Gönderen Konu: Honda Markasını Önerirmisiniz.  (Okunma sayısı 2671 defa)

Disabled

• Добрий ранок
Honda Markasını Önerirmisiniz.
« : Haziran 25, 2010, 03:54:08 ÖS »
Değerli site üyleri

Ben Engelli biriyim Honda Civic almayı düşünüyorum ÖTV Muaf olduğumuz için Ortalama 15.000 indirim söz konusu diğer araçlarla fazla bir bilgim yok ama kime sorarsam sorayım genelde alman arabalarını tavsiye ediliyor.

Sonucta sizler ilk muhatap olarak kullanıcılar olduğunuz için sizlerin değerli tafsiye ve önerilerinize ihtiyacım var

Herkese kazasız belasız sürüşler...

RattleSnake

Ynt: Honda Markasını Önerirmisiniz.
« Yanıtla #1 : Haziran 25, 2010, 04:10:38 ÖS »
öncelikle kendinizi tanıtınız

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim/yeni_uyelerin_dikkatine-t3183.0.html

öncelikle engelli birisi olarak otomatik bir araba alacaksınız sanırım ve emin olun doğru yerdesiniz ve otomatik şanzuman konusunda dünyanın en iyisidir honda ve aradığınız konforu ve performansı fazlasıyla bulacağınız bir markadır honda

fearless.32

« Yanıtla #2 : Haziran 25, 2010, 04:29:08 ÖS »
     Aslına bakarsanız bu soruyu daha genel kullanıcıların olduğu bir yerde sorsaydınız daha iyi cevap alırdınız. Neden mi?
    Bu sitedeki herkes honda tutkunu. 3-3.5 sene önce Honda alacağım diyordum. Honda ile yatıp Honda ile kalkıyodum. 1 sene önce aldım. 1999 model 1.6 ies aracım var. Hala aldığım gibi biniyorum. Hiç bir problem yok. Zaten çoğu kişinin kabul ettiği bir şey de şu: Japon araçların motorları ( özellikle Honda ) 400 bin 500 bin km kapak açmadan gider diyolar. O varsa sorun yok lafı sadece o marka için değil Honda için de geçerli. Alırmısınız almazmısınız bilemem amaa sadece size 1 defa kullanmanızı tavsiye ederim. Zaten alacaksınızdır :)

Disabled

• Добрий ранок
« Yanıtla #3 : Haziran 25, 2010, 04:34:55 ÖS »
Teşekkür ediyorum

Allah nasip ederse yarın teslim alacağım.

Umarım hüsrana uğramam.

Sadece Otomatik viteslerde kiletlenme oluyor diye bir duyum aldım tabi yaşayarak göreçeğiz:)

avans

« Yanıtla #4 : Haziran 25, 2010, 08:32:10 ÖS »
alın ve bının...ondan sonra yollarda ınsanların vaybe bakısları altında kalın..sonra ısten eve veya gezmeden gelıs saatlerınızı komsularınız kapılarda camlarda beklesın...otomatıkteyse kıtlenme dıye bııse olmadı ıkıncı hondam...olsada 6 yıl 150000 km garantıyı unutmayalım...

kubilayy

« Yanıtla #5 : Haziran 25, 2010, 08:41:39 ÖS »
öncelikle  hayırlı olsun eskiden beklenti olarak ne istediginiz çok önemliydi şimdi degişti mesela honda performansta çok iyi ama bi wv donım ve konforda iyiydi ama artık degişti honda istenenden daha fazlasını sunuyo konfor,donanım,performans ve görüntü bence güzel tercih yapmışsınız allah kaza bela vermesin..

kacaman

« Yanıtla #6 : Haziran 26, 2010, 10:29:38 ÖÖ »
çok marka araca bindim ve satın aldım iki kez honda aldım son kasa olanından bundan sonra başka araba yada marka araç bakmam sanırım.

Disabled

• Добрий ранок
« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2010, 08:13:14 ÖÖ »
Hayırlı Haftalar.

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum,  araç beklentilerimin üzerinde bir haz verdi bana  ve hafta sonu 340 km yol yapmama sebep oldu :)

Sanırım uzun zaman bu aracın üzerinde inemiyeceğim.

Kusruma bakmayın ama tek çözemediğim şey Vites seceneklerinde "S" Spor seceneğimi oluyor bilgi verirseniz sevinirim.

Herkeze Kazasız Sürüşler.

Castiel

« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2010, 03:08:01 ÖS »
evet S e aldıgınızda daha sportıf vıtes degıstırıyor devırlı kullanmanıza ızın verıyor

yanı yuksek devırde ayagınızı bıraz gazdan ceksenızde vıtes degıstırmıyor

bende ılk aldıgımda S ve D arasında cok fark yoktur dıye dusunuyordum
sonucta D de ikende gaza yuklenınce gıdıyor ama zamanla fark baya bellı olmaya basladı

kullanıslı ve zevklı bıse :)

VvhiTEC

« Yanıtla #9 : Temmuz 08, 2010, 10:57:14 ÖÖ »
Aracınız hayırlı olsun.Onunla zaman geçirdikçe daha da çok seveceğinizden emin olabilirsiniz... :)