Gönderen Konu: 96-99 CIVIC HB  (Okunma sayısı 2831 defa)

Texsin

96-99 CIVIC HB
« : Mayıs 14, 2009, 11:06:00 ÖÖ »
Merhabalar

Ben 96-99 model arası cıvıc hb almak istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusnuz genel olarak bilgisi olan herkes yardımcı olursa sevinirim bu araçları tavsiye edermisiniz olumlu ve olumsuz yönleri varmıdır vermış olduğunuz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim

portakalliordek

• Ziyaretçi
Ynt: 96-99 CIVIC HB
« Yanıtla #1 : Mayıs 14, 2009, 12:23:49 ÖS »
Merhaba,

5 senedir 97 Honda Civic Sedan kullanıcısıyım donanımları hemen hemen aynı oldukları için yorum yapmayı uygun buluyorum.
Bu zamana kadar ki süreçte çok net bir şekilde ifade edeyim;

Beni hiç yolda bırakmadı bakımlarını yeri geldiği zaman yaptırdığımda ki her arabada zaten yapılması gereken şeylerdir bunlar seni hiç üzmez... HB ile Sedan arasındaki fark kasa farklılığı...

Eğer geniş bir aileye sahipsen benim gibi Sedan almanı öneririm 2 kapıda sıkıntı yaşayabilirsiniz... Performanslı ve sportif bir araç olduğunu düşünüyorum işim süresince 2007-2008 Ford Focus, 2008-2009 Megane kullanmış bir insan olarak kesinlikle Honda diyebilirim neden ? kalite mi ? hayır ! Ford'da araç konusunda iyi ama kişisel kanaatim ben Focus kullanırken Civic'deki rahatlığı ve esnekliği bulamıyorum...

Benim arabanın vergisi 97x2 mesela... vergi konusunda da sıkıntı yaşamazsın, parça, servis rahatlıkla elinin altında...

Konuşmalarım bir Honda fanatiği gibi geliyor olabilir evet Honda fanatiğiyim ama markanın "H" logosuna değil hayranlığım 5 senelik tecrübem sonucunda Honda'nın kendisinin verdiği fanatiklik bu...

Şimdi kısmetse yenilemeyi düşünüyorum ve gene Honda Civic...

Nacizane kişisel görüşlerim...

Sevgiler.

Texsin

« Yanıtla #2 : Mayıs 14, 2009, 12:40:40 ÖS »
verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim  >=ok

Texsin

« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2009, 11:02:28 ÖÖ »
Başka yokmu bu konu hakkında bilgisi olan bilgi vermek isteyen nerde Honda cılar  >ag

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2009, 11:13:31 ÖÖ »
Merhaba,

5 senedir 97 Honda Civic Sedan kullanıcısıyım donanımları hemen hemen aynı oldukları için yorum yapmayı uygun buluyorum.
Bu zamana kadar ki süreçte çok net bir şekilde ifade edeyim;

Beni hiç yolda bırakmadı bakımlarını yeri geldiği zaman yaptırdığımda ki her arabada zaten yapılması gereken şeylerdir bunlar seni hiç üzmez... HB ile Sedan arasındaki fark kasa farklılığı...

Eğer geniş bir aileye sahipsen benim gibi Sedan almanı öneririm 2 kapıda sıkıntı yaşayabilirsiniz... Performanslı ve sportif bir araç olduğunu düşünüyorum işim süresince 2007-2008 Ford Focus, 2008-2009 Megane kullanmış bir insan olarak kesinlikle Honda diyebilirim neden ? kalite mi ? hayır ! Ford'da araç konusunda iyi ama kişisel kanaatim ben Focus kullanırken Civic'deki rahatlığı ve esnekliği bulamıyorum...

Benim arabanın vergisi 97x2 mesela... vergi konusunda da sıkıntı yaşamazsın, parça, servis rahatlıkla elinin altında...

Konuşmalarım bir Honda fanatiği gibi geliyor olabilir evet Honda fanatiğiyim ama markanın "H" logosuna değil hayranlığım 5 senelik tecrübem sonucunda Honda'nın kendisinin verdiği fanatiklik bu...

Şimdi kısmetse yenilemeyi düşünüyorum ve gene Honda Civic...

Nacizane kişisel görüşlerim...

Sevgiler.

bende bu söylediklerine yürekten katılıyorum . Benim arabamda 97 sedan civic  bir kere bile yolda bırakmadı . 2005 model toyoto corallaya biniyorum  o bile 97 model honda kadar konforlu değil . kasa seçimi tamamıyla sana kalmış bir şey. temiz ve kilometresi az olanı  bulmussan hiç düşünmeden  rahatlıkla alabilirsin .

yalçınn

« Yanıtla #5 : Mayıs 24, 2009, 10:24:05 ÖS »
süper bi seçim olur hiç düşünmeden uygun temizlikte bi araba bulursanız alın derim

Texsin

« Yanıtla #6 : Mayıs 25, 2009, 10:22:17 ÖÖ »
Aslında bir tane buldum pazarlık aşamasındayız umarım olur  >=ok

mohican34

« Yanıtla #7 : Haziran 02, 2009, 01:30:52 ÖÖ »
bende 2 aydır..honda civic 98 hb kullanıcısıyım almadan önce napcaksın bunu flan diyolardı...Aldıktan sonra benden anahtarı istemeye başladılar on numara araç. çok rahat vites geçişleri olsun.debriyajı olsun mükkemmel rahatlıkta bi araç..bu gidişle hondadan vazgeçemeycez gibi duruyor..opelde kullandım chervolette kullanıdım fiatta kullandım ama hondadaki rahatlığı performansı hiç birinde bulamadım...Arabamı düne kadar satıyordum fakat bugün bagaj kapağından biraz ezik oluştu satmaktan vazgeçtim....

Texsin

« Yanıtla #8 : Haziran 02, 2009, 08:30:35 ÖÖ »
sorması ayıp ama siz aracı kac tl ye almıştınız