Gönderen Konu: fikirlerinizi,tecrübelerinizi istiyorum lütfen  (Okunma sayısı 3541 defa)

oracle

fikirlerinizi,tecrübelerinizi istiyorum lütfen
« : Nisan 18, 2008, 12:43:10 ÖS »
arkadaşlar aracıma son susturucu alıcam şu sıralar dc sport ve otto arasındayım,şimdi herkes tabiki dc sport diyecek bu ikisi arasından ama benim sorum dc ottonun iki katı fiyatlı,peki bu iki katı fiyat vermeye değecek kadar fark varmı düşüncelerinizi,deneyimlerinizi,yorumlarınızı bekliyorum.

oracle

Ynt: fikirlerinizi,tecrübelerinizi istiyorum lütfen
« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2008, 01:37:09 ÖS »
dostum gösterdiğin yerde ucuz al pahalıya gerek yok diyolar sonra iş dönüyo ucuz etin suyu kara olur deniyo hangisini dinlemek lazım

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #3 : Nisan 18, 2008, 01:40:08 ÖS »
replice   karbon silencırlı  otto  modeli  bişey  verelim  :)

oracle

« Yanıtla #4 : Nisan 18, 2008, 01:43:32 ÖS »
selam gökhan naber ne bileyim ottomu dc mi derken kafam karıştı değecekse dc alayım diyorum işte arkadaşlar ne der diye bakıyorum

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #5 : Nisan 18, 2008, 01:47:58 ÖS »

eksozun  resmi  bu  sana  kalmış  bişey  benim aracımda  bunun karbon  olmayanı  var  gayette  memnunum  

merburvehan

« Yanıtla #6 : Nisan 18, 2008, 02:03:26 ÖS »
Yani bende onu demeye çalıştım otto kullananlar memnun bu yetmezmi e tabi paran varsa pahalısını al ama kullananlar iyi olduğunu söylüyo bencede otto al...

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #7 : Nisan 18, 2008, 02:10:20 ÖS »

Yani bende onu demeye çalıştım otto kullananlar memnun bu yetmezmi e tabi paran varsa pahalısını al ama kullananlar iyi olduğunu söylüyo bencede otto al...

çok  iyi  bir  yere deginden  bu zevk  işi  100  lirayda  eksoz  var  500 lirayada  arada  çok fark  var  ben  önceki  senelerimde  6 ayda  bir  eksoz  degiştiridim ies  varken

oracle

« Yanıtla #8 : Nisan 18, 2008, 02:13:40 ÖS »
hangisini alırsan al ömrü aynımıdır yani???

oracle

« Yanıtla #9 : Nisan 18, 2008, 02:14:51 ÖS »
diyelimki otto alıcam egzosun üzerinde yazmıyormus duyduğuma göre adamın ne taktığını nerden anlarız

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #10 : Nisan 18, 2008, 02:17:29 ÖS »

hangisini alırsan al ömrü aynımıdır yani???

hayır  içindeki  elyafın   kalitesine  göre  degişir  o birde  mesala  iyi yada  çok dandik bir  eksoz  diyelim eksoza  direk kaynak  kesinlikle    yapılmaz  ama çogu  eksozcu  basit  oldugu  için böle  yapıyor  eksonuz  ömrünü  yarı  yarıya  azaltıyor  bendeki  eksoz  da   otto  degil   replica  piysadakilerin hepsi  böle  zaten  

oracle

« Yanıtla #11 : Nisan 18, 2008, 02:27:09 ÖS »
söylediğini daha öncede duymuştum kaynak olayını kelepçe olayıyla yapılması iimiş diye biliyorum