Gönderen Konu: GARAJ PARTİSİ  (Okunma sayısı 16221 defa)

Can_DCK

• Ziyaretçi
Ynt: GARAJ PARTİSİ
« Yanıtla #25 : Ağustos 29, 2007, 12:44:32 ÖS »
Ben Öyle Düşünmüyorum Büyük Bir Organizasyon İçin İşi Bilen Arkadaşlar Lazım ...

TheX

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ağustos 29, 2007, 12:45:46 ÖS »
yanlış anladıysam düzelt  sadece bizmi yanı  honda kullanıcılarımı işi biliyoruz

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Ağustos 29, 2007, 12:47:52 ÖS »
hayır bütün markaları toplamak için iyi bir organizasyon lazım . bunu yapmak içinde işi bilen arkadaşlar gerekiyor dedim . Her Neyse Yöneticiler Doğru Kararı Vereceklerdir ...

TheX

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ağustos 29, 2007, 12:49:06 ÖS »
neyse umarım guzel bi organizasyona hep beraber imza atarız..

ALG

• THT
« Yanıtla #29 : Ağustos 29, 2007, 10:28:42 ÖS »
Konuya şöyle açıklık getirelim..

-tiraj ve tıklanma derdimiz yok, böyle bir amacımızda yok..kendi kendimize yeten bir siteyiz ve en iyi honda siteleri arasındayız..bu duruma gelişimizde organizasyonlarımızın başarısı, güzel olması ve çeşitliliğidir..

-başka markalarla birlikte bir org. düşünmüyoruz..çünkü ülkemizdeki insanların bakış açılarının henüz yeterli olgunluğa erişmediğini düşünüyorum..tartışmayı, anlayışı pek beceremiyoruz ve birbirimize hiç tahammül edemez hale geldik..

-tüm büyük organizasyonlara imza atacak birikim ve çevreye sahibiz. bundan kimsenin şüphesi olmasın..yeterki bu organizasyonlara yeterli katılım olsun.

Buğra A.

• Buğra AKPINAR
« Yanıtla #30 : Ağustos 29, 2007, 11:56:18 ÖS »
Bu tip bir garaj partisini ismini vermeyeyim ama bir forum sitesi aylar öncesinden düzenlemişti ve inanılmaz bir şekilde mükemmel bir işe imza atmışlardı.Çünkü bir çok sponsor ve show düzenlemişlerdi.Bu yüzden işi bilen birileriyle görüşmeniz daha uygun olur.Eğer müzik ve ses konusunda yardım istiyorsanız bana özel mesaj yoluyla yöneticilerimizden birisi ulaşırsa yardım etmeye çalışırım.

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #31 : Ağustos 30, 2007, 01:03:49 ÖS »
+1903 - yassi...

-tiraj ve tıklanma derdimiz yok, böyle bir amacımızda yok..kendi kendimize yeten bir siteyiz ve en iyi honda siteleri arasındayız..bu duruma gelişimizde organizasyonlarımızın başarısı, güzel olması ve çeşitliliğidir..

-başka markalarla birlikte bir org. düşünmüyoruz..çünkü ülkemizdeki insanların bakış açılarının henüz yeterli olgunluğa erişmediğini düşünüyorum..tartışmayı, anlayışı pek beceremiyoruz ve birbirimize hiç tahammül edemez hale geldik..

-tüm büyük organizasyonlara imza atacak birikim ve çevreye sahibiz. bundan kimsenin şüphesi olmasın..yeterki bu organizasyonlara yeterli katılım olsun.

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Ağustos 30, 2007, 02:59:33 ÖS »

evt çok haklısınız..   >=ok

ne yazık kı TURKİYE şartlarında bu tarz organizasyonlar biraz zor..   :ağlaa

SLH

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Ağustos 31, 2007, 09:26:47 ÖS »
iyi organize ve görev dağılımıyla halledebilirz diye düşünüyorum.

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Eylül 01, 2007, 08:12:05 ÖÖ »
Az bekleyin de Vti' imle geliyim yaaw...  >ag

Eddie

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Eylül 22, 2007, 08:01:54 ÖS »
Arkadaşlar daha yeniyim aranızda ama anlamadığım şey araba olarak mı bi parti vermeyi planlıyosunuz yoksa site olarak mı?

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #36 : Eylül 23, 2007, 04:33:17 ÖÖ »
araçlarla beraber bir garage party org. etmek istiyoruz... ;)

Arkadaşlar daha yeniyim aranızda ama anlamadığım şey araba olarak mı bi parti vermeyi planlıyosunuz yoksa site olarak mı?

Eddie

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Eylül 23, 2007, 04:41:27 ÖÖ »

ok onu anladımda asıl sorum şu siteye üye olupta hondası olmayan arkadaşlar gelemiyecekmi?

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #38 : Eylül 23, 2007, 04:47:30 ÖÖ »
bizim buluşmalarımızda hiç bir zaman kısıtlama veya engelleme olmamıştır ki...

Eddie

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Eylül 23, 2007, 04:51:38 ÖÖ »
yukarda sadece honda tartışması varda ondan sordum :) tşk ederim bu arada

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #40 : Eylül 23, 2007, 04:57:22 ÖÖ »
rlca ederim... zaten belli değil şuanda. bkalım kısmetse gerekli bilgiler verilevektir zaten...

yukarda sadece honda tartışması varda ondan sordum :) tşk ederim bu arada

vtimania

« Yanıtla #41 : Eylül 23, 2007, 11:15:46 ÖS »

ok onu anladımda asıl sorum şu siteye üye olupta hondası olmayan arkadaşlar gelemiyecekmi?

Honda olsun olmasın farketmez..önemli olan dostluk kurmak..muhabbet etmek..eğlenmek..bulusmalarımıza farklı marka araclarda katılmaktadır yada aracı olmayan arkadaslarda

G-Turk

« Yanıtla #42 : Eylül 23, 2007, 11:33:50 ÖS »
umarım böle bi organizasyon olur. 4gözle bekliorum :lovee

vtimania

« Yanıtla #43 : Eylül 23, 2007, 11:55:49 ÖS »
su ankı iftar bulusmamıza katılabılırsınız mesela :)...oda garage party ayarında olur zaten
« Son Düzenleme: Eylül 23, 2007, 11:57:23 ÖS Gönderen: vtimania »

Eddie

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Eylül 24, 2007, 12:05:34 ÖÖ »

su ankı iftar bulusmamıza katılabılırsınız mesela :)...oda garage party ayarında olur zaten

isterdim ama bu ara rahatsızım  <783^2

raspberry

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Eylül 24, 2007, 12:15:07 ÖÖ »
eğer bole bir party olursa müzik konusunda sıze yardımcı olabılırım bazı eskı uyelerımız bılırler ben eskiden djdım sımdı hobı olarak evde bısıler yapmaya calısıyorum hatta muzık bolumune bir miximide koymustum dilerseniz ben elimden geleni yapmaya hazırım

G-Turk

« Yanıtla #46 : Eylül 24, 2007, 12:40:05 ÖÖ »
iftar olayını cok istiyorum. sizlerle tanışmayı yüz yüze konuşmayı ama malesef aynı gün bi arkadaşm askere gideceginden iftar weriyor. onuda kaçırmak olmaz <783^2 ama bi soraki buluşmaya gelicem bi şekilde. garaj parti olayınıda cidden düşünmek lazım(burda top site yöneticilerinde) umarım yapılır.. herkese ii gecelerrr...

vtec_pu

« Yanıtla #47 : Eylül 24, 2007, 12:46:03 ÖÖ »
İftara gelemicem sanırım.ama belli olmaz o gün o karşıda olacağım.zaten daha hiç bir bulusmaya gelme fırsatım olmadı kısmet...garaj partisi güzel bir org olursa ses getireceğine inanıyorum.ondan sonra dışarda araba görmeyiz ;) hepsi yer altında olur (:

Mickcasey

« Yanıtla #48 : Eylül 24, 2007, 01:21:01 ÖÖ »
Ben bu hondası olmayan gelmeme konusnu anlayamaıdm uye olupta hondası olmayan katılamıcak mı yanı

vtec_pu

« Yanıtla #49 : Eylül 24, 2007, 01:32:32 ÖÖ »
bilmyorm onada yönetim karar verir.benm dier arabamda gsi bakalm ben geleblcemmi (: