Gönderen Konu: Fikirleriniz önemli olacak benim için... Spoiler konusunda yardım ltf...  (Okunma sayısı 15530 defa)

yassi

• TeamHondaTurkey
Arkadaşlar yaklaşık 20 gündür uğraşıyorum arabayla. Arkaya bir spoiler gerekli olduğunu düşünüyorum fakat nasıl bişey koymakta kararsız kaldım...Aslında beğendiklerim oldu ama hep vazgeçirdiler yaa :( Fikirleriniz paylaşırmısınız... Yardımlarını bekliyorum... 

Aracın arkası böyle oldu... Şuanda boyasız resmi... Ya da spoilersiz mi kullanayım ya :)

« Son Düzenleme: Mart 25, 2007, 06:36:08 ÖS Gönderen: yassi »

deeperblack

• Ziyaretçi
hayırlı uğurlu olsun yassi  cidden çok güzel olmuş bana sorarsan  bu şekilde gerçekten güzel görünüyo. Spoiler aramak için kendini parçalama :)

TORETTO

• Ziyaretçi
arkadan görünüş aldatmasın sakın yandan görünüşe bakmak lazım spoiler için ;) bu şekilde tabiki gerek yokmuş gibi duruyo ama yandan mutlaka eksikliğini hissettirecektir ;) dtm tarzı bişe kesinlikle düşünme derim çok alakasız oluyo civicler için bagajın üstüne ince abartısız bişe oturtturulabilir  :d

şimdiden hayırlı olsun aracın akzasız belasız tümseksiz günler dilerim  =d> \:D/ :d

yassi

• TeamHondaTurkey
tşkler deeper... bilmemki işte kanka hani dedim en azından pc ortamında bişeyler yapıp göreyim... içimde uktesi kalmasın sonra spoilerin...

hayırlı uğurlu olsun yassi  cidden çok güzel olmuş bana sorarsan  bu şekilde gerçekten güzel görünüyo. Spoiler aramak için kendini parçalama :)

yassi

• TeamHondaTurkey
tşk ederim hasan... ya boyadan da çıksın ona göre bir daha düşünücem sanırım...
Alıntı yapılan: TORETTO link=topic=7418.msg97
727#msg97727 date=1174842161
arkadan görünüş aldatmasın sakın yandan görünüşe bakmak lazım spoiler için ;) bu şekilde tabiki gerek yokmuş gibi duruyo ama yandan mutlaka eksikliğini hissettirecektir ;) dtm tarzı bişe kesinlikle düşünme derim çok alakasız oluyo civicler için bagajın üstüne ince abartısız bişe oturtturulabilir  :d

şimdiden hayırlı olsun aracın akzasız belasız tümseksiz günler dilerim  =d> \:D/ :d

TORETTO

• Ziyaretçi
yandan çekilmiş resimlerinide koy bence daha sağlıklı yorumlar yapılabilir ;)

TORETTO

• Ziyaretçi
Bu tarz bi spoiler düşünülebilir bence ama buna yakın omalı
bu abartı olabilir ;

Type_R PoWeR

Carbon M3 tarzı bşiler en gideri bence.

yassi

• TeamHondaTurkey
yandan çekilmiş resmi şuanda yok... carbon m3 tarzının resimi varmı acaba ya... :)

Type_R PoWeR

100 liraydı sanırım fiyatı
Carbonfiber olanı da 300 dolar civarı olması lazım.

yassi

• TeamHondaTurkey
himm evet bunu biliyorum... hatta puma' nın arabasında da var. güzel aslında...

Type_R PoWeR

............

Type_R PoWeR

ebay dan alabılıyorsan bak 14 euro falan dıyor fıyatları.

yassi

• TeamHondaTurkey
himm bu carbon olanı sanırım... bayağı da paraymış ya 300 dolar... :) spor ön tampon parası.... ooo o zaman çok iyi ebayden hemen alabilirim... valla tşkler...

Type_R PoWeR

Rıca ederım.Valla carbon sekli güzel olur yada ne bilim sacdan da uzatabilirsin kapağı ama daha ucuza mal olmaz heralde.

yassi

• TeamHondaTurkey
sacdan uzatma olayı macera olur ya... :D en iyisi carbonu almak şuanda... siparişi geçtim zaten... almanya üzerinden :D

Rıca ederım.Valla carbon sekli güzel olur yada ne bilim sacdan da uzatabilirsin kapağı ama daha ucuza mal olmaz heralde.

Puma

• Ziyaretçi
sacdan uzatma olayı macera olur ya... :D en iyisi carbonu almak şuanda... siparişi geçtim zaten... almanya üzerinden :D

Doğru tercih yasin  ;) bizim arabalara işini bilenlere en mantıklı ve en güzel seçim

jura

• Ziyaretçi
bizim aletlere abartı yakışmıyor diyemem ama en mantıklısı m3 tarzı bende ilerde öyle birşey düşünüyorum. allah kazasız belasız kullanmak nasip ettsin.güzel olmuş....

GU

bence ufak bi çıta gayet yapılı gösterir,öle bişi düşünebilirsin abartmaya gerek yok sade ve şık olur

Alp

Böyle bişey nasıl olur ? (Prodrive replica)

yassi

• TeamHondaTurkey
yaa alpcim bu tarz değilde aşağıdakini benim arabaya bi koyarmısın nasıl durucak...

Selamlar,

ya da bu olabilir... phohoshopta zamanın varsa yapabilirmisin...

Tşkler...

Alp

Hazır yapılmışını buldum Yasin  ;D

« Son Düzenleme: Mart 26, 2007, 03:12:17 ÖS Gönderen: Alp »

BURAKK

• Ziyaretçi
baba bence resimdekini asla yapma cok kotu bence.bu bnm fikrim tabiki.yapan arkadaşa hakaret degil yani.. ama asla yapma dicegim  bi spoiler bu

yassi

• TeamHondaTurkey
yaa alp zaten UP 9215 plakalı araçtaki spoileri imkanı yok yaptırmam :D  ama lancer daki model hoşuma gitti doprusu...