Gönderen Konu: Civic 2004 Ampul ve Xenon Marka Bir Yardımcı Olabilirmisiniz  (Okunma sayısı 2074 defa)

celiker55

Herkese iyi günler iyi forumlar

Xenon kit almayı düşünüyorum makyajsız kasa vtec , sarı farlara hiç alışamadım golfte xenon kullanıyordum 100 liralık falan 2006da taktırmıştım sanayide biryerde özensiz. İmkan olsa mercek ile bixenona dönsek keşke ama herneyse..

Şimdi eski xenonlarımda sorun yaşamıştım 9-10 ay sonra kesme yapmıştı bazen farın biri yanmıyordu ertesi gün çalışıyordu vs. Diyeceğim o ki bu sefer internetten hepsiburada kliksa tarzı bir siteden xenon kit almayı düşünüyorum H4 tip . Marka önerisi olan varmı . 250 tl ye kadar.

Bunun haricinde plakalara şöyle güzel aydınlatacak beyaz ampul 1 takım , ve yine farlara beyaz park ampulü , sinyalleri de amerikan modül ile bağlayacağım rengi güzel böyle koyu turuncu olarak ayarlamak istiyorum . Ampul tiplerini bilmiyorum . Değerli tavsiyelerinizi benimle paylaşır mısınız ?

- h4 xenon kit için marka . ( Monza , Cyclone , Sentinel Space vs. ) 6000 veya 8000k
-Beyaz park ampulü için ampul tipi ve kesme falan yapmayacak bir tavsiye.
-Plakalar için beyaz ampul tip ve marka tavsiye
-Sinyaller için orjinallerin yerine takabileceğim kaliteli sinyal ampulü , güzel tonlu bir turuncu ampul arıyorum amerikan modül kullanacağım için.