TÜRKMEN

Ynt: jant için yardım...
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2008, 10:51:46 ÖS »
Çok rahat takmadan kullanabılırsın dıye dusunuyorum hıcbır sorun olmaz

kemalengin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 11, 2008, 12:59:03 ÖS »

arkadaslar civic arabama 16 inç jant almayı dusunuyorum.. üzerinde 14 luk jant var 16 inç jant arabanın alt takımına zarar verir mi?? 16 inç jant taktığım zaman yay takmak mecburmudur.. bu konuda bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim... şimdiden teşekkürler..

Tabiki yay takmak mecbur değil ama görüntü itibari ile araca 16 inç taktığın zaman aracın biraz yükselecektir...Bunu da ancak yay ile normale çekersin... görüntü seni rahatsız etmezse yaysız kullanmanda sakınca yok ama yaylı araba da bi başka duruyo be kardeşim...;)

EXELANCE

« Yanıtla #3 : Eylül 16, 2008, 09:18:43 ÖS »
arkadasım 16*17  jant koyulabilir ama azda olsa aracın yukselicek ve altına hada fazla ruzgar giricek bu neden le yay koyup alçaltman gerekicek  bu senin için de sağlıklı olucaktır. birde goruntu olayı var havada giden bir araba pekte hoş durmuyor

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 16, 2008, 10:01:28 ÖS »
daha önce kullanmadıysan 17yi tavsiye etmem... alışman biraz zor olur kanımca... ama 16 jant takıp yaysız binmeyi düşünüyosan ince yanak lastik al, fazla yükseltmemiş olursun ;)