Gönderen Konu: CRV Bölümü olmaması eleştirisi !  (Okunma sayısı 6316 defa)

yasaralp

• Ysr
CRV Bölümü olmaması eleştirisi !
« : Şubat 25, 2012, 03:38:07 ÖS »
Merhabalar,
Öncelikle bu forumu çok seviyor ve çok faydalı buluyorum. Yanlız küçük bir eleştirim olacak.

2007 civic bölümü var, crx bile var neden crv bölümü hala yok ?. Şöyle bir bakıyorum crv ile ilgili diğer modeller içinde bir sürü konu dağınık dağınık duruyor.
Hatta honda crv 97 2001 kullanan arkadaslar burada bulusalim diyen arkadaşlara ayrı bölüm açılsa çok çok iyi olur konular çok çok dağılıyor.

Bu güne kadar belki foruma bir talep gelmedi belki kimse uğraşmadı ama benim ricam bizi kırmayın 2007-2012 crv bölümü oluşturalım. Diğer honda modelleri bölümüne bir bakın lütfen ayrı ayrı heryerde crv konuları göreceksiniz. Bu konuda da gerekeni yapacağınızı ve tüm üyeler mail ile haber vererek foruma yaz dönemine girerken bir hareket getireceğinizi umuyorum. Bu forum şimdiye kadar bana çok şey öğretti çok faydalı oldu emeği geçen ve bu forumu bize kazandıran herkese çok teşekkür ederim. Ellerine emeklerine sağlık.
Saygılarımla     

Wishmaster

• Wishmaster
Ynt: CRV Bölümü olmaması eleştirisi !
« Yanıtla #1 : Mart 02, 2012, 04:01:55 ÖS »
crv bölümü açılmasını istiyorum..madem honda fan sitesi bence markalar bölümü daha geniş tutulmalı

Yavuz1

« Yanıtla #2 : Mart 02, 2012, 04:24:34 ÖS »
Honda nın resmi şikayet edebileceğimiz bir adresi varmı

hondacini

« Yanıtla #3 : Mayıs 15, 2012, 02:31:45 ÖS »
crv için bölüm açılmasını ben de istiyorum. olmamasına şaşırdım zaten.

http://www.teamhondaturkey.com/forum/diger_honda_modelleri/crv_almak_istiyorum-t65988.0.html

MerT01__civic

« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2012, 02:33:13 ÖS Gönderen: MerT01__civic »