Gönderen Konu: honda hakkında yardım:s  (Okunma sayısı 1531 defa)

hamdi

honda hakkında yardım:s
« : Ocak 09, 2010, 10:46:15 ÖS »
herkese mrb aranıza yeni katıldım.bi kaç sorum olacaktı:Dbiz abimle civic almayı düşünüyoruz 96-00 kasa hb.benm bildiğim o kasalar 1,4 90 hp ve 1.6 160 hp.ama bazı ilanlarda gördümki özellikle belirtmişler 1.6 ies motorlu 120 hp die:Sbu yalanmı yoksa bazı arada özel kasaları varmı.ve 1.4 hb nasıl bilirsiniz ona bi vti jantı fln:Dsizce güzel bi seçim olurmu hem az yaksın istiyoruz hemde gitmeside iyimiş die duyduk hafif olduğundan yoksa 1.6 ies sedanmı tercih edersiniz yardım ederseniz sevinirim tşkler herkese

yalçınn

Ynt: honda hakkında yardım:s
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2010, 10:56:58 ÖS »
öncelikle aramıza hoş geldiniz 1.6 hb kasa da sadece euro civic var diğer hb kasalar ya 1.4 90 hp yada vti
tercih meselesine gelince ihtiyaçlara bakar ben de crx del sol alamak istiyorum ama 2 kişilik olması caydırıyor malum hb civic lerde 2 kapılı ben olsam 1.6 ies alırım çünkü iyi bir aile arabası...

hamdi

« Yanıtla #2 : Ocak 09, 2010, 11:06:30 ÖS »
hoşbulduk:Dyok bizim aileyle işimiz yok yani bizde golf var aile arabası olarak ama abim yeni evlendi ve yengeyle ikisi kendilerine istiyolar yani büyük bişi istemiolar ve bütçe sınırlı yani bakıyoruz honda güsel araba şeklide güzel hb lerin 1.4ler az yakar die düşündük ztn vti fazla gelir:Dokdr hıza gerek yok:Dya 106 lara flnda baktık ama civicin tadı yokyaa boşa dememişler arabada alman ve japon die

hamdi

« Yanıtla #3 : Ocak 09, 2010, 11:07:21 ÖS »
he bide yokyaa dediğim araba euro flnda deil ya bikaçtane çıktı öle gerçekten hb ama 1.6ies motorlu yazmışlar özellikle belirtmişler:S